0dzina

Dzīvesvieta

Rīga

Sporta klubs

"Energie" Fitnesa studija sievietēm

Mērķis

Atgūt savu jaunības svaru,tādu,kāds man bija pirms 3.dēlu piedzimšanas.Viņiem blakus vēlos izskatīties tāda, lai par manu vizuālo izskatu būtu prieks ne tikai sev pašai, kas protams ir PATS SVARĪGĀKAIS, bet arī maniem foršajiem dēliem-23.gadīgajam, 21.gadīgajam un jau gandrīz 17.gadīgajam:) Ievērot ēšanas principu, skaitot dienas kalorijas-no 1000-1200 Kcal.Daudz, daudz dzert ūdeni..... Apmeklēt sporta klubu(apļa trenažieru programmu), daudz braukt ar velo(ko es jau arī daru),griezt Aca Hoop riņķi vismaz 30.min dienā,vēdera presīti(mans vājākais punkts)

Sākuma svars: 80 kg Plānotais beigu svars: 72 kg
1. nedēļa: 79 kg
2. nedēļa: 80 kg
3. nedēļa: 79 kg
4. nedēļa: 79 kg
5. nedēļa: 78 kg
6. nedēļa: 77 kg
7. nedēļa: 80 kg
8. nedēļa: Nav norādīts

Motivācija

Būt labā garastāvoklī un tas iespējams,ja iziešu no apļa,kas sastāv no: 1)"stresa apēšana" 2)dusmas uz sevi par to nākošajā dienā 3)ērti un moderni justies savās drēbēs. 4)uzlabot veselību.

Lielākā vājība

Saldumi,saldumi,saldumi.............un "stresu" apēšana!!!

Piedalies arī Tu

Komentāri (27) Augošā secībā

Interesē šī tēma? Pievieno favorītiem!
ak, Tu laimīgā, man līdz Tam vēl tālu.......,man tie apaļumi uzauguši proporcionāli visās vietās,bet dibens jau no laika gala ir bijis apaļīgais,...... bet par Tevi varu teikt,ka izskaties lieliski, tāpēc velti vairāk fitnesa formām, bet svaru nost gan tad vairs nost nedzen:)
22.10.2009. plkst. 21:12
Odziņa!!!! Esmu priecīga,ka arī tu esi saņēmusies-un mēs turpinām!!!!!Es tikai īsti nezinu,vai man būs vajadzīgi 67 kg vai jau pietiks ar drusciņ vairāk:)):)).....Jo es jau tagad sēžu uz dibena kauliem:)):))
22.10.2009. plkst. 14:41
Esmu sajūsmā par apļa trenažieru nodarbībām, laiks paiet nemanot, ne mirkli nav neinteresanti..........teikšu ,ka esmu vairāk kā apmierināta par šo fitnesa veidu:)) Nākošā nodarbībā mani mērīs, svērs, mērīs tauku biezumu (oi,oi, oi)un izvērtēs manu uztura dienasgrāmatu. Paldies "ENERGY"-fitnesa studijai sievietēm!!!
27.09.2009. plkst. 17:41
Jāsaka paldies sestdienas fitnesu kluba bezmaksu apmeklejumu akcijai:)) Nu, esmu iestājusies, un ts pa nopietnam, kas atkal mani uzvedīs uz pareizo ceļu, lai gan jāsaka,ka rudens nav mans mīļākais gada laiks,jo tad ievērojami pasliktinās man veselība, bet es cīnīšos,jo kas man cits atliek....... Tākā būsim atkal kopā, tikai mani rādītāji jau vairs nav tik labi,kā bija:(
27.09.2009. plkst. 17:36
Odzinj,uuuu,tu arī esi nolaidusi rokas?????Kas es viena te palikusi vai?????:((
27.09.2009. plkst. 07:27
Un re kā tev svars aizgājis uz leju....:))bet,ja netici svariem,tici apģērbam!!!!!!:))
10.09.2009. plkst. 23:19
Sanjemamies un turpinām ,protams-kur ta mums likties,ja gribam būt smukas un veselas-biju palaidusies varbūt arī tādēļ,ka jau jūtos pilnīgi vesela,visi man izsaka komplimentus(kaimiņi un draugi),un man bija daļēji pat bail kaut kur zemapziņā notievējot līdz vajadzīgajam svaram un kļūt nesmuka savā vecumā-jau tagad viena draudzene katru dienu prasa,Gita,a kāpēc tev nav dibena,Gita, a kāpēc tev augša,kā vecim svarcēlājam,bet apakšas vispār nav kā tādas......Bet tagad esmu nolēmusi nopietni raudzīties uz mērķi un 3 mēnešu laikā tikt galā ar visu lieko!!!!!! Un paldies tev par uzmundrinājumu!!!!!:))
10.08.2009. plkst. 17:21
Es tevi apskauzhu par tiem kilogramiem!!!!!!! Kad man beidzot buus vismaz 77.....Shonedēļ darīšu visu iespējamo un neiespējamo,lai vismaz no tā mistiskā 79 atbrīvotos....:))
10.08.2009. plkst. 05:48
Odziņa-kā jau redzēji,sāku jaunu atskaiti,jo vecā jau ir pilna -nožēlojami pilna ar vieniem un tiem pšiem skaitļiem....Tev gan atkal kustaas-ar to arī apsveicu!!!!! Man šodien otrā oliņdiena,bet tad ņemšu arbūzu diētu!!!!! Kur es to ņemu-un kāpēc ne uz pāris dienām????? Paskaties ploome.com-tur milzum daudz diētu-varbūt arī tev kas iepatīkas!!!!!!! TURAMIES_IR JAANOMET TAS LIEKAIS,vai ne;);):)!!!!!!???????(ar vingrošanu man ir ta,ka tagad labajā laikā sauļojoties spēlēju volejbolu un tenisu-riņķim pat spēka nepietiek.....:))
09.08.2009. plkst. 17:55
Jūtama pilmēness tuvošanās,pieaug stress, un ar to arī jūtama apetītes palielināšanās:( bet,jāsaturas,cenšōs dzer daudz ūdens.....rīt mana svēršanās diena....
28.07.2009. plkst. 17:00
Gita,Tev taisnība."Iestrēgums" pamatīgs...Kā jau paredzēju,procesu nobremzēja ceļojums, bet tā kā vēlme novājēt ir milzīga, tad jāsaka-ar galvu viss kārtībā, tāpēc uzdevums -patikt sev vizuāli -ir vēl joprojām. Gita, salīdzinot ar mani, Tev jāpiešķir ordenis-lielum lielais:)
25.07.2009. plkst. 18:22
Odziņa,es skatos,ka mēs abas esam iestrēgušas uz 79-tas mistiskais septiņnieks ir un organisms tagad vairāk slinko nekā mēs pAŠAS,NE????
24.07.2009. plkst. 16:10
Orlando
Odziņa, nestreso! Tu izskaties vienkārši lieliski! Sievietes figūra - tā ir gaumes lieta. Tas ir mūsdienu civēkiem iekodēts smadzenēs, ka kauli un āda - tas ir skaisti. Svarīgi, protams, lai svars netraucē veselībai un labai pašsajūtai, tas ir noteicošais.
17.07.2009. plkst. 21:58
Odzina,tu esi skaista un tavi padomi ir vērtīgi!!!!! Gan par to pieēšanos,gan par to glāzi ar citrona sulu-es par to citrona sulu biju aizmirsusi,šodien sākšu pielietot,bet ar to piēšanos man ir tā kāir - diena ar pārvērsties nedēļā:))he,he...
17.07.2009. plkst. 13:46
otrdien,kad man vajadzētu atskaitīties,nebūšu Latvijā,tādēļ atskaitos jau šodien. Nevarēju izlemt, kādu skaitli ierakstīt savā atskaites tabulā, jo mans šā rīta svars rādīja 78,500...Izlēmu,ka rakstīšu to pašu 79, jo parasti taču apaļo uz augšu, lai gan lielākam stimulam, mani pirksti tā vien gribēja uzspiest uz taustiņiem 78:)
11.07.2009. plkst. 10:27
kļudas labojums-glāze ūdens jāsajauc ar 1.tējkaroti citrona sulas. Un tad jau pie reizes vēl kāds padoms. Ja veiksmīgi tiek samazināts svars, bet tad svara SAMAZINĀŠANĀS APSTĀJAS, LAI GAN IEVĒROJAM VISU NOTEIKUMUS, TAD ORGANISMA SATRICINĀŠANI TIEK IETEIKTA 1 UN TIKAI VIENA DIENA, TĀ SAUKTĀ "PIERĪŠĀNĀS "DIENA, kas protams nākamajā dienā pie Jūsu svara pieplusēs klāt kādu kilogramu, bet ar šo vielmaiņa atkal tiks izkustināta, un tievēšana atkal norisināsies veiksmīgi :)
10.07.2009. plkst. 13:10
Ierosinu izveidot visām un visiem tievētgribētājiem kautko līdzīgu, kā piemēram:"Neturi sveci zem pūra". Izlasīti un ļoti vērtīgi padomi: 1)Tukšā dūšā pirms ēšanas izdzert glāzi silta ūdens,kas sajaukts ar 1.tējkaroti silta ūdens. 2)Ja esat nolēmis kādā svētku reizē atļauties sev gabaliņa tortes, pirms tam izdzer glāzi auksta ūdens,jo tad KALORIJAS PATĒRĒSIES KUŅĢA APSILDĪŠANAI. Turpmāk vēl:) s
10.07.2009. plkst. 12:55
Sarmīte Freimane-Kacina
Paldies, Gita par atbildi:) Savulaik esmu izgājusi 3.Svaru vērotāju programmas, tā kā esmu informēta,kā arī saprotu, kā notiek notievēšana-veselīgi, bez steigas, bet,lai būtu neatgriezeniski:) Nu nē, vairs ar māliem nu gan neķēpāšos, tas mazam dzīvoklītim ir pārāk liels pārbaudījums! Tad jau labāk tievēšanai pielietošu sāls vannas kūres un pēc tam medus iepliķēšanu, vismaz pēc šādam procedūrām vannas istaba neizskatās, kā pēc kara:))
10.07.2009. plkst. 12:37
FD jeb Figūras daraugi ir Svara vērotāju sekotāji šeit Latvijā-vari paskatīties www.figurasdraugi.lv !!!!!!! Un redz kā balsotaji ar pa druskai sāk rosīties-ne tik aktīvi kāpagajušā kārtā,bet tomēr :))
09.07.2009. plkst. 05:33
Ko tik viens cilvēks nav gatavs darīt savas fiziskās un estētiskās formas labā:) Par šodienas aktivitātēm esmu apmierināta:2.stundas nobraucu AR velosipēdu, aizbraucu līdz Juglas ezeram un vismaz 20.min.peldēju, peldēju, kā arī veicu dažādus vingrojumus ūdenī,ņemot par paraugu tos izpildāmos,ko agrāk tiku veikusi,kad apmeklēju ūdens airobiku. Patreiz,izmantojot šo mēness fāzi,kas piemērota dažādām iznīcinošām problēmām(nelielu celulītu),esmu sasmērējusies melnos mālos, satinusies pārtikas plēvē, un jau stundu baudu šo skaistuma procedūru zem siltas segas.....ārā līst...bet es priecājos,ka esmu šodien sevis labā jau paveikusi tik daudz, un pēc vakardienas ūdens dienas, neko citu ar negribas kā tikai dzert un uzēst kādu auglīti vai dārzeni-ai, cik tagad ir garšīgi mazie Latvijas gurķīši:)) Bet galvenais,ka tajos ir tik maz kalorijas!
08.07.2009. plkst. 15:27

Pievienot komentāru

 Reģistrējies

Translate

Šodien

2019. gada 22. augustā Vārdadienas svin:

Autorizācija

Reģistrēties

Aizmirsi paroli?

e-jaunumi

Saņem portāla jaunumus e-pastā.

Interesanti fakti

Jūsu mēle ir brīva no baktērijām tikai tad, ja tā ir rozā krāsā. Ja tā ir balta, tas liecina par to, ka uz tās ir plāna baktēriju kārta

Pasākumi

Papardes zieda noslēpums

Jāņu nakts ir maģijas un brīnumu pilna. Viena no skaistākajām Jāņu nakts tradīcijām ir papardes zieda meklēšana. Paaudžu paaudzēm tautā klīst nostāsti par papardes ziedu, ko tikai...