Akcija"Laimē iespēju 1 mēnesi apmeklēt treniņus Baltijas karate klubā" noslēgusies

Akcija"Laimē iespēju 1 mēnesi apmeklēt treniņus Baltijas karate klubā" noslēgusies

Laba nekad nevar būt par daudz, tapēc šai nedēļai portāls IrLaiks.lv saviem lasītājiem sarūpējis vēl vienu akciju - šoreiz sadarbībā ar Baltijas karate klubu. Šī akcija noteikti ieinteresēs arī daudzus vecākus un bērnus. Akcija ilgs no 2. - 8. jūnijam un tās laikā noskaidrosim, ko mēs zinām par karate un Baltijas karate klubu. Trīs uzvarētāji savā starpā sadalīs balvas 75 Ls vērtībā. Tas nozīmē, ka viņi varēs labi pavadīt laiku, uzlabot savu sportisko formu, veselību un klātienē iepazīt šo cīņas sporta veidu, katrs vienu mēnesi bez maksas apmeklējot karate treniņus.

Baltijas karate klubā trenējas arī bērni un klubs vairāk nekā 10 gadu darbības laikā ir izaudzinājis vairākus lieliskus sportistus, kuri gūst panākumus ne tikai Latvijas mērogā, bet arī nes Latvijas vārdu pasaulē. Tāpēc arī bērnu vecākiem un citiem radiniekiem būtu vērts iesaistīties sportiskajā sacensībā par šīm vērtīgajām balvām. Protams, arī paši bērni var aktīvi palīdzēt pieaugušajiem, meklējot pareizās atbildes.

Katru dienu šim rakstam pievienosim jaunu jautājumu, uz kuru Tavu atbildi gaidīsim uz vija@irlaiks.lv

Pirmais jautājums
Kā sauc karate tērpu?

a) toga
b) kimono
c) manto

Otrais jautājums
Kādā krāsā ir karate kimono?

a) zils
b) melns
c) balts

Trešais jautājums
Baltijas karate klubs no 9. - 15. jūnijam organizē fiziskās sagatavotības nometni bērniem. Kur tā notiks?

a) Limbažu sporta olimpiskajā centrā

b) Majoru sporta olimpiskajā centrā

c) Līgatnes sporta olimpiskajā centrā

Ceturtais jautājums
Vai katrate ir olimpiskais sporta veids?

Pareizā atbilde:

Piektais jautājums
Kā sauc Baltijas karate kluba treneri?

a) Maksims
b) Oļegs
c) Juris

Šīsnedēļas akcija sadarbībā ar Baltijas karate klubu ir noslēgusies un balvas iegūst:

Zincis

Meggysimpson

Diboro

Apsveicam!


Komentāri (17)

Interesē šī tēma? Pievieno favorītiem!
Chalortte Macott
Sveiki, es esmu šeit, lai izplatītu šo labo ziņu visai pasaulei par to, kā es dabūju savu sievu atpakaļ. Es biju traks, kad mana sieva pagājušajā mēnesī atstāja mani pie cita vīrieša, bet, kad es satikos ar draugu, kurš mani iepazīstināja ar galveno dr. Pārtikušo Lielais vēstneša orakula kalpotājs, kuru viņš kalpo, es stāstīju savai problēmai priekšniekam Dr Wealthy par to, kā mana sieva mani pameta. Viņš man teica tikai to, ka esmu nonācis pareizajā vietā, ja man sirds vēlēsies bez jebkādas blakusparādības. Viņš man teica, kas man jādara, pēc tam, kad tas tika izdarīts. Nākamo 2 dienu laikā mana sieva man piezvanīja pa tālruni un teica, ka žēl, ka dzīvoju pirms manis tagad un arī nākamās nedēļas laikā pēc tam, kad sieva mani piezvanīja lūdziet piedošanu. Es esmu tik laimīga un satriekta, ka man tas ir jāpasaka visai pasaulei par to, kā priekšnieks Dr. Pārtikušie man palīdz apmierināt sirds vēlmes. Ja jums nepieciešama jebkāda veida palīdzība, sazinieties ar priekšnieku Dr Wealthy, izmantojot šo e-pasta adresi: wealthylovespell@gmail.com vai zvanot pa tālruni +2348105150446. Viņš arī izteicis tik daudz pareizrakstības vārdus, kā, piemēram, (1) Ja vēlaties savu bijušo atpakaļ (2), jums ir nepieciešams šķiršanās jūsu attiecībās. (3) Jūs vēlaties tikt paaugstināta amatā. (4) Jūs vēlaties, lai sievietes un vīrieši skrietu pēc jums. (5) Ja vēlaties bērnu. (6) Jūs vēlaties būt bagāts. (7) ) Jūs vēlaties, lai jūsu vīrs un sieva būtu jūsu mūžīgi. (8) Ja jums nepieciešama finansiāla palīdzība. (9) Zāļu kopšana. Sazinieties ar viņu šodien pa e-pastu: wealthylovespell@gmail.com vai zvaniet pa tālruni +2348105150446, un jūsu problēmas tiks atrisinātas.
14.11.2019. plkst. 09:15
Justin Williams
Kam tas var attiekties Mēs piedāvājam personīgos, komerciālos un biznesa kredītus ar ļoti minimālām gada procentu likmēm līdz pat 3% laikā no 1 gada līdz 50 gadu ilgam atmaksas termiņam uz jebkuru pasaules daļu. Mēs izsniedzam aizdevumus no € 10 000 līdz € 100 000 000. Mūsu aizdevumi ir labi apdrošināti, lai nodrošinātu maksimālu drošību, ir mūsu prioritāte. Ieinteresētajām personām vajadzētu sazināties ar mani pa e-pastu Aizdevēja vārds: Justine Williams Aizdevēja e-pasts: unique2aal@gmail.com INFORMĀCIJA PAR LAUKSAIMNIECĪBU NAME: KREDĪTU SUMMA: ILGUMS: PHONE #: VALSTS: Piezīme. Lai saņemtu plašāku informāciju, visi e-pasta ziņojumi jānosūta uz mūsu e-pasta adresi unique2aal@gmail.com
23.09.2017. plkst. 16:14
Sveicu jaunos karatē māksliniekus!
10.08.2008. plkst. 12:53
Paldies par balvu!
09.06.2008. plkst. 10:06
Es nesaprotu :@ Man visas atbildes bija pareizas :(
08.06.2008. plkst. 13:43

Visi komentāri

Pievienot komentāru

 Reģistrējies

Translate

Šodien

2019. gada 13. decembrī Vārdadienas svin:

Autorizācija

Reģistrēties

Aizmirsi paroli?

e-jaunumi

Saņem portāla jaunumus e-pastā.

Interesanti fakti

Katru dienu 200 milj. cilvēku nodarbojas ar seksu, piedzimst 400 tk. bērnu un 140 tk. cilvēku nomirst

Pasākumi

MicRec izdod Ellas dziesmas “Shine Like Superstar” CD Maxi singlu

Šī gada 1.jūnijā nāca klajā dziedātājas Ellas (Elīna Fūrmane) otrais studijas albums “Welcome To The Club” un iespējams šī albuma labākā dziesma ir “Shine Like Superstar”, kas...