Normunds Rutulis iesaka izmēģināt skvošu

Normunds Rutulis iesaka izmēģināt skvošu

Latvijā pazīstamais dziedātājs Normunds Rutulis ir pierādījis sevi kā labu šlāgermūzikas izpildītāju. Viņš ir strādājis kopā ar Raimondu Paulu, viņš ir izveidojis veiksmīgu solo karjeru un dzied skaistas latviešu dziesmas gan viens, gan kopā ar citiem mūziķiem. Piemēram, tādas populāras dziesmas kā “Cāļus skaita rudenī” solo un “Lecam pa vecam”, ko Normunds dzied kopā ar Anci Krauzi, droši vien zina katrs Latvijas iedzīvotājs. Dziedātājam ir iznākuši tādi albumi kā – “Vīna dvēsele” , “Lecam pa vecam”, “Vasarā Sniegs”, “Dzīves Karuselī”, “Baltā laika dziesmas”, “Nekur nav tik labi kā mājās” un “Zili brīnumi”. Ar mūziku Normunds ir saistīts visu mūžu, kopš agras bērnības. Taču no nebeidzamajiem mēģinājumiem un saspringtā darba grafika arī ir vajadzīgs atpūsties, tāpēc jautāju Normundam par to, kā un kur viņam patīk atpūsties, izklaidēties un, kādi aktīvās atpūtas veidi viņam ir sirdij vistuvākie.

Jautāts par to, kā Normundam patīk vislabāk atpūsties, viņš pastāsta :” Visādi. Man šķiet, ka diezgan labs izklaides un atpūtas laiks un veids ir kino apmeklējums. Un tad vēl izbraukšana ārpus pilsētas. Tepat pie Rīgas dzīvo mani vecāki un arī sievas vecāki netālu dzīvo, un tur var ļoti labi atpūsties, atpūsties no sabiedrības un no visa pārējā.”

Aktīvā atpūta saista gandrīz katru radošu cilvēku un ne tikai, tāpēc IrLaiks.lv jautāja dziedātājam, kas visvairāk viņam patīk no aktīvās atpūtas? “Ar aktīvo atpūtu ir tā, ka es pusprofesionāli spēlēju skvošu. Piedalos jau trīs gadus Latvijas skvoša čempionātā.”

Skvošs ir viena no aizraujošākajām un intensīvākajām sporta spēlēm. Spēlējot skvošu, fiziskā slodze ir 2 - 3 reizes lielāka nekā lielajā tenisā. Skvošs attīsta izturību, kustību koordināciju, ļoti labvēlīgi iedarbojas uz kardiorespiratorām funkcijām. Skvošu ir iespējams spēlēt tādās Rīgas vietās kā, piemēram, Joker klubā – Katrīnas ielā 12; Zelta Boulingā – Uzvaras bulvārī 2/4; Ķeizarmežā – Ezermalas ielā 30 u.c.
 
“Es ieteiktu noteikti pamēģināt skvošu izmēģināt paspēlēt. Tas ir ļoti labs veids kā izlādēties, kā arī uzturēt sevi kaut cik nelielā fiziskā formā. Nu tā, lai nav jāsēž pie datora visu dienu, ko mēs arī bieži darām,” ierosina Normunds.

 Runājot par veselīgu dzīvesveidu, Normunds stāsta: ”Veselīgs dzīvesveids, manuprāt, ir tas, ko nosaka katram ķermenis pats. Katram cilvēkam šis veselīgais dzīvesveids ir savādāks un galvenais ir nepretoties kaut kādām savām vajadzībām. Ja tev vajag, tad sēdi – tas ir veselīgi, ja tu gribi dzert kolu, tad dzer kolu, tas tev atkal ir veselīgi, ja vien tu uzskati, ka tev tas palīdz. Domāju, ka tāda konkrēta moduļa vai formulas nav, vismaz man tādas nav. Galvenais ir sadzīvot ar savu iekšējo sajūtu un nedarīt pāri sev. Un tas ir veselīgi.”

Komentāri (0)

Interesē šī tēma? Pievieno favorītiem!

Visi komentāri

Pievienot komentāru

 Reģistrējies


Translate

Šodien

2019. gada 16. septembrī Vārdadienas svin:

Autorizācija

Reģistrēties

Aizmirsi paroli?

e-jaunumi

Saņem portāla jaunumus e-pastā.

Interesanti fakti

Katru reizi, kad šķaudāt, iet bojā viena smadzeņu šūna

Pasākumi

Ričards Klaidermans „piepilda” dvēseles (koncerta apskats)

Pasaulē populārākais instrumentālās klaviermūzikas izpildītājs Ričards Klaidermans atkal un atkal iepriecina savus klausītājus un mūzikas atbalstītājus Latvijā....