Dziedātāja Intara Busuļa iecienītākā vasaras aktīvā atpūta

Dziedātāja Intara Busuļa iecienītākā vasaras aktīvā atpūta

Jau kopš bērna kājas dziedātājs Intars Busulis iemīlējis peldēšanu, kas ir ne tikai patīkams, bet arī veselīgs aktīvās atpūtas veids.

„Vasarā peldu bieži. Siltajā laikā katru dienu braucam uz ezeru. Es ar ģimeni dzīvoju Ķīšezera tuvumā, bet mēs esam paraduši peldēties Langstiņu ezerā. Sieva līdzi brauc retāk, bet četrus gadus vecais dēlēns gan labprāt piebiedrojas.”

Šovasar Latvijas ūdeņi paņēmuši ārkārtīgi daudz cilvēku dzīvību. Intars atzīst, ka ievēro piesardzību — pats netēlo bravūrīgu varoni, dēlam uz elkoņiem liek riņķus, kas palīdz noturēties virs ūdens. „Kad cilvēki ir jauni, tad īsti nesaprot, ko dara. Es gan nevaru atcerēties, ka kādreiz man vai kādam draugam peldoties būtu atgadījies kas nepatīkams. Nepazīstamas vietas sākumā pārbaudām un tikai pēc tam lecam iekšā,” Intars visiem ūdens prieku baudītājiem iesaka sekot savam piemēram.

Komentāri (1)

Interesē šī tēma? Pievieno favorītiem!
Zaķīte
Jā jābūt piesardzīgiem it sevišķi ja ņem līdzi bērnus peldēties .
08.08.2007. plkst. 17:12

Visi komentāri

Pievienot komentāru

 Reģistrējies


Translate

Šodien

2019. gada 16. septembrī Vārdadienas svin:

Autorizācija

Reģistrēties

Aizmirsi paroli?

e-jaunumi

Saņem portāla jaunumus e-pastā.

Interesanti fakti

Katru reizi, kad šķaudāt, iet bojā viena smadzeņu šūna

Pasākumi

Sērijā „Klausāmgrāmata” izdotas Jāņa Ezeriņa „Noveles”

Audio grāmatu sērijā „Klausāmgrāmata” klajā laists piektais izdevums - rakstnieka Jāna Ezeriņa (1891- 1924) noveļu izlase. Aktieris Juris Strenga niansēti un intonatīvi bagātīgi...