Melnā kaķa vēstniecība

Melnā kaķa vēstniecība

Melnā kaķa vēstniecības nama pamatos ir nocietinājumi, kas būvēti 1613. gadā, ar tiem saistās dažādi nostāsti un teikas. "Kad 1709. gadā Pētera Lielā karaspēks ielenca Rīgu, pilsētas aizstāvji - zviedru algotņi no sardzes brīvajās stundās īsināja laiku ar kāršu un kauliņu spēlēm. Kuri no vīriem zaudēja, deva ķīlas, kuras vēlāk uz vaļņiem ar dažādām izdarībām izpirka. Kādā miglainā rudens naktī, tādi ērmi, lai atgūtu ķīlas, ar ķēķa katliem galvās un pannām rokās, savādi kustoties, taisīja elles troksni pie pašas vaļņa malas. To redzēja Pētera Lielā izlūki, kas nobijušies līdz nāvei, domājās Nelabo ar visu svītu ārdāmies" Tā radās ticējums, ka Rīgu palīdz sargāt pats Nelabais ar saviem kalpiem. Un tā nu iznāca, ka spēles un jautrība palīdzēja Rīgas aizstāvjiem..

Melnais kaķis vēstniecība ir pārliecināts, ka arī šodien spēles, jautrība un laba atpūta patīk rīdziniekiem un tās viesiem. Te Tu varēsi garšīgi paēst, labi padzerties, izklaidēties, spēlēt un vēl uzdejot!


Interjerā valdošais oranžās un melnās krāsas sajaukums izmantots visās Melnā kaķa izklaides vietās.

Vietas te izvietotas divos stāvos, pirmajā stāvā vietas pietiks ap 45 cilvēkiem, bet izgaismotās trepes, kas ved uz augšstāvu, kas paredzēts smēķētājiem, spēj uzņemt vēl ap 30 apmeklētāju, te kā viena siena aplūkojams Melnā kaķa vēstniecības alkohola plaukts. Vasaras sezonā paprāvs skaits galdiņu izvietoti arī āra terasē. Ļoti interesants interjera elements šeit ir oranžie galdiņi ar kaķu attēliem, arī palmas paspilgtina jau tā tik atraktīvo Melnā kaķa vēstniecību.

Pirmajā stāvā atrodas arī spēļu zāle un mūzikas aparāts, kas atskaņos Jūsu mīļākos mūzikas ritmus, viena dziesma maksā Ls 0,20.

Brokastis te maksā ap diviem, trim latiem, aukstās uzkodas, piemēram, ķiploku grauzdiņi ar pašmāju majonēzi (lieliski garšos kopā ar alu) maksā Ls 1,50, bet kūpināts lasis ar mārrutku sieru – Ls 3,80. Nopērkamas arī uzkodu plates, lētākā ir dārzeņu plate (Ls 2,60), bet dārgākā – gaļas (Ls 4,70), salāti, piemēram, Nicas vai grieķu maksā Ls 3,10, bet garneļu kokteilis ar siera grauzdiņiem – Ls 4,80.

Melnais kaķis Jūsu vēderu piepildīs arī ar karstajām uzkodām, to vidū varētu būt kāda sviestmaize (Ls 2,90 vai Ls 3,80) vai tīģergarneļu tempura ar sēnēm un dārzeņiem (Ls 3,80), pastas te maksā ap četriem, pieciem latiem, bet zupas – Ls 2,40 vai Ls 2,60. Bez uzkodām te iespējams pasūtīt arī siltos ēdienus, zivju ēdienu cenas te svārstās no Ls 4,30 līdz Ls 9,50 (zeltainas grilētas tīģergarneles ar garšaugu sviestu), gaļas ēdieni maksā līdzīgi, tas ir, no Ls 4,30 (grilētas jēra gaļas desiņas ar BBQ mērci) līdz Ls 8,70 (piparots jaunlopa steiks ar sarkanvīna mērci), piedevas te maksā Ls 1,00, bet desertā varēsiet mieloties ar tiramisu vai saldējuma izlasi (Ls 2,50).

No plkst. 12:00 līdz 15:00 te pieejams biznesa lenčs par īpašu cenu – Ls 3,00.

Dzērienu karte gan te ir īpaši plaša un labi izstrādāta, kokteiļi te sadalīti vairākās kategorijās – pirms tam, uz ledus kalna, uzmundrinošie kokteiļi, ilgākai lietošanai, u.c. Melnā kaķa firmas kokteilis te nopērkams par Ls 4,00, pārējo kokteiļu cenas pārsvarā „šaudās” ap trim, četriem latiem, interesants likās kad izspiež pēdējo suliņu kokteilis ar nosaukumu Killing me softly (Ls 3,50). 15 cl baltvīna vai sarkanvīna te nopērkams par Ls 2,50, bet vesela pudele vīna par Ls 15,00, dzirkstošais vīns vai Melnais balzāms te maksā Ls 1,50, vermuts Martini – Ls 2,00, džins tikpat, degvīns no Ls 1,50 līdz Ls 3,00, viskijs, piemēram, Jameson maksā Ls 2,00, brendijs – tāpat, konjaks Hennessy XO gan nemaksā tikpat, bet gan krietni dārgāk, proti, Ls 12,50, rums vai liķieris nopērkams par Ls 1,50.

Ja esat liels dzeramnaudas cienītājs un vienmēr cenšaties smaidošajām viesmīlēm ko atstāt, neuztraucieties, ja tas šeit aizmirstas, jo 5% par servisu jau būs ierēķināti cenā!

Melnais kaķis piedāvā Jums iegādāties arī atlaižu kartes, 10% atlaidi te var saņemt jebkurš, kurš ir aizpildījis anketu un samaksājis Ls 5,00, savukārt, zelta karti ar 20% atlaidi varēs saņemt tikai sudraba kartes (10%) īpašnieki, kuri ir spējuši savākt Ls 555,00 lielu summu.

Komentāri (3)

Interesē šī tēma? Pievieno favorītiem!
Aizdevuma piedāvājums
Kam tas var attiekties Mēs piedāvājam personīgos, komerciālos un biznesa kredītus ar ļoti minimālām gada procentu likmēm līdz pat 3% laikā no 1 gada līdz 50 gadu ilgam atmaksas termiņam uz jebkuru pasaules daļu. Mēs izsniedzam kredītus no EUR 10 000 līdz EUR 100 000 000,00. Mūsu aizdevumi ir labi apdrošināti, lai nodrošinātu maksimālu drošību, ir mūsu prioritāte. Ieinteresētajām personām vajadzētu sazināties ar mani pa e-pastu Aizdevēja vārds: Justin Williams Aizdevēja e-pasts: unique2aal@gmail.com INFORMĀCIJA PAR LAUKSAIMNIECĪBU NAME: KREDĪTU SUMMA: ILGUMS: PHONE #: VALSTS: Piezīme. Lai saņemtu plašāku informāciju, visi e-pasta ziņojumi jānosūta uz mūsu e-pasta adresi unique2aal@gmail.com
16.11.2017. plkst. 08:56
vismaz kādam nav žēl
01.03.2008. plkst. 23:51
tur milzigas porcijas...ņam
03.11.2007. plkst. 20:37

Visi komentāri

Pievienot komentāru

 Reģistrējies

Translate

Šodien

2019. gada 23. oktobrī Vārdadienas svin:

Autorizācija

Reģistrēties

Aizmirsi paroli?

e-jaunumi

Saņem portāla jaunumus e-pastā.

Interesanti fakti

Uz McDonald’s Bic Mac maizītes ir vidēji 178 sezama sēkliņas

Pasākumi

Ellas video # 6 Kanādas deju mūzikas televīzijā BPM TV

Ellas singla “DJ Take Me” videoklips jau četras nedēļas rotē Kanādas deju mūzikas televīzijā BPM TV un šajā nedēļā no vienpadsmitās vietas pakāpies uz sesto....