Chocolate & Pepper

Chocolate & Pepper

Chocolate & Pepper sākotnēji bijis tikai kokteiļbārs, bet par cik jelgavnieki nu nekādi nav varējuši iztikt bez kārtīgām pusdienām, tad no 2004. gada februāra kokteiļbārs pārtapis arī par kafejnīcu, kurā tagad pieejams ļoti plašs otro ēdienu klāsts.


Chocolate & Pepper ir arī ļoti iecienīta vieta dažādu slavenību vidū, par to liecina daudzās fotogrāfijas gar kokteiļbāra – kafejnīcas sienām. Bet pie kādas no sienām novietota glezna ar rukša portretu, uz kuras 2004. gada 27. februārī vārdus „ Ne piedzerties kā lopam vai noēsties kā cūkai, bet eleganti patusēt un aizlidot kā pūkai” atstājusi visu mīlētā un populārā grupa „Prāta Vētra”. Varbūt šādus vārdus kādreiz dzirdēsim arī kādā dziesmā? Tiesa gan Irlaiks.lv apmeklējuma laikā šeit neskanēja neviena „Prāta Vētra” dziesma, drīzāk gan visai skaļi te tad varēja dzirdēt džeza taktis.


Chocolate & Pepper vietas pietiks ap 60 cilvēku, bet pie garās bāra letes, kas sniedzas gandrīz visa kokteiļbāra garumā vēl atradīsies pāris vietas. Pie dzeltenajām sienām te atrodas ne vien slavenību foto attēli ar autogrāfiem, bet arī lieli plakāti, krekli, bet virs galvas novietota milzīga bilde ar smaidīgām sejām, kas tā vien liek pasmaidīt pretim. Pie griestiem te atrodas ne vien smaidīgas sejas, bet arī disko lampas, kas liecina par to, ka šeit notiek arī dažādi pasākumi un deju vakari. Bet pie mīkstajiem brūnganīgi sarkanajiem dīvāniem un lielajiem galdiem tā vien gribēsies ko uzēst. Taču, ja Jūs nevēlaties, lai ēdot vai dzerot kāds Jūs traucē vai laupa Jūsu uzmanību no mīļotā cilvēka, tad izmantojiet galdiņus, kas atrodas no ieejas pa labi, kur šīs vietas īpaši atdalītas no pārējām un atrodas aiz lieliem aizkariem.


Chocolate & Pepper ēdienkarte mainoties vismaz reizi pusgadā. Irlaiks.lv apmeklējuma laikā aukstās uzkodas maksāja no Ls 0,60 līdz Ls 5,50 ( laša filejas tatārs), pie karstajām uzkodām atradās vairāku veidu žuljēni, plānās pankūkas, arī BBQ vistas spārniņi ar salātu piedevu, kas te maksā Ls 2,10. Salātu cenas te ir no Ls 1,70 līdz Ls 3,00 (tomātu – Mozzarellas kārtojums ar pesto mērci). Zupas te maksā ap vienu, diviem latiem, bet zivju ēdieni, piemēram, laša filejas velnīši spinātu mērcē maksā Ls 5,50. Ļoti plašā klāstā pieejami dažādi gaļas ēdieni, kur to cenas svārstās no Ls 3,10 līdz Ls 6,50 (piparsteiks ar Taiger mērci). Piedevas – rīsi, kartupeļi, dārzeņi - jau iekļauti cenā. Te nopērkamas arī pastas, kas maksā ap diviem latiem. Desertu cenas te ir no Ls 1,20 līdz Ls 3,50 (augļu plate). Neatkarīgi no ēdienkartes piedāvāto ēdienu klāsta te darbojas ar sushi karte, kurā lētākais suši maksā Ls 1,50, savukārt dārgākais – Ls 5,50 (dragon maki).


No alkoholiskajiem dzērieniem te pieejams vermuts, kas maksā Ls 1,00 vai Ls 1,60, vodka (no Ls 0,60 līdz Ls 1,20), džins (Ls 0,60 vai Ls 1,20), tekila (Ls 1,50), viskijs ( no Ls 1,60 līdz Ls 2,80), brendijs (no Ls 0,80 līdz Ls 3,00), konjaks (no Ls 2,90 līdz Ls 10,00 – Remy Martin XO, Hennessy XO vai Martell XO). Balzāms te nopērkams par Ls 0,80, bet liķieris par Ls 1,80. Vēl te pieejams arī šampanietis un dažādi vīni. Alus nopērkams gan izlejamā veidā, gan pudelēs, kur, piemēram, Aldara Zelta alus maksā Ls 0,70 (0,3l) un Ls 1,00 (0,5l), bet tas pats alus pudelē – Ls 0,90. Karsto kokteiļu cenas iecienītajā Jelgavas kokteiļbāriņā maksā no Ls 1,30 līdz Ls 2,00, bet bezalkoholisko kokteiļu cenas te ir ap diviem latiem. Vēl te nopērkami arī shooteri, stiprie kokteiļi, alus kokteiļi. Firmas alus kokteilis Chocolate & Pepper maksā Ls 2,50.
Bezalkoholisko dzērienu sadaļā atradīsiet kafiju, kas maksā no Ls 0,60 līdz Ls 1,50, tējas (ap Ls 0,60), ūdeni vai limonādi, kur to cenas ir no Ls 0,60 līdz Ls 1,00.


Lai cik te būtu patīkami un mājīgi, jāatceras, ka personām, kas jaunākas par 18. gadiem šīs telpas būs jāpamet līdz plkst. 23:00. Bet pavisam mazākajiem apmeklētājiem arī būs te ko darīt, jo kādā Chocolate & Pepper stūrī izdalīts īpašs stūrītis šai auditorijai.

Komentāri (3)

Interesē šī tēma? Pievieno favorītiem!
Aizdevuma piedāvājums
Kam tas var attiekties Mēs piedāvājam personīgos, komerciālos un biznesa kredītus ar ļoti minimālām gada procentu likmēm līdz pat 3% laikā no 1 gada līdz 50 gadu ilgam atmaksas termiņam uz jebkuru pasaules daļu. Mēs izsniedzam kredītus no EUR 10 000 līdz EUR 100 000 000,00. Mūsu aizdevumi ir labi apdrošināti, lai nodrošinātu maksimālu drošību, ir mūsu prioritāte. Ieinteresētajām personām vajadzētu sazināties ar mani pa e-pastu Aizdevēja vārds: Justin Williams Aizdevēja e-pasts: unique2aal@gmail.com INFORMĀCIJA PAR LAUKSAIMNIECĪBU NAME: KREDĪTU SUMMA: ILGUMS: PHONE #: VALSTS: Piezīme. Lai saņemtu plašāku informāciju, visi e-pasta ziņojumi jānosūta uz mūsu e-pasta adresi unique2aal@gmail.com
16.11.2017. plkst. 08:57
izaicinoss nosaukums šokolade ar pipariem!cenas pienemamas
29.10.2007. plkst. 09:53
Gardi un ērti paēd un aizej noskaties kultūras namā izrādi.
15.08.2007. plkst. 15:55

Visi komentāri

Pievienot komentāru

 Reģistrējies

Translate

Šodien

2019. gada 23. oktobrī Vārdadienas svin:

Autorizācija

Reģistrēties

Aizmirsi paroli?

e-jaunumi

Saņem portāla jaunumus e-pastā.

Interesanti fakti

Uz McDonald’s Bic Mac maizītes ir vidēji 178 sezama sēkliņas

Pasākumi

Piedzīvojumu parkā troses nobrauciens!

Piedzīvojumu parkā  Ventspilī,  Saules ielā 141,  apmeklētājiem tiek piedāvāta atkal jauna atrakcija - nobraucieni ar trosi pāri kalna nogāzei. Troses nobrauciens ir 200 m...