Artūrs Irbe skolās bērniem stāstīs par pareizu stāju

Artūrs Irbe skolās bērniem stāstīs par pareizu stāju

Latvijas hokeja leģenda Artūrs Irbe izteicis apņēmību ciemoties Latvijas skolās un tikties ar bērniem, lai pastāstītu, cik svarīga ir pareiza ķermeņa stāja un ķermeņa balsts — mugura.

«Es pats regulāri izpildu muguras vingrinājumus, un tieši spēcīgā mugura man palīdzējusi profesionālā līmenī spēlēt nu jau gandrīz līdz 40 gadu vecumam,» saka Artūrs. Viņš pats muguru savainojis divas reizes un abas diezgan muļķīgi. «Pirmo reiz jaunībā treniņa laikā mēģināju pārlekt uzreiz divām barjerām, bet tas neizdevās un es sapratu, ka ir savi dabas likumi, kurus nedrīkst pārkāpt. Otrā reize bija pārlidojumā no Vankūveras uz Tokiju. Pēc 11 stundām lidmašīnā nevarēju iztaisnoties, un atlabšanai bija vajadzīgas divas nedēļas. Abi šie gadījumi man iemācīja daudz ko jaunu.»

Irbe ir gatavs sniegt savu artavu un tikties ar bērniem, lai viņi saprastu, ka mugura ir ķermeņa balsts, kuram jāpievērš īpaša uzmanība. Turklāt ne tikai sportistiem, bet katram.

Komentāri (5)

Interesē šī tēma? Pievieno favorītiem!
Stāsti vai nestāsti , bet zelta jaunatnei netikt vaļā no līkām mugurām caurām dienām sēžot pie tiem datoriem,
21.08.2007. plkst. 08:11
Jānovēl Artūram veiksmi un veselību arī turpmākās gaitās !
30.07.2007. plkst. 07:18
Mugurai tiešām būtu jāpievērš tai nepieciešamā uzmanība,
20.07.2007. plkst. 13:20
baibulja
tas tiešām būtu labi, ja kāds tiešām zinošs cilvēks pastāstītu bērnim par to, kas ir jādara, lai nebūtu totāli līkas muguras......
06.07.2007. plkst. 10:00
Noderētu gan tāda "akcija",jo ja varētu saskaitīt cilvēkus/bērnus,kas lielākoties nesēž ar taisnu muguru skaitlis būtu...liels.
27.06.2007. plkst. 17:13

Visi komentāri

Pievienot komentāru

 Reģistrējies


Translate

Šodien

2019. gada 16. septembrī Vārdadienas svin:

Autorizācija

Reģistrēties

Aizmirsi paroli?

e-jaunumi

Saņem portāla jaunumus e-pastā.

Interesanti fakti

Pēc leģendas Noass esot nodzīvojis līdz 950 gadu vecumam. Ja tā ir taisnība, var uzskatīt, ka vīns ir veselīgs dzēriens :)

Pasākumi

Dziedātāja Emi pavedina futbolistus

Šī gada 23.maijā izklaides un atpūtas centrā Riga Plaza norisinājās Ielu Futbola turnīru atklāšana. Pasākumā kopumā piedalījās 48 komandas. Tas ir sociāls projekts, kura mērķis ir...