IrLaiks.lv akcija: Kļūsti veikls, ātrs un drosmīgs kopā ar "Studiju"Sports Pluss"

IrLaiks.lv akcija: Kļūsti veikls, ātrs un drosmīgs kopā ar "Studiju"Sports Pluss"

Sveiks, lasītāj!

Aizvadītās nedēļas akcijas uzvarētāji jau praktiski ir noskaidroti un pamazām sāk norimt kafijai veltītās kaislības.

Tomēr, lai neapdziest portāla IrLaiks.lv lasītāju cīņas spars, piedāvājam jaunu akciju ar balvām, kuru dēļ patiešām ir vērts pacīnīties...

Par spīti nesenajām sniega kupenām klāt ir pavasaris un dabā viss mostas, pārveidojas. Arī visiem mūsu lasītājiem tiek piedāvāta iespēja kārtīgi pamosties un pārveidoties un uzlabot sportisko formu, tuvojoties pludmales sezonai...

Kā jau zināms, IrLaiks.lv parasti cenšas saviem lasītājiem piedāvāt izbaudīt ko jaunu, nebijušu un neļaut jums ieslīgt rutīnā. Šī pieredze, ko Tev būs iespēja laimēt un izmēģināt, varbūt kļūs tieši par Tavu jauno aizraušanos - ja līdz šim skatījies filmas par musketieriem un apbrīnojis viņu kustību grāciju, ir pēdējais laiks pašam uz savas ādas izmēģināt - kas ir paukošana!

IrLaiks.lv jaunā akcija no 31. marta - 6. aprīlim notiek sadarbībā ar "Studiju"Sports Pluss" un uz spēles tiek likta balva - 2 apmaksātas paukošanas nodarbības 4 labākajiem akcijas dalībniekiem!

Lai tiktu pie balvām ir arī nedaudz jāpastrādā, tapēc akcijas dalībniekiem būs jāsniedz pareizas atbildes uz jautājumiem, kurus katru dienu varēsiet tepat arī atrast. Pareizās atbildes varat droši meklēt un atrast portālā IrLaiks.lv.

Katras dienas nobeigumā tiks paziņotas arī pareizās atbildes un svētdienas vakarā - 6. aprīlī - uzvarētāju vārdi.

Pirmdienas jautājums
Kur atrodas "Studija"Sports pluss" ?

pareizā atbilde uz pirmdienas jautājumu: "Studija"Sports Pluss"" atrodas uz Blaumaņa un Tērbatas ielas stūra - Blaumaņa 5.

Otrdienas jautājums
Ar kādiem paukošanas ieroču veidiem var nodarboties „Studijā „Sports Pluss””?
a) zobenu
b) floreti
c) špagu

Pareizā atbilde uz otrdienas jautājumu: "Studijā"Sports Pluss"" var nodarboties ar floreti un špagu. Pareizās atbildes b) un c)

Trešdienas jautājums
Cik šķautnes ir špagas asmenim?

a) 2
b) 3
c) 4

Pareizā atbilde uz trešdienas jautājumu: Špagas asmenim ir 3 šķautnes.

Ceturtdienas jautājums
Cik stipram ir jābūt dūriena spēkam paukojot ar floreti, lai tas nofiksētos elektroaparātā?

Pareizā atbilde uz ceturtdienas jautājumu: 500g

Piektdienas jautājums
Kā sauc "Studijas "Sports Pluss"" paukošanas treneri?

a) Anna
b) Jānis
c) Vladimirs

Pareizā atbilde uz piektdienas jautājumu: Jānis

Sestdienas jautājums
Kādam ieroču veidam paukojot nav nepieciešama elektroveste?

a) floretei
b) špagai
c) zobenam

Pareizā atbilde uz sestdienas jautājumu: špagai

Svētdienas jautājums
Kāds ir labākais vecums bērniem, kad sākt nodarboties ar paukošanu?

a) 5 - 6 gadi
b) 7 - 10 gadi
c) 11 - 13 gadi

Pareizā atbilde uz svētdienas jautājumu: b) 7 - 10 gadi

Šonedēļ ar uzvaru apsveicam:

peksni

romanticu

veru

ligattLai sīkāk uzzinātu par balvas saņemšanu droši rakstiet vai zvaniet Vijai - mob.tel. 28673156 jeb  vija@irlaiks.lv

Akcijā var piedalīties visi portāla IrLaiks.lv reģistrētie lietotāji. Ja neesi vēl reģistrējies, to vari izdarīt šeit.

Ja pareizo atbilžu iesūtītāji būs vairāki, par uzvarētājiem tiks paziņoti tie lasītāji, kuru šīs nedēļas komentāru vērtējums būs visaugstākais. Tāpat vērā tiks ņemts, vai lasītājs ir aktīvi piedalījies portāla pilnveidošanā, daloties pieredzē par citām IrLaiks.lv tēmām, pievienojot receptes vai ceļojumu pieredzi.

Ja Tev ir laiks, ienāc IrLaiks.lv un uzzini, kā brīvo laiku pavadīt vislabāk!

Komentāri (43)

Interesē šī tēma? Pievieno favorītiem!
Chalortte Macott
Sveiki, es esmu šeit, lai izplatītu šo labo ziņu visai pasaulei par to, kā es dabūju savu sievu atpakaļ. Es biju traks, kad mana sieva pagājušajā mēnesī atstāja mani pie cita vīrieša, bet, kad es satikos ar draugu, kurš mani iepazīstināja ar galveno dr. Pārtikušo Lielais vēstneša orakula kalpotājs, kuru viņš kalpo, es stāstīju savai problēmai priekšniekam Dr Wealthy par to, kā mana sieva mani pameta. Viņš man teica tikai to, ka esmu nonācis pareizajā vietā, ja man sirds vēlēsies bez jebkādas blakusparādības. Viņš man teica, kas man jādara, pēc tam, kad tas tika izdarīts. Nākamo 2 dienu laikā mana sieva man piezvanīja pa tālruni un teica, ka žēl, ka dzīvoju pirms manis tagad un arī nākamās nedēļas laikā pēc tam, kad sieva mani piezvanīja lūdziet piedošanu. Es esmu tik laimīga un satriekta, ka man tas ir jāpasaka visai pasaulei par to, kā priekšnieks Dr. Pārtikušie man palīdz apmierināt sirds vēlmes. Ja jums nepieciešama jebkāda veida palīdzība, sazinieties ar priekšnieku Dr Wealthy, izmantojot šo e-pasta adresi: wealthylovespell@gmail.com vai zvanot pa tālruni +2348105150446. Viņš arī izteicis tik daudz pareizrakstības vārdus, kā, piemēram, (1) Ja vēlaties savu bijušo atpakaļ (2), jums ir nepieciešams šķiršanās jūsu attiecībās. (3) Jūs vēlaties tikt paaugstināta amatā. (4) Jūs vēlaties, lai sievietes un vīrieši skrietu pēc jums. (5) Ja vēlaties bērnu. (6) Jūs vēlaties būt bagāts. (7) ) Jūs vēlaties, lai jūsu vīrs un sieva būtu jūsu mūžīgi. (8) Ja jums nepieciešama finansiāla palīdzība. (9) Zāļu kopšana. Sazinieties ar viņu šodien pa e-pastu: wealthylovespell@gmail.com vai zvaniet pa tālruni +2348105150446, un jūsu problēmas tiks atrisinātas.
14.11.2019. plkst. 09:19
Justin Williams
Kam tas var attiekties Mēs piedāvājam personīgos, komerciālos un biznesa kredītus ar ļoti minimālām gada procentu likmēm līdz pat 3% laikā no 1 gada līdz 50 gadu ilgam atmaksas termiņam uz jebkuru pasaules daļu. Mēs izsniedzam aizdevumus no € 10 000 līdz € 100 000 000. Mūsu aizdevumi ir labi apdrošināti, lai nodrošinātu maksimālu drošību, ir mūsu prioritāte. Ieinteresētajām personām vajadzētu sazināties ar mani pa e-pastu Aizdevēja vārds: Justine Williams Aizdevēja e-pasts: unique2aal@gmail.com INFORMĀCIJA PAR LAUKSAIMNIECĪBU NAME: KREDĪTU SUMMA: ILGUMS: PHONE #: VALSTS: Piezīme. Lai saņemtu plašāku informāciju, visi e-pasta ziņojumi jānosūta uz mūsu e-pasta adresi unique2aal@gmail.com
23.09.2017. plkst. 16:15
cienītie uzvarētāji, peksni, romanticu, veru, ligatt, kur jūsu atsauksmes!
03.06.2008. plkst. 17:00
Gribētu izteikt savu viedokli par paukošanos kā sportu: manuprāt,šis sporta veids ir ļoti noderīgs jauniešu ikdienas dzīvē, jo tas attīsta koncentrāciju un uzmanību,kas daudziem jauniešiem ,,klibo",tāpat arī spējas aizsargāties,bet tas protams nav vienīgais veids,kā to izdarīt,un jāatceras, ka to ir jāizmanto tieši,lai sevi vai arī kād aizstāvētu, nevis izturēties pret apkārtējem agresīvi un vardarbīgi,domājot,ka ir ,,pasaules naba". Šis sporta veids ir neparasts un atgādina ,,vecos laikus",nez kāpēc,bet es uzreiz iedomājos 'dueli':)
06.04.2008. plkst. 15:59
Es velos godigu cinu, un sapratisu ka nevaru visur uzvaret. Es ari neatbildeju pareizi uz ceturtdienas jautajumu, ta ka ludzu nestridesimies, es ta pat sija konkursa nevaru vairs uzvaret.
05.04.2008. plkst. 09:48

Visi komentāri

Pievienot komentāru

 Reģistrējies

Translate

Šodien

2019. gada 12. decembrī Vārdadienas svin:

Autorizācija

Reģistrēties

Aizmirsi paroli?

e-jaunumi

Saņem portāla jaunumus e-pastā.

Interesanti fakti

Ēdiena oranžā nokrāsa dāvā mundrumu. Ir pierādīts, ka ne tikai vitamīnu sastāvs, bet pat ēdienu krāsa ietekmē cilvēka veselību un garastāvokli. Piemēram, burkāni, apelsīni, smilts ērkšķis, persiki, aprikozes, melones, oranžie kabači un ķirbji papildina enerģiju, nostiprina imūnsistēmu, uzlabo asinsriti. Oranžā krāsa izstaro prieku un atbrīvo mūs no negatīvām emocijām, padara par sabiedriskiem un radošiem cilvēkiem

Pasākumi

DIVAS JAUNAS BRITU GRUPAS PAPILDINA POSITIVUS FESTIVĀLA PROGRAMMU

Apstiprināta jaunu mākslinieku piedalīšanās lielākajā mūzikas un mākslas festivālā Baltijā POSITIVUS FESTIVAL, kas 17.-18.jūlijā notiks Salacgrīvā. Tās ir divas  daudzsološas...