Cietais rieksts 4

Die Hard 4.0

Cietais rieksts 4

Cietais rieksts Džons Makleins ir pametis dienestu policijā. Taču kā parasti nepareizajā laikā viņš gadās nepareizajā vietā un uzsāk cīņu pret interneta teroristu organizāziju, kas iecerējusi pārņemt savās rokās var pār mūsdienu tehnoloģisko infrastruktūru. Viņu plāns paredz 3 dienu laikā pārņemt kontroli pār sastiksmes kontroles sistēmām, iznīcināt ekonomiku un beigās atslēgt pamata sistēmu drabu, pārtraucot pasaulei elektrības un ūdens piegādi. Ja plāns izdosies, tad Savienotajās Valstīs iestāsies viduslaiki. Taču šķiet, ka vienam cilvēkam ir pa spēkam viņus apturēt .

IrLaiks.lv recenzija

Džons Makleins, kuru mēs ļoti labi atceramies no pirmajām divām daļām (trešā gan nebija nekas ievērības cienīgs), ir atgriezies, turklāt šoreiz uzdevums ir vēl grūtāks - šeit nav runa par debesskrāpja vai pasažieru lidmašīnu, bet gan visas pasaules glābšanu no labi organizētas teroristu bandas, kas plāno ieviest ASV pilnīgu haosu, izmantojot moderno tehnoloģiju aizsardzības sistēmu vājo posmu. Nelieši ir rēķinājušies ar visu, izņemot vienu - cieto riekstiņu Džonu Makleinu, kuram par grūtu nav itin nekas! Abas pirmās filmas daļas ir action klasika, turklāt to sakarā jāmin unikāls fakts - parasti filmu turpinājumus kritiķi uzņem negatīvāk, tomēr šajā gadījumā pēc daudzu domām otrais cēliens ielika kloķi pirmajam! Katrā ziņā tolaik pasaule bija noilgojusies pēc vienkārša action varoņa, kurš šaujot un galējot cieš arī pats, nevis apslaktē veselu neliešu bandu tiekot cauri sveikā bez mazākās skrambiņas! Bruce Willis iekāpis nu jau sestajā gadu desmitā, bet tas viņam neliedz taisīt trakākos trikus aktiera karjerā...

JĀREDZ, JO... Ja esat patiess pirmo daļu fans, kinoteātra apmeklējums jums ir obligāts! Spriedze, vēsais Makleina humors, daudz šaudīšanās un spridzināšanas - tas viss šeit ir, padarot lenti par godājamu pienesumu action filmu apcirkņos. 

VILŠANOS VAR SAGĀDĀT... Hm, liekas, ka veidotāji mazliet ir nošāvuši greizi, jo filma ir burtiski pārbāzta ar dažādām spraigām epizodēm. Filmas vidū tā vien gribas, lai Makleins nesteidzīgi aizsmēķētu cigareti un piecas minūtes uzsistu klaču ar kādu izskatīgu dāmu. Jā, un specefekti - tie izskatās varen samāksloti...

UGUNĪGĀKĀS EPIZODES... Ainas, kurās Makleins traucas pa pilsētu ar ... kaujas iznīcinātāju! Tas nu tiešām ir iespaidīgi! 

 

Komentāri (33)

Interesē šī tēma? Pievieno favorītiem!
Jāatzīstas, ka pirmās filmas nemaz neesmu redzējusi, laikam biju par jaunu ;) Bet šī patika, ļoti. Specefekti, Villiss un galu galā arī pats stāsts - bauda actiņām.
30.09.2007. plkst. 17:05
Ciets tas rieksts. Mazbiki iepuvis, bet joprojām ciets! :) Kolosāla spriedze gandrīz visas filmas garumā, bet uz beigām tomēr noplaka! :( Pēdējā laikā daudzām holivudas filmām ir šī kaite. P.S.Nu ko gaidīsim piekto daļu, kurā Džonu Makleinu, ar visu šūpuļkrēslu, nolaupīs teroristi, bet viņu glābt dosies, nu jau pieredzi guvusī, cietā rieksta atvase... :)
28.09.2007. plkst. 17:15
Borns
Specefekti ar autiņiem baigi asie....kino labs, pat daudz iespaidīgāks par iepriekšējiem...
23.08.2007. plkst. 00:01
Man patīk cietie rieksti,
22.08.2007. plkst. 19:35
Draiskule
Ja godīgi, tad iepriekšējie cietie rieksti, mani neraisija nekadas emocijas, bet šitais ir gana labs...man patika...
14.08.2007. plkst. 16:18

Visi komentāri

Pievienot komentāru

 Reģistrējies

Translate

Šodien

2019. gada 11. decembrī Vārdadienas svin:

Autorizācija

Reģistrēties

Aizmirsi paroli?

e-jaunumi

Saņem portāla jaunumus e-pastā.

Interesanti fakti

Titānika uzbūvēšana izmaksāja 7 miljonus USD, bet filmas uzņemšana par to izmaksāja 200 miljonus USD

Pasākumi

POSITIVUS festivāls 200917., 18. jūlijā
Salacgrīvā notiek Positivus Festival 2009.Šī gada festivālā piedalās Prāta Vētra, Moby, Sinead O’Connor, Peter Doherty,
Ebony Bones, The Whip, Two Door Cinema...