Akcija "Zelta rudens uz zemes vai ūdens - izvēlies pats!" noslēgusies

Akcija "Zelta rudens uz zemes vai ūdens - izvēlies pats!" noslēgusies

Sveiciens visiem zelta rudenī!

Katru rudeni laikā, kad Sigulda sāk krāsoties krāšņā lapu rotā, pilsētā vērojam strauja apmeklētāju skaita palielināšanās. Pēdējā laikā populāra "rudens pilsēta" ir arī Jūrmala. Taču kas gan ir zelta rudens bez Siguldas apmeklējuma! Katru gadu no jauna mēs atkal un atkal dodamies tieši šīs brīnumkrāsainās pilsētas virzienā, lai vēlreiz izstaigātu jau labi zināmās takas un ieraudzītu ko jaunu.


Kāds jaunums tiešām šogad Siguldā ir...

Lai taupītu Jūsu dārgo laiku un neliktu Jums stāvēt sastrēgumos, lai garajos pārgājienos nevajadzētu doties kājām, SIA "Impresso" piedāvā Jums redzēt vairāk!

Sākot ar 23. augustu sestdienās un svētdienās siguldiešus un Siguldas viesiem ir iespēja izbaudīt braucienus ar elektromobīli pa skaistākajām vietām Siguldā. Braucienus ir iespēja rezervēt arī darba dienās Jums vēlamā laikā.

Ja arī Tu gribi doties elpu aizraujošā braucienā un kopā ar vēl četriem draugiem priecāties par Latvijas skaisto dabu, ik pa laikam apturot elektroautomobīli un iemūžinot arī skaistos skatus, tad piedalies šajā konkursā!

Sadarbībā ar SIA "Impresso", kas pirmie Latvijā iznomā ceļu satiksmei derīgus elektromobīļus, piedāvāsim iespēju aktīvākajam lasītājam tikt pie iespējas vienu stundu kopā ar vēl 4 draugiem doties braucienā pa Siguldu!

Lai tiktu pie balvas Tev būs jāveic sekojošs uzdevums: jāpievieno šim rakstam, Tavuprāt, labākais zelta rudens ceļojuma maršruts. Iesaki savu maršrutu, kuru arī citiem lasītājiem būtu iespējams izmantotot un tiec pie vērtīgās balvas!

Labāko maršrutu noteiksiet Jūs, lasītāji, aktīvi vērtējot visu dalībnieku pievienotos komentārus šim rakstam! Stāsta, maršruta autors ar visaugstāko novērtējumu arī saņems balvu.

Bet tas vēl nebūt nav viss....

Tiem, kas Siguldā jau bijuši un meklē alternatīvas rudens baudīšanai Siguldā, varam piedāvāt vēl kādu interesantu un pavisam jaunu atpūtas un izklaides iespēju.

Pavisam nesen durvis apmeklētājiem vēra stilīga "Bufete", kas piedāvā ieturēt sātīgas brokastis un gardas pusdienas bufetē, kas peld...Pirmā peldošā bufete Latvijā iekārtota bijušās strādnieku ēdnīcas telpās.

Zelta rudens uz ūdens - arī nebūt neizklausās slikti, vai ne?

Sadarbībā ar "Peldošā darbnīca", kas atrodas Andrejostas ielā 4, piedāvāsim iespēju 3 pareizo atbilžu iesūtītājiem tik pie dāvanu kartes Ls 5,00 vērtībā.

3 uzvarētāji, lai būtu arī 3 jautājumi:

1. jautājums

Kas ir "Peldošā darbnīca"?

Atbilde: Peldošā darbnīca ir unikāla vieta Rīgā, Andrejsalā.
Tā ir trīsstāvīga peldoša māja, kur sev darba vietu atraduši dažādu radošo profesiju pārstāvji, kurus uzrunā autentiska industriāla vide, iespaidīga Daugavas panorāma un dzīve uz ūdens. Uz peldošās darbnīcas tagad atrodas arī "Bufete".

2. jautājums

Kas pēc profesijas ir "Bufetes" saimniece?

Atbilde: Profesionāla pavāre 

3. jautājums

Kurā gadā un vietā uzbūvēta "Peldošā darbnīca Nr. 659"?

Atbilde: Tā uzbūvēta 1982.g. Bulgārijā. 

Un tā pirmdiena ir klāt un uzvarētāji ir zināmi:

Uz peldošās "Bufetes" klāja mieloties varēs strauskaaja, blondaa un minkucis55, bet ar elektromobīli pa Siguldas skaistākajām takām kopā ar draugiem dosies penelope.

Apsveicam uzvarētājus un lūdzam sazināties ar Diānu (28809923, diana@irlaiks.lv ), lai noskaidrotu par balviņu saņemšanu.


Komentāri (12)

Interesē šī tēma? Pievieno favorītiem!
Šogad 4. oktobrī ar ģimeni bijām Siguldā, bet labprāt šogad tur aizbrauktu vēl. Laiks bija lielisks. Vispirms mēs uzbraucām ar gaisa pacēlāju kalnā,skats no kalna bija burvīgs. Tad no panorāmas rata redzējām Siguldu no augšas, ainava arī bija brīnešķīga(bērniem līdz 17 gadiem maksā 80 sant., bet pieaugušajiem 1 lats). Mēs pastaigājām pa Turaidas muzejrezervātu un Turaidas pili, tā bija ļoti jauka pastaiga. Redzējām avotiņu un uz akmens uzaugušu egli. Tā bija lieliski izdevusies brīvdiena pie dabas.:)
11.10.2008. plkst. 12:00
Juu, miinusinju liceeji atkal uzdarbojushies! nju juus, slimniecinji, varat vinjus likt! Taapaat uzvarees godiigaakais:) veelu veiksmi visiem!
10.10.2008. plkst. 15:21
Vajag doties uz Valmieras pusi. No Sīmaņa baznīcas torņa paraudzīties uz apkārtni un novērtēt Zilo kalnu, izstaigāt Vecpilsētu un Gaujas leju līdz Stāvajiem krastiem. Tālāk doties uz Zilo kalnu un Dikļiem. Dikļos noteikti jāapskata jau televīzijā redzētā pils (tagad tur filmē Neprāta cenas sērijas) un parks, kā arī Vika Pasaku Parks. Zilā kalna apkārtnes mežos var labi sēņot, cūcenes un citas vēlās rudens sēnes vēl ir. Ja vēl atliek spēka rudens baudīšanai, tad jādodas uz Sietiņiezi. Skats tur vienmēr ir lielisks. Var mierīgi ņemt līdzi piknika piederumus, jo ierīkota lieliska ugunskura vieta, kur pat tējkannu var uzsildīt. apkārtnes mežos var pamieloties ar brūklenēm, bet noteikti jāatceras, ka atrodieties Gaujas nacionālajā parkā, kur nav pieļaujama dabas postīšana.
10.10.2008. plkst. 09:27
Nedomaaju, ka man staastinjs ir tik labs! Nju paldies par punktinjiem!
09.10.2008. plkst. 18:19
Juu man jau +4. paldiesinjs manie draugiem. Kaa redzu. te citiem uzdarbojas miinusinju liceeji:( jums par labu uzlikshu +injus, cereedama, kad tas atmaksaasies no jums:)
08.10.2008. plkst. 16:54

Visi komentāri

Pievienot komentāru

 Reģistrējies

Translate

Šodien

2019. gada 24. oktobrī Vārdadienas svin:

Autorizācija

Reģistrēties

Aizmirsi paroli?

e-jaunumi

Saņem portāla jaunumus e-pastā.

Interesanti fakti

40% McDonald’s ieņēmumu nāk no „Happy Meals” pārdošanas

Pasākumi

The Tiger Lillies papildina Positivus festivāla programmu

Reiz jau viesojušies Latvijā pirms pāris gadiem, provokatīvie briti atgriežas, lai uzstātos šā gada Positivus festivālā Salacgrīvā un iepriecinātu daudzus savas daiļrades cienītājus....