Zix skatās "Svešo dzīvi", bet viļas Harijā Poterā

Zix skatās "Svešo dzīvi", bet viļas Harijā Poterā

Kādreizējais fabrikants, kuru plašāka sabiedrības daļa pazīst ar pseidonīmu – Zix, no 2006. gada darbojas grupā FORTE, kurā ir tās solists. Irlaiks.lv Zix atklāja kāpēc izvēlas kino labāk skatīties mājās...

-     Vai filmas labprātāk skatāties mājās vai dodaties uz kino?

-     Es filmas labprātāk skatos mājās...

-      Kāpēc Jums tas šķiet labāk?

-     Tāpēc, ka kino ir tulkojums, subtitri un man nepatīk lasīt tos, jo, ja es lasu- es neredzu bildi un, ja skatos bildi – nevaru izlasīt, līdz ar to nevaru uztvert pilnvērtīgi filmu! Es šīs lietas nevaru apvienot.

-      Kādu žanru filmas Jums visvairāk patīk?

-     Man visvairāk patīk komēdijas, jautras piedzīvojumu filmas. Regulāri sekoju līdzi jaunumiem kino pasaulē, protams, palasu jaunāko filmu atsauksmes un pajautāju draugiem, viņu viedokli par redzēto.

-     Kuri kino žanri nav domāti Jums?

-     Visādas fantastikas filmas, man patīk reālistiskas filmas, kuru notikumi reāli var pastāvēt, nevis tādi, kas ir nereāli pārfantazēti.

-     Vai kino mājās labāk skatāties viens vai kopā ar draugiem?

-     Tas lielā mērā ir atkarīgs no tā, kādu filmu es vēlos skatīties, parasti es kino skatos viens vai kopā ar sievu, taču, ja izvēlēta interesanta, jautra filma tad – draugu lokā noteikti būs daudz foršāk.

-     Vai ir kādi televīzijas seriāli, kurus regulāri skatāties?

-     Jā, Izlaušanās, gaidu, kad rādīs šī seriāla trešo sezonu. No latviešu seriāliem skatos – Svešo dzīvi, sieva aktīvi skatās un man arī automātiski jāskatās! Manuprāt, interesants seriāls, katrā gadījumā latviešiem tāds vēl nav bijis.

-     Un, kādās ir Jūsu domas par latviešu kino kopumā?

-     Man ļoti patikās pēdējā, vērienīgā filma – Rīgas sargi. Latviešu kino paliek latviešu kino. No senākajām filmām man ļoti patīk – Limuzīns Jāņu nakts krāsā, Tās dullās Paulīnas dēļ. Uzskatu, ka latviešu kino attīstās, to lieliski pierāda pēdējās filmas – Rīgas Sargi kvalitāte un panākumi!

-      Kuras no pēdējā laikā redzētajām filmām, Jums īpaši palikušas atmiņā?

-     Noteikti Rīgas Sargi! Tā ir viena no pēdējām, kuru es esmu redzējis un man ļoti patika.

-     Šo filmu vērtē ļoti pretrunīgi, kas tieši Jums liek atzīt, ka tā ir laba?

-     Man patīk, ka šajā filmā ir gan humoriņš, gan stāsts kopumā, kā tas tika parādīts.

-     Vai kāda filma ir likusi arī vilties?

-     Ir jau tādas, piemēram, Darrena Lynna Bousmana – Zāģis IV (SAW IV), tāpat Harijs Poters... Pēc manām domām, filma ar daudzām daļām, ar katru jaunu turpinājumu paliek arvien nelabāka. Pirmās daļas gandrīz vienmēr ir visforšākās, ko ne visos gadījumos varētu teikt par turpinājumiem...

-     Vai varat mūsu lasītājiem atklāt savu iecienītāko aktieru topu?

-     Tā, vīrieši – Mikijs Rurks, Džeisons Flemings no filmas Kurjers(Transporter) un izcilais komediants – Džims Kerijs, no latviešu aktieriem viennozīmīgi Artūrs Skrastiņš. No sievietēm – Sandra Buloka – diezgan interesanta aktrise, Selma Haijeka – tāpēc, ka smuka, no latviešu aktrisēm, hmm, diezgan švaka būšana mums ar viņām ir  , nosaukšu Rēziju Kalniņu, pirmā, kas ienāca prātā .

-     Vai pats esat domājis par aktiera karjeru, apsvēris iespēju tēlot kādā filmā?

-      Protams, es baigi gaidu, kad mani aicinās piedalīties, bet līdz šim vēl neesmu šādu piedāvājumu saņēmis!!! Manuprāt, vislabāk es atveidotu kādu komisko tēlu, tas man vislabāk padotos! Un vislabāk – mūsdienīgā filmā...

Komentāri (2)

Interesē šī tēma? Pievieno favorītiem!
japiekrit penelopei
03.08.2008. plkst. 17:12
šausmīgi interesanti, īpaši neatšķiras no citiem respondentiem! :(
12.07.2008. plkst. 21:51

Visi komentāri

Pievienot komentāru

 Reģistrējies


Translate

Šodien

2019. gada 22. oktobrī Vārdadienas svin:

Autorizācija

Reģistrēties

Aizmirsi paroli?

e-jaunumi

Saņem portāla jaunumus e-pastā.

Interesanti fakti

Mikipele Itālijā ir pazīstama kā „Topolino”

Pasākumi

Zaļā gaisma Artūram

Šodien mūzikas izdevniecības “Platforma Music” pārstāvji atgriezās no starptautiskā mūzikas gadatirgus “Midem” Kannās, kur britu producents Čārlzs Foskets risināja sarunas par...