Akcija "Izaicinājums baudai - tev un draugam sporta kluba apmeklējums bez maksas!" noslēgusies

Akcija "Izaicinājums baudai - tev un draugam sporta kluba apmeklējums bez maksas!" noslēgusies

Sveiks, Lasītāj,

Vai arī Tu, sagaidot Jauno gadu, nolēmi ko mainīt savā dzīvē? Kāds noteikti vēlējās iegūt labāku darbu, atlicināt vairāk laika ģimenei un draugiem, kāds varbūt nolēma šajā gadā iegātāties jaunu pārvietošanās līdzekli, bet ne mazums no mums noteikti apņēmās atsākt apmeklēt trenažieru zāli un iegūst kāroto augumu.

Sadarbībā ar vienu no modernākajiem, aprīkotākajiem un relaksējošākiem sporta klubiem Latvijā - "Tropic Fitness & Spa Club" - esam sarūpējuši Tev īpašu pārsteigumu Jaunajā gadā!

Ja katru dienu, visas nedēļas garumā, atbildēsi pareizi uz visiem mūsu uzdotajiem jautājumiem, laimēsi balvu - "Tropic Fitness & Spa Club" apmeklējumu 2 personām katru Ls 8,00 vērtībā.

Pirmdienas jautājums

Kura tirdzniecības centra ēkā atrodas "Tropic fitness & spa club"?

a) t/c "Alfa"
b) t/c "Mols"
c) t/c "Domina Shopping"
d) t/c "Origo

Pareizā atbilde: t/c "Domina Shopping" - jāteic, ka šis jautājums problēmas nevienam nesagādāja. Pareizās atbildes saņēmām tiešam ne mazums, kas, protams, mūs priecē, bet Jums dod papildus motivāciju - censties!:)

Otrdienas jautājums

Cik pirts veidi ir "Tropic fitness & spa club"?

a) 1
b) 3
c) 5
d) 7

Pareizā atbilde: 5. Arī šodien saņēmām ļoti daudz pareizo atbilžu, tāpēc domājam, ka esat gatavi nākamajam jautājumam...

Trešdienas jautājums
Kā sauc nodarbību muskulatūras, saišu, audu mugurkaula stiepšanai?

a) Strech
b) Body toning
c) Step
d) Callanetics

Pareizā atbilde: Strech. Izskatās, ka arī šis jautājums Jums nebija par sarežģītu, jo saņēmām daudz pareizo atbilžu. Droši varam ķerties klāt nākamajam jautājumam.

Ceturtdienas jautājums

Kāda veida trenažieru zāle, bez tradicionālās, vēl pieejama Tropic fitness & spa klubā?

a) Kardiotrenažieru
b) Laimero
c) TechnoGym
d) Kinesis

Pareizā atbilde: Kinesis. Arī šodien saņēmām daudz pareizo atbilžu. Visi tik gudri fitnesa jomā...Nu, tad turpinam ar nākamo jautājumu.

Piektdienas jautājums

Kādus deju veidus var apgūt Tropic fitness klubā?

a) Belly dance un hip hop dance
b) Belly dance un NRSW Africa
c) Valsis un tango
d) Latino un salsa

Pareizā atbilde: Belly dance un NRSW Africa. Vai jau esi izmēģinājis kādu no šīm dejām? Pavisma drīz tāda iespēja, iespējams, tev bus.

Sestdienas jautājums
Kādus 4 pakalpojuma veidus var veikt SPA kompleksā (sporta kluba 1. stāvā)?

Pareizā atbilde: hidromasāža, SPA kapsula, solārijs un sāls ala. Arī ar šo jautājumu esat tikuši veiksmīgi galā. Līderu pozīcijās vairs neatrodas tik daudz konkursantu, kā nedēļas sākumā, taču šis skaitlis ir krietni vien lielāks nekā piesolīto balvu klāsts. Visu izšķirs pēdējais šī konkursa jautājums.

Svētdienas jautājums
Kādēļ nepieciešams apmeklēt sāls alu? Kādu labumu tā mums dod?

Pareizā atbilde: palīdz elpošanas un ādas slimību ārstēšanai un profilaksei.

Šoreiz atbilžu varianti netiks doti, tie ir jāmēģina atminēt Jums pašiem.

Šoreiz balvas iegūst:

sooch
annyy
sweethart
nepala
linsy
d_kundze
eiro

Šoreiz bija tiešām ļoti grūti izšķirties par uzvarētājiem, jo Jūs bijāt varen aktīvi un zinoši šajā nedēļā! Sportot grib visi...:)Uzvarētājus pirmoreiz noteicām izlozes kārtībā.

Paldies visiem par piedalīšanos! Tiem, kas šoreiz nelaimēja, varam droši apstiprināt, ka nākamās nedēļas konkursiņš būs ne mazāk sportisks un ar veselīgu dzīvesveisu saistīts!

Tiekamies jau nākamajā nedēļā - ar jaunu konkursu un jaunu sparu!

P.S. Laimētājus lūdzam sazināties ar Diānu (28809923, diana@irlaiks.lv)

Ja Jums ir laiks, ienāciet IrLaiks.lv un uzziniet, kā brīvo laiku pavadīt vislabāk!

Komentāri (51)

Interesē šī tēma? Pievieno favorītiem!
Chalortte Macott
Sveiki, es esmu šeit, lai izplatītu šo labo ziņu visai pasaulei par to, kā es dabūju savu sievu atpakaļ. Es biju traks, kad mana sieva pagājušajā mēnesī atstāja mani pie cita vīrieša, bet, kad es satikos ar draugu, kurš mani iepazīstināja ar galveno dr. Pārtikušo Lielais vēstneša orakula kalpotājs, kuru viņš kalpo, es stāstīju savai problēmai priekšniekam Dr Wealthy par to, kā mana sieva mani pameta. Viņš man teica tikai to, ka esmu nonācis pareizajā vietā, ja man sirds vēlēsies bez jebkādas blakusparādības. Viņš man teica, kas man jādara, pēc tam, kad tas tika izdarīts. Nākamo 2 dienu laikā mana sieva man piezvanīja pa tālruni un teica, ka žēl, ka dzīvoju pirms manis tagad un arī nākamās nedēļas laikā pēc tam, kad sieva mani piezvanīja lūdziet piedošanu. Es esmu tik laimīga un satriekta, ka man tas ir jāpasaka visai pasaulei par to, kā priekšnieks Dr. Pārtikušie man palīdz apmierināt sirds vēlmes. Ja jums nepieciešama jebkāda veida palīdzība, sazinieties ar priekšnieku Dr Wealthy, izmantojot šo e-pasta adresi: wealthylovespell@gmail.com vai zvanot pa tālruni +2348105150446. Viņš arī izteicis tik daudz pareizrakstības vārdus, kā, piemēram, (1) Ja vēlaties savu bijušo atpakaļ (2), jums ir nepieciešams šķiršanās jūsu attiecībās. (3) Jūs vēlaties tikt paaugstināta amatā. (4) Jūs vēlaties, lai sievietes un vīrieši skrietu pēc jums. (5) Ja vēlaties bērnu. (6) Jūs vēlaties būt bagāts. (7) ) Jūs vēlaties, lai jūsu vīrs un sieva būtu jūsu mūžīgi. (8) Ja jums nepieciešama finansiāla palīdzība. (9) Zāļu kopšana. Sazinieties ar viņu šodien pa e-pastu: wealthylovespell@gmail.com vai zvaniet pa tālruni +2348105150446, un jūsu problēmas tiks atrisinātas.
14.11.2019. plkst. 09:20
Justin Williams
Kam tas var attiekties Mēs piedāvājam personīgos, komerciālos un biznesa kredītus ar ļoti minimālām gada procentu likmēm līdz pat 3% laikā no 1 gada līdz 50 gadu ilgam atmaksas termiņam uz jebkuru pasaules daļu. Mēs izsniedzam aizdevumus no € 10 000 līdz € 100 000 000. Mūsu aizdevumi ir labi apdrošināti, lai nodrošinātu maksimālu drošību, ir mūsu prioritāte. Ieinteresētajām personām vajadzētu sazināties ar mani pa e-pastu Aizdevēja vārds: Justine Williams Aizdevēja e-pasts: unique2aal@gmail.com INFORMĀCIJA PAR LAUKSAIMNIECĪBU NAME: KREDĪTU SUMMA: ILGUMS: PHONE #: VALSTS: Piezīme. Lai saņemtu plašāku informāciju, visi e-pasta ziņojumi jānosūta uz mūsu e-pasta adresi unique2aal@gmail.com
23.09.2017. plkst. 16:15
to zeen> laikam lielāko daļu no savām mācībām būsi bastojusi! :DDDDDDDDD
16.05.2008. plkst. 15:38
penelope.. godavaards, ar visu manu praata daudzumu un filologjisko izgliitiibu, es nevareeju saprast, ko iisti tu esi gribeejusi pateikt savaa komentaaraa.. un izlasi, luudzu, uzmaniigaak manu ieprieksh teikto.. es neesmu taa, kas chiikst, es saku, lai citi to nedara.. :)
16.01.2008. plkst. 12:46
kurš liedz zeen katru dienu piedalīties komentāros? Šai lapā ir pietiekami daudz sadaļu, kurās izteikties un jau kādu laiku te vairs nav bijis uzvarētājs, kas iekomentējis katrā rakstā- sviests, sviests...bet nākas izlasīt piedāvājuma mājaslapu.
15.01.2008. plkst. 09:17

Visi komentāri

Pievienot komentāru

 Reģistrējies

Translate

Šodien

2019. gada 14. decembrī Vārdadienas svin:

Autorizācija

Reģistrēties

Aizmirsi paroli?

e-jaunumi

Saņem portāla jaunumus e-pastā.

Interesanti fakti

Mīnus 40 grādu temperatūrā pēc Celsija cilvēks zaudē aptuveni 14,4 kalorijas stundā elpojot

Pasākumi

The Tiger Lillies papildina Positivus festivāla programmu

Reiz jau viesojušies Latvijā pirms pāris gadiem, provokatīvie briti atgriežas, lai uzstātos šā gada Positivus festivālā Salacgrīvā un iepriecinātu daudzus savas daiļrades cienītājus....