Zemnieku saimniecība "Zaķīši"

Zemnieku saimniecība "Zaķīši"

Zemnieku saimniecība ‘’Zaķīši’’ ir viena no lielākajām trušu audzētava Latvijā – reizēm fermā ir līdz 4 tūkst. trušu. Lauku klusums, neskarta daba, ērti sasniedzama, šī vieta kļuvusi par iecienītu apskates objektu, atpūtas vietu ģimenēm, skolnieku grupām un citiem no pilsētas trokšņa nogurušajiem. Tas viss ainaviski skaistā vietā, netālu no Amatas upes, blakus dižakmeņi, lielas gravas, bebru dīķi, dzērvju purvs, neskartas dabas vietas – mūžamežs, dabiskās meža pļaviņas, slēpotāju kalns, u.c. lauku labumi. Blakus Gaujas nacionālais parks, strausi, dzirnavas, brieži u.c.


"Zaķīši" saviem apmeklētājiem piedāvā dažādas atpūtas iespējas. Jūs varēsiet aplūkot veselu simts trušu izstādi, pie tam būrīšos apskatāmi vairāk kā 40 dažādu šķirņu truši - daži no tiem ļoti reti un eksotiski. Daudzām šķirnēm ir krāsu variācijas – kopā vairāk kā 70 dažādi veidi. Izstāde apmeklējama visu gadu. Bet tas nav viss - katru dzīvnieku mīļotāju, it sevišķi bērnus, iepriecinās iespēja atpūsties pļaviņā starp 50 brīvībā dzīvojošiem trušiem. Truši ir pieradināti un burkānu ēd pat no rokas.

Aplūkot varēsiet arī zirgus un kazas, kas dzīvo aplokā vai arī doties izjādēs, kā arī izbraukt ratos un kamanās (no Ls 10.00). Iespējams arī nobraukt pa trosu ceļu, šūpoties šūpolēs, atpūsties makšķerējot vai vizinoties laivās un katamarānos (no Ls 2.00). Pēc aktīvas izklaides svaigā gaisā varēsiet uzcept desiņas (iespējams dabūt grilu, iesmus - no Ls 2.00), paēst līdzpaņemtās pusdienas, uzspēlēt bumbu, doties mierīgā pastaigā uz Skujupes dižakmeni u. c.

Kad dosieties mājās, neaizmirstiet iegādāties kazas sieru, kazas pienu, lauku vistu olas, augļus, ogas, u.c lauku labumus veselīgām vakariņām un nākamās dienas pusdienām.

Zemnieku saimniecības apmeklējums pieaugušajiem maksā Ls 1.50, bet bērniem, studentiem, pensionāriem un grupu apmeklējumiem - atlaides. Varat arī izmantot gida pakalpojumus vai konsultāciju trušu turēšanā, audzināšanā un dresēšanā (Ls 5.00).

Komentāri (44)

Interesē šī tēma? Pievieno favorītiem!
Jānis
Ļoti neapmierināts saimnieks, nolamāja par to, ka redziet apturējām automašīnu \" neatļautā\" vietā. Kaut gan norādes bija braukt un apturēt automašīnu tieši tur. Ok, ir katram savi noteikumi, tad lūdzu izskaidro tūristiem to mierīgi, bez apvainojumiem!!! Rezultāts- sabojāts garastāvoklis un protams par velti iztērēts laiks un benzīns, kā arī netīra automašīna. Jo trusīšus jau apskatīties nebija velmes. Iesaku braukt uz nītauri, kur ir mini zoo \" salmiņi\". Tur ļoti laipna saimniece, visu parādija, uzlaboja garastāvokli un vēl bonusiņā atlaidi iedeva, par auksto laiku ārā! Ļoti interesanti dzīvnieciņi ir apskatāmi zoo \" salmiņos\", arī jauki trusīši, kur varēja paglaudīt un pabarot!!!!
26.10.2014. plkst. 21:50
Runcis Renārs
Visur bardaks! Kas tas par saimnieku, ka nevar sakopt savu saimniecību.
10.10.2014. plkst. 00:31
Ilga
Bardaks augstākajā mērā!!!
07.10.2014. plkst. 20:49
Maija
Ljoti nelaipns saimnieks, bijam divas reizas, vairaak nebrauksim. Ir citas liidziigas vietas ar draudziigiem saimniekiem.
31.08.2014. plkst. 20:21
njemec
Tajā mājā vārdi skrien pa priekšu darbiem. Esmu tur mēģinājis strādāt. Nācās reāli saimnieku piečakarēt un fiksi laisties lapās. Karoče. Algu tur nemaksā. Tā jāpaņem pašam (kā protiet). Drūma vieta!
18.02.2014. plkst. 16:41

Visi komentāri

Pievienot komentāru

 Reģistrējies

Translate

Šodien

2019. gada 12. decembrī Vārdadienas svin:

Autorizācija

Reģistrēties

Aizmirsi paroli?

e-jaunumi

Saņem portāla jaunumus e-pastā.

Interesanti fakti

Pizza Hut ir pasaulē lielākais picu restorāns, kas dienā pasniedz ap 1,7 miljonu picu

Pasākumi

Uzsāks nākamā Positivus festivāla biļešu tirdzniecību

Pēc ilgākas gaidīšanas tiek uzsākta biļešu iepriekšpārdošana uz 2009.gada POSITIVUS FESTIVĀLU. Festivāls notiks 2009.gada 17. un 18.jūlijā Salacgrīvā. Baltijā lielāko mūzikas un...