mērija

Dzīvesvieta

Limbaži

Sporta klubs

Vidzemes atlētu savienības trenažieru zāle

Mērķis

Vēlos iegūt augumu kāds man bija pirms 2 gadiem, lai skatoties spogulī pārņem smaids.

Sākuma svars: kg Plānotais beigu svars: kg
1. nedēļa: Nav norādīts
2. nedēļa: Nav norādīts
3. nedēļa: Nav norādīts
4. nedēļa: Nav norādīts
5. nedēļa: Nav norādīts
6. nedēļa: Nav norādīts
7. nedēļa: Nav norādīts
8. nedēļa: Nav norādīts

Motivācija

Ceļojums uz Krieviju.

Lielākā vājība

Kārtīgas vakariņas pēc pulkstens 18iem.

Piedalies arī Tu

Komentāri (6) Augošā secībā

Interesē šī tēma? Pievieno favorītiem!
Labi panākumi,nepelnīti zems reitings,tāpēc + 5 !!!
15.05.2009. plkst. 04:52
Veiksmi ;)
10.05.2009. plkst. 13:02
10.05.2009 Mana mazo svētku diena! Uzkāpjot uz svariem redzu 54 kg. Jāteic, tas nav vienīgais uzlabojums, kas šo nedēļu laikā radies- pašapziņa un smaids. Man patīk vērot sevi spogulī no visām pusēm, jo šķiet izskatos tik labi, cik vien labi var izskatīties. Šoreiz par stimulu kalpoja draudzene- kopā apmeklējam trenažieru zāli un pēdējā reizē ejot mājās no tās pļāpājām un viņa teica, ka esot sākusi ievērot diētu. Es esmu pret diētām, bet nolēmu samazināt porciju apjomu un dienā patērēto kaloriju skaitu. Jāatzīst gan, ka ir arī zināmas ķermeņa daļas, kur es pat labprāt iegūtu nedaudz svara, taču, tagad svarīgākais ir noturēt svaru sasniegtajā līmenī un turpināt trennēt muskulatūru.
10.05.2009. plkst. 12:28
Beidzot ir redzams kritums svaram, no šīs dienas sāku savu skriešanu. Un ir jauki, ja ir kompānija, tad paredzēto gabalu var noskriet 1 2, jāteic gan, ka šodien ksrējām kā jau pie 1mās reizes, mazāk, bet... skrējām. Ļoti patīk, ēst to, kas ir veselīgs un gana garšīgs un pat neskatoties uz to, ka ēd zaudēt svaru. Kgan, kas gan ir 1 kg, bet man tas šķiet daudz, jo ja jau sāk kristies, tad muskuļi jau gana nostiprinājušies, lai paši ēstu kcal :) Vispār pagaidām diena uz pozitīvas nots ;)
15.04.2009. plkst. 09:29
Iesaku izdzert vairāk par 1,5 L - tagad pieejamas bērzu sulas ;) tās varetu dzert pat 2 un 3 L dienā ;) Ļoti labi skalo organismu no ziemas laikā uzkrātā :D
07.04.2009. plkst. 09:40
Tie, kas tievē nevis badojoties, bet gan trennējoties zinās, ka neatkarīgi no tā, ka tu samazini patērētās pārtikas daudzumu svars stāv uz vietas- vismaz pirmās nedēļas, jo muskuļu masa pārsniedz tauku masu. Tad nu šobrīd mans svars pilnīgi noteikti stāv uz vietas, taču sāk uzlaboties pašsajūta. Tievēju kopā ar draudzeni- pagājušajā nedēļā iegādājāmies abonomentu trenežieru zālei, ko tagad apmeklēsim 3 reiz nedēļā. Šodien uzsākām kāpšanu pa kāpnēm. Nezinu, cik veica viņa taču es 10 reizes līdz 5ajam stāvam un lejā, atzīstu- šobrīd īsti vairs nav spēka kāpt pa darba vietas kāpnēm, taču, ņemot vērā, ka šodien jāpatērē 1,5 l ūdens un tualete atrodas stāvu zemāk, tas tiks darīts vēl daudz un dikti. Patiesībā- liels prieks, ka pieteicos, jo pagājušās nedēļas un šīs nedēļas trenažieru zāles apmeklējumi palīdzēs izturēt 4-d laivu braucienu. Esmu lasījusi daudz literatūras un zinu, ka svarīgi noticēt, ka vari izskatīties un izskaties kā vēlies, tad jāteic, es jūtu ka to varu un mana ticība man palīdzēs sasniegt mērķi- uztrennēt kāju muskulatūru un vēdera presi, kā arī nostiprināt roku muskuļus. Vēl viena lieta, ko sāku veikt ar šo rītu- problēmzonu masāža, šobrīd gan saprotu, ka vajadzēja izvēlēties raupju švammi, taču ticu ka arī bez tās mans 20 min darbs rezultēsies :) Lai jums jauka dieniņa.
07.04.2009. plkst. 08:21

Pievienot komentāru

 Reģistrējies

Translate

Šodien

2019. gada 22. septembrī Vārdadienas svin:

Autorizācija

Reģistrēties

Aizmirsi paroli?

e-jaunumi

Saņem portāla jaunumus e-pastā.

Interesanti fakti

Cigaretēs ir vismaz 40 zināmas kancerogēnas vielas

Pasākumi

Regeja karaļi - Bob Marley’s band – „The Wailers“ atkal Tallinā!

Leģendārā grupa no Jamaikas „The Wailers“, kuras viens no dibinātājiem ir regeja kultūras karalis, populārais mūziķis Bobs Mārlijs, 14. jūlijā uzstāsies Piritas klostera drupās...