Veselības fabrika

Veselības fabrika

Adrese: Brīvības gatve 214M, 2.stāvs
Darba laiks: 07:00 - 23:00
sestdien, svētdien: 09:00 - 21:00
Telefons: 67 887 188
http://www.veselibasfabrika.lv


Visi Teikas un Vef apkārtnes iedzīvotāji var " sist plauktas" un gatavot savas sporta somas – beidzot arī par Jūsu veselību kāds domā!

Ja esat nolēmis rūpēties par savu veselību un uzlabot fizisko izskatu (ne tikai tuvākās apkārtnes iedzīvotāji), Jums būs jādodas uz Veselības fabriku, kuru atradīsiet agrākajā Vef fabrikas ēkas otrajā stāvā.

Divi atlētiski cilvēki – sieviete un vīrietis – tas ir jaunā fitnesa kluba Veselības Fabrika vizuālais simbols. Gluži kā savulaik divi strādnieku proletariāta censoņi ar sirpi un āmuru fonā ... Jā, tieši ar šo 20. gadsimta 50 – to, 60 – to gadu vīziju saistīta Veselības Fabrikas vizuālā simbolika, lai tādējādi ar ironiska piesitiena palīdzību vēstītu par šīs vietas saikni ar leģendāro VEF fabrikas būvi. Arī Veselības Fabrikas vizuālais veidols – vide un interjers, veidots tā, lai līdzās mūsdienu dizaina vienkāršajām formām un tīrajiem krāsu laukumiem tajā jaustos arī vecās fabrikas vēsturiskā garša.

Veselības Fabrika kā fitnesa klubs domāts ikvienam, un nevis tikai “stipriem” vīriešiem un “stiprām” sievietēm pēc principa – “work hard or go home”. Saskaņā ar Veselības Fabrikas filozofiju arī tad, ja Jūs ar fizisko slodzi nodarbojieties reti, netiksiet “klasificēts” atbilstoši kādiem fiziskajiem standartiem, bet varēsiet nodarboties ar sportu, jūtoties šajā vidē labi.

Ja braucat ar automašīnu – nekādu bēdu, jo autostāvvieta atrodas pie pašām „Veselības ēkas” durvīm. Ja savs auto vēl nav vai to labāk atstājat mājās, tad ziniet – visi transporta līdzekļi Jūs atvedīs līdz Veselības Fabrikai – šeit kursē tramvajs (6.), trolejbuss (4., 7., 14., 17), autobuss un pat vilciena (Zemitāni) stacija atrodas apmēram 10 minūšu attālumā.

Jaunais fitnesa klubs Jūsu pašsajūtas uzlabošanai piedāvā:
Aerobika
Aerobikas grupu nodarbības notiek divās zālēs. Lielā grupu nodarbību zāle ir 200 m2 plaša, ar skatuvi trenera vajadzībām. Zālē pieejams papildus inventārs – lielās bumbas un speciālās pilates bumbas, hanteles, smaguma stieņi, gumijas jeb ekspanderi. Mazā grupu nodarbību zāle aizņem 90 m2, tajā izvietoti statiski boksa maisi, kuri pēc vajadzības var tikt izmantoti boksa vai citu tuvcīņu nodarbībām.
Aerobikas un citos dinamiskajos treniņos ļoti liela nozīme ir zāles grīdas kvalitātei, jo sporta nodarbībām atbilstošs grīdas segums pasargā kājas no traumām un nepareizas slodzes. Abās Veselības Fabrikas grupu nodarbību zālēs ir īpašā tehnoloģijā ieklāta, augstas amortizācijas jeb tā sauktā “peldošā” grīda. Tā konstruēta pēc īpaša slāņojuma principa, izmantojot materiālus, kas nodrošina kustību amortizāciju dinamiskas fiziskas slodzes laikā.

Vingrojot ir nepieciešams, lai telpā ieplūstu svaigs gaiss, jo tad organisms saglabā vajadzīgo mundrumu un enerģiju, lai pilnvērtīgi izturētu treniņa slodzi. Pilnīgu gaisa apmaiņu četras līdz sešas reizes stundā (atkarībā no nodarbības intensitātes) visās Veselības Fabrikas treniņu zālēs nodrošina augsta līmeņa ventilācijas un klimata kontroles sistēma , kas speciāli konstruēta sporta nodarbību telpu vajadzībām.

Justies patiešām labi palīdz gaismas spēles, izmantojot lielajā grupu nodarbību zālē uzstādīto gaismas mūziku. Krāsām līdz ar skaņu ir spēja gan iepriecināt un uzmundrināt, gan atslābināt, atbrīvot no stresa un dot mieru. Tāpēc atbilstošas noskaņas radīšanai gaismas mūziku izmanto mentālajās nodarbībās, kā, piemēram, jogas laikā, treniņu nobeiguma daļā relaksācijai, kā arī deju nodarbībās.

Aerobikas zālēs varēsiet nodarboties ar dažāda veida cīņām - karatē visiem (kopīga nodarbība pieaugušiem un bērniem), kikboksu, Thaiboksu un Tae Kwon Do. Tāpat varēsiet iemācīties arī dejot – latino, salsa, sporta dejas – katrs izvēlas sev piemērotāko!

Piebildīšu, ka uz grupu nodarbībām jāpiesakās laicīgi – neaizmirstiet to izdarīt!

Blakus mazajai aerobikas zālei atrodas arī bērnu istaba – tā kā māmiņas ar mazuļiem šeit arī ir īpaši gaidītas.

Trenažieru zāle
Veselības fabrikas trenažieru zāles „trumpji” ir plašās telpas un pasaules līmeņa aprīkojums.
Veselības Fabrikas trenažieru zālē Jūsu rīcībā ir “Life Fitness” trenažieri. Life Fitness ir pasaulē atpazīstamākais fitnesa iekārtu zīmols ar vairāk nekā 30 gadus ilgu vēsturi, kam uzticas sporta klubu īpašnieki, treneri, profesionālie atlēti un ikdienas lietotāji vairāk nekā 120 pasaules valstīs. Life Fitness trenažierus raksturo kvalitāte, lietotājam draudzīgs un atraktīvs dizains, komforts un progresīvākās tehnoloģijas konstrukcijā.

Zālē ir divas “Life Fitness” piedāvāto trenažieru līnijas: biomehāniskie “Signature” spēka trenažieri un brīvo svaru “Hammer Strength” spēka trenažieri, ko kvalitātes un leģendārās izcelsmes ziņā mēdz salīdzināt ar “Hammer” džipiem.
Parasti fitnesa klubu lielākā problēma ir iesildīšanās ierīču skaits – Veselības Fabrika ir sagādājusi 5 skrejceliņus, tikpat step trenažierus un riteņus – arī šajā ziņā problēmām nevajadzētu rasties.

Body bike
Grupu nodarbības uz body bike jeb velotrenažieriem notiek speciālā grupu nodarbību zālē (pretim pirts kompleksam).Visi spininga velotrenažieri ir no vācu ražotāja “Tomahawk. Šis ražotājs piedāvā iespēju nodarbībās izmantot vairākas, speciāli sastādītas programmas, kas ļauj dažādot nodarbību struktūru un slodzi.

Emocionālai atslodzei un labsajūtai nodarbības laikā uz liela, zāles sienā iebūvēta ekrāna tiek rādītas filmas ar dabas ainavām vai trīs dimensiju fantāzijām. Treniņi pieejami dažādiem fiziskās sagatavotības līmeņiem.
Vienlaicīgi „pa kalniem un lejām” varēs doties 15 velo – fani.

Pirts komplekss
Ja iegādāsieties abonementu (vienalga kura veida) Veselības Fabrikā, Jūs būsiet laipni gaidīti arī izmēģināt tvaika pirti un saunu. Piebildīšu, ka gan pirts, gan sauna ir kopēja, kas nozīmē, ka vīriešiem un sievietēm būs jākarsējas vienuviet.
Blakus atrodas atpūtas telpa ar pītiem krēsliem un galdiņiem, kur pēc kārtīga treniņa varēsiet iemalkot tēju un nodoties relaksācijai.

Pārējie labumi
Fitnesa kluba otrajā stāvā atrodas solāriji un ģērbtuves. 9 minūšu apmeklējums vertikālajā solārijā Jums izmaksās Ls 4,50, bet 12 minūšu „brūnināšanās horizontālajā solārijā Jūsu maciņu patukšos par Ls 3,50.

Runājot par ģērbtuvēm, jāteic, ka tās ir plašas, ar visu nepieciešamo aprīkojumu – tualeti, dušu, fēnu.

Starp aerobikas un trenažieru zālēm atradīsiet fitobāru, kur pirms, pēc vai treniņa laikā, varēsiet veldzēt slāpes vai uzņemt nepieciešamās uzturvielas, lai ķermenis atgūtu enerģiju un mundrumu.

Cenas

Veselības Fabrikas abonementu cenas ir no Ls 25,00 mēnesī. Ja neesi pārliecināts, vai šis ir īstais un vienīgais sporta klubs, iegādājies vienreizējo apmeklējumu - Ls 4,00.

Rūpēsimies par savu veselību un lielisko formu!

Komentāri (32)

Interesē šī tēma? Pievieno favorītiem!
Chalortte Macott
Sveiki, es esmu šeit, lai izplatītu šo labo ziņu visai pasaulei par to, kā es dabūju savu sievu atpakaļ. Es biju traks, kad mana sieva pagājušajā mēnesī atstāja mani pie cita vīrieša, bet, kad es satikos ar draugu, kurš mani iepazīstināja ar galveno dr. Pārtikušo Lielais vēstneša orakula kalpotājs, kuru viņš kalpo, es stāstīju savai problēmai priekšniekam Dr Wealthy par to, kā mana sieva mani pameta. Viņš man teica tikai to, ka esmu nonācis pareizajā vietā, ja man sirds vēlēsies bez jebkādas blakusparādības. Viņš man teica, kas man jādara, pēc tam, kad tas tika izdarīts. Nākamo 2 dienu laikā mana sieva man piezvanīja pa tālruni un teica, ka žēl, ka dzīvoju pirms manis tagad un arī nākamās nedēļas laikā pēc tam, kad sieva mani piezvanīja lūdziet piedošanu. Es esmu tik laimīga un satriekta, ka man tas ir jāpasaka visai pasaulei par to, kā priekšnieks Dr. Pārtikušie man palīdz apmierināt sirds vēlmes. Ja jums nepieciešama jebkāda veida palīdzība, sazinieties ar priekšnieku Dr Wealthy, izmantojot šo e-pasta adresi: wealthylovespell@gmail.com vai zvanot pa tālruni +2348105150446. Viņš arī izteicis tik daudz pareizrakstības vārdus, kā, piemēram, (1) Ja vēlaties savu bijušo atpakaļ (2), jums ir nepieciešams šķiršanās jūsu attiecībās. (3) Jūs vēlaties tikt paaugstināta amatā. (4) Jūs vēlaties, lai sievietes un vīrieši skrietu pēc jums. (5) Ja vēlaties bērnu. (6) Jūs vēlaties būt bagāts. (7) ) Jūs vēlaties, lai jūsu vīrs un sieva būtu jūsu mūžīgi. (8) Ja jums nepieciešama finansiāla palīdzība. (9) Zāļu kopšana. Sazinieties ar viņu šodien pa e-pastu: wealthylovespell@gmail.com vai zvaniet pa tālruni +2348105150446, un jūsu problēmas tiks atrisinātas.
14.11.2019. plkst. 09:21
Justin Williams
Kam tas var attiekties Mēs piedāvājam personīgos, komerciālos un biznesa kredītus ar ļoti minimālām gada procentu likmēm līdz pat 3% laikā no 1 gada līdz 50 gadu ilgam atmaksas termiņam uz jebkuru pasaules daļu. Mēs izsniedzam aizdevumus no € 10 000 līdz € 100 000 000. Mūsu aizdevumi ir labi apdrošināti, lai nodrošinātu maksimālu drošību, ir mūsu prioritāte. Ieinteresētajām personām vajadzētu sazināties ar mani pa e-pastu Aizdevēja vārds: Justine Williams Aizdevēja e-pasts: unique2aal@gmail.com INFORMĀCIJA PAR LAUKSAIMNIECĪBU NAME: KREDĪTU SUMMA: ILGUMS: PHONE #: VALSTS: Piezīme. Lai saņemtu plašāku informāciju, visi e-pasta ziņojumi jānosūta uz mūsu e-pasta adresi unique2aal@gmail.com
23.09.2017. plkst. 16:16
Riepa
Reta iespēja - sporta kluba "Veselības Fabrika" trenažieru izsole www.veselibasfabrika.lv
12.02.2013. plkst. 12:13
Jānis
Studentiem nav atlaides ?
21.09.2012. plkst. 18:52
J.
Kada starpiba, kada vinjam ir orientacija? Jeb tevi besii, ka vinjsh nepieversh uzmanibu tadai "skaistulei", kaa tu? Nu tad vainaa ir tevii. Bet Kaspars ir labs treneris. Bet ja tu pati kaut ko nevar izpildit, tad nevajag sudzeties par treneriem. Es stradaju ar Kasparu, un gan zinu vinju. Bet tadas, ka tu, man dazhreiz puse ne zales, kurus gan ar prieku padzitu prom: resnus un slinkus.
10.02.2012. plkst. 01:24

Visi komentāri

Pievienot komentāru

 Reģistrējies

Translate

Šodien

2019. gada 13. decembrī Vārdadienas svin:

Autorizācija

Reģistrēties

Aizmirsi paroli?

e-jaunumi

Saņem portāla jaunumus e-pastā.

Interesanti fakti

Bija laiks, kad vīns bieži vien tika izrakstīts kā zāles pret bronhītu un gripu

Pasākumi

„Zaļā 4diena” kopā ar “Mofo” un “Dun Dun”

Turpinot aizsākto koncertu sēriju, „Zaļā 4diena” aicina visus uz nākamo
pasākumu 13. augustā 21:00 uz peldošās darbnīcas, Andrejsalā.

Šajā
reizē koncertēs divas lieliskas...