Bodybuilding - kas tas ir

Bodybuilding - kas tas ir


Kultūrisms ir izstrādes procesā muskuļu šķiedras, izmantojot kopā ar svaru apmācību, īpašas kaloriju uzņemšanas, un atpūtieties. Kāds, kurš iesaistās šajā pasākumā tiek saukta kultūrists. Kā sports, sauc par konkurētspējīgu kultūrisms, bodybuilders parādīt savu physiques uz tiesnešu kolēģijai, kas piešķir punktus, kuru pamatojums to estētisko izskatu. Slavens bodybuilders arī Arnold Schwarzenegger, Mike Mentzer, Lou Ferrigno, Steve Reeves, Serge Nubret, Larry Scott, Ronnie Coleman un Jay Cutler.


Vēsture

Pirmie gadi

"Early Years" ir Bodybuilding uzskata par periodu starp 1.880 un 1.930.

Bodybuilding (mākslas parādīti no fiziskā ķermeņa muskuļus) nav reāli pastāvēt pirms 19.gadsimta beigās, kad to veicināja vīrieti no Prūsijas nosaukums Eugen Sandow [1], kas tagad parasti sauc par "Tēvs Modern Bodybuilding ". Viņš tiek kreditēts kā pionieris no sporta, jo viņš ļauj skatītājiem baudīt skatīšanās viņa physique in "muskuļu attēlojums izrādes". Kaut gan skatītāju saviļņots redzot labi attīstīta physique, šie vīrieši vienkārši parādīta to iestādes kā daļu spēka demonstrācijām vai cīkstēšanās sacensībām. Sandow bija posms parādīt veidota ap šiem parāda ar savu vadītāju, Florenz Ziegfeld. Viņš bija tik veiksmīgs, uz to, viņš vēlāk izveidoja vairākus uzņēmumus ap viņa slavu un bija viens pirmais tirgus produktu marķējumu ar savu vārdu vien. Kā viņš kļuva populārs, viņš tika ieskaitīta ar izgudrošanu un pārdošanas pirmā izmantot iekārtas masas (mehāniski hanteles, atsperes trīši un spriedzes bands).

Sandow bija spēcīgs aizstāvis par "Grecian Ideal" (tas bija standarts, kur matemātiskā "ideālu" tika izveidota un "Perfect physique" bija tuvu seno grieķu un romiešu skulptūras no klasiskā reizes proporcijas). Šis ir veids, kā Sandow uzbūvēta sava ķermeņa uzbūvei un pirmajiem gadiem, vīrieši tika vērtēti pēc tā, cik tuvu viņi saskaņotu šo "ideālu" proporcijas. Sandow organizēja pirmo kultūrisms konkurss par 1.901 14 septembris sauc par "Lielo konkurss", un tur Royal Albert Hall, London, UK. Vērtēti pats, sers Čārlzs Lawes un Sir Arthur Conan Doyle konkurss bija milzīgs sasniegums un tika pārdotas un simtiem fiziskās kultūras entuziastiem bija atteikušies. Trophy iesniedz uzvarētājs bija bronzas statuja Sandow pats sculpted by Frederick Pomeroy. Uzvarētājs bija William L. Murray of Nottingham, England. Prestižākajiem kultūrisms konkursu šodien Mr Olympia, un kopš 1977 uzvarētājs ir iesniegti ar pašu bronzas statuja Sandow viņš pats iesniedza uzvarētāju pirmajā konkursā [2].

Gada janvāris 16, 1904, pirmais liela mēroga kultūrisms konkurence Amerikā notika Madison Square Garden in New York City. Uzvarētājs bija Al Treloar un viņš tika atzīts par "Most Perfectly Izstrādāts Man in World". Treloar uzvarēja 1,000 $ naudas balvu, ievērojamu summu tajā laikā. Divas nedēļas vēlāk, Thomas Edison izgatavoti filmu Al Treloar's rada rutīnas. Edison arī divus filmas Sandow dažus gadus iepriekš, ka tam cilvēkam, kurš veic pirmo trīs kinofilmās featuring kultūrists. Kas 20.gs. sākumā, Bernarr Macfadden un Charles Atlas, turpināja veicināt kultūrisms visā pasaulē. Alois P. Swoboda bija jau pionieris Amerikā un cilvēks, kurš Charles Atlas kreditē ar viņa panākumiem savā pārskatā: "Viss, ko es zinu, kas gūta no AP (Alois) Swoboda." [Izmainīt šo sadaļu]

Citi svarīgi bodybuilders in sākumā vēsturē kultūrisms, pirms līdz 1930 ietvert: Earle Liederman (rakstnieks dažu agrākais kultūrisms mācību grāmatas) Seigmund Breitbart (slaveno ebreju kultūrists), Georg Hackenschmidt, George F. Jowett, Maxick (pionieris māksla rada), Monte Saldo, Launceston Elliot, Sig Klein, Sgt. Alfred Moss, Joe Nordquist, Laionels Strongfort (Strongfortism), Gustav Fristensky (Čehijas čempions) un Alan C. Mead, kas kļuva par iespaidīgu muskuļu čempions neskatoties uz to, ka viņš zaudējis kāju šajā pasaules kara.


"Golden Age"

Ap 1.940 līdz 1.970 bieži dēvē par "Zelta laikmeta", kultūrisms izmaiņu dēļ estētisko lielāku masu, kā arī muskuļu simetrija un definīciju, kas raksturo "agrīnās gadiem". Tam par iemeslu bija lielā mērā ir tâdas pasaules kara, kas iedvesmoja daudzi jauni vīrieši būtu lielāki, spēcīgāka un agresīvāka viņu attieksmi. Tas tika paveikts, uzlabojot mācību metodēm, labāku uzturu un efektīvākas iekārtas. Vairākas nozīmīgas publikācijas, sāka darboties kā labi, un jaunu apstrīd parādījās kā popularitāte sporta pieauga.

Šis kultūrisms periods tika raksturo pie Muscle Beach in Venice, Kalifornijā. Slavens nosaukumus kultūrisms no šajā periodā ir Steve Reeves (ievērojama viņa dienā parādīt Hercules un citiem zobena un-sandales varoņi), Reg Park, John Grimek, Larry Scott, Bill Pearl, un Irvin "Zabo" Koszewski.

In popularitāte Amateur Athletic Savienības (NDV) rada pievienoto kultūrisms konkurenci esošos svarcelšana contest 1939 - un nākamajā gadā šajā konkursā tika nosaukts NDV Mr America. Apmēram vidū 1940 visvairāk bodybuilders kļuva neapmierināts ar NDV, jo tie ļāva tikai amatieru konkurentiem, un tie pievērsta lielāka uzmanība uz Olimpisko sporta veidu, svarcelšana. Tas radīja brāļi Ben un Joe Weider veidot Starptautiskās BodyBuilders federācijas (IFBB) - kas organizēja to konkurences IFBB Mr Savienotajās Valstīs, kas tika atvērts profesionāliem sportistiem.

In 1950, citā organizācijā, amatieru Bodybuilders asociācijas (NABBA) uzsāka savu NABBA Mr Universe konkurss Lielbritānijā. Vēl viens nozīmīgs konkurss, Mr Olympia pirmo reizi notika 1965.gadā - un tas ir šobrīd prestižākais nosaukumu kultūrisms.

Sākotnēji konkursi bija tikai vīrieši, bet NABBA pievienotās Miss Universe 1965 and Ms Olympia tika uzsākta 1980. (Vairāk sk sieviešu kultūrisms.)


1970 gada

In 1970, kultūrisms bija liela publicitāte, pateicoties Arnold Schwarzenegger un 1.977 filmu Pumping Iron. Šajā laikā IFBB dominēja sporta un NDV bija aizmugurē.

Valsts physique komiteja (NPC) tika izveidota 1981 Jim Manion, kas nupat atkāpās kā priekšsēdētājs NDV physique komiteja. NPC ir kļuvuši par kļūt veiksmīgāko kultūrisms organizāciju ASV, un tas ir amatieru sadalījums IFBB. Vēls 1980 un 1990.gadu sākuma redzēja samazināšanās NDV sponsorēt kultūrisms konkursi. 1999 NDV nobalsoja pārtraukt kultūrisms notikumiem.

Šis periods arī redzēja pieaugums anabolisko steroīdu izmanto gan kultūrisms un daudziem citiem sporta veidiem. Lai cīnītos ar šo un lai tiktu atļauta to SOK locekli, IFBB ieviestas dopinga pārbaudes gan steroīdus un citas aizliegtas vielas. Lai gan dopinga pārbaudes noticis profesionālo bodybuilders vairākums joprojām izmanto anabolisko steroīdu konkurencei. Laikā 1970 izmantošanas anabolisko steroīdu tika atklāti apspriesta daļēji sakarā ar to tie ir likumīgi. [3] Tomēr ASV Anaboliskie steroīdu kontrole 1990 Act kongresa laist anabolisko steroīdu jāsaskaņo ar kontrolētas vielas akts (CSA) III saraksts.

1990, cīņas veicinātājs Vince McMahon paziņoja viņš veido jaunu kultūrisms organizācija, Pasaules Bodybuilding federācija (WBF). McMahon vēlējās padarīt WWF-style showmanship un lielāka naudas balvas, lai sporta veidu, kultūrisms. McMahon parakstīja 13 konkurentiem ienesīgs ilgtermiņa līgumus, kaut gandrīz nedzirdēts in kultūrisms līdz tam. Lielākā daļa no WBF konkurentu izlēca kuģi no IFBB. Atbildot uz WBF's veidošana, IFBB prezidents Ben Weider melnajā sarakstā visas bodybuilders kas bija parakstīts ar WBF. IFBB arī mierīgi pārtrauca testēšana saviem sportistiem par anabolisko steroīdu lietošanu, jo tas bija grūti konkurēt, tādējādi ar jaunu organizāciju, kura nav testu steroīdi. In 1992, Vince McMahon sākta narkotiku pārbaudes WBF sportistiem, jo viņš un WWF tika veikta izmeklēšana ar federālās valdības iespējamo iesaistīšanos anabolisko steroīdu tirdzniecību. Rezultāts bija tāds, ka in 1.992 WBF konkursa konkurenti izskatījās sub-par, saskaņā ar dažiem mūsdienu kontiem. McMahon formāli izšķīdina WBF jūlijā, 1992. Iemesli, iespējams, nav iekļauti ienākumi no pay-per-view pārraidēm WBF konkursus, lēni pārdošanas WBF žurnālā Bodybuilding dzīvesveidu (kas vēlāk kļuva par WBF žurnāls), kā arī izdevumus maksātāju vairāku 6-ciparu līgumiem, kā arī dod divus televīzijas šovus un ikmēneša žurnālu. Tomēr, no WBF veidošanās bija divi pozitīvi ietekmēs IFBB sportistiem: (1) tā radīja IFBB dibinātājs Joe Weider parakstīt daudzi no viņa top zvaigznes uz līgumiem, un (2) tā radīja IFBB palielināt naudas balvas tās sankcijas konkursiem. Joe Weider beidzot piedāvāja pieņemt WBF bodybuilders atpakaļ IFBB par soda naudu 10% apmērā no viņu iepriekšējās ikgadējās WBF algu.

Kas agri 2000s, IFBB mēģināja darīt kultūrisms Olimpisko sporta veidu. Tā iegūst pilnu SOK dalību 2000 un mēģināja iegūt apstiprinātas kā demonstrācijas pasākums pie olimpiskās spēles, kas cerams, ka rezultātā tas tiek pievienots kā pilna konkursu. Tas nenotika. Olympic atzīšanas kultūrisms joprojām ir strīdīgs, jo daži apgalvo, ka kultūrisms nav sports, jo faktiskā konkurss neietver atlētisks pūles. Tāpat dažas vēl misperception ka kultūrisms ir saistīta izmantošana anabolisko steroīdu, kas ir aizliegti olimpiskajās sacensībās. Idejas atbalstītāji apgalvo, ka rada rutīnas prasa iemaņas un sagatavošana, kā arī kultūrisms tāpēc uzskatāmas par sportu.

2003 Joe Weider pārdod Weider Publikācijas AMI, kam pieder National Enquirer. Ben Weider joprojām prezidents IFBB. 2004 apstrīdēt veicinātājs Wayne DeMilia lauza rindās ar IFBB un AMI pārņēma veicināšanas Mr Olympia konkursā.


Areas of Bodybuilding


Professional kultūrisms

Kas mūsdienu kultūrisms ražošanas nozare "Professional" parasti ir kultūrists, kurš ir uzvarējis kvalifikācijas komplekti kā amatieru un ir nopelnījis "pro karti" no IFBB. Profesionāļi nopelna tiesības konkurēt sankcijas konkursos, tostarp Arnold Classic un nakts Champions. Laišana pie šādas sacensības, savukārt pelna viņiem tiesības konkurēt Mr Olympia, virsraksts ir uzskatāma par augstākā balva, kas profesionālā kultūrisms jomā.


Natural kultūrisms

Galvenais raksts: Dabīgais kultūrisms

Dabas konkursi bodybuilders ir regulāri pārbaudīti attiecībā uz nelikumīgu vielu un tiek aizliegts jebkuru no turpmāk konkursi pārkāpumiem. Pārbaudi var veikt ar urīna paraugiem, bet daudzos gadījumos lētāks poligrāfu (melu detektors), testu vietā. Kas ir kvalificējama kā "nelikumīgu" viela, kas nozīmē, ka tas ir aizliegts ar regulatīvās iestādes, svārstās starp dabas federāciju, un ne vienmēr iekļauj tikai tās vielas, kas ir nelikumīga saskaņā ar attiecīgās jurisdikcijas likumiem. Anaboliskie steroīdi, Prohormone un diurētiskie līdzekļi parasti ir aizliegtas dabas organizācijās. Dabas kultūrisms organizācijām ietvert NANBF (North American Natural Bodybuilding federācija), un NPA (Natural physique apvienība). Dabas bodybuilders apgalvo, ka viņu metodes ir vairāk jākoncentrējas uz konkurenci un veselīgu dzīvesveidu, nekā cita veida kultūrisms.


Teenage kultūrisms

Kultūrisms ir arī daudz Konkursa kategorijas jauniem dalībniekiem. Daudzu pašreizējo profesionālo bodybuilders sākās, kad viņi bijuši vieni. Bodybuilders piemēram, Arnold Schwarzenegger, Lee Priest un Jay Cutler Viss sākās ar konkurējošiem kad tie pusaudžiem. Šodien daudzi pusaudži konkurēt kultūrisms sacensībās.


Sieviešu kultūrisms

Galvenais raksts: Female kultūrisms

In 1970, sievietes sāka piedalīties kultūrisms sacensībās, un bija ļoti populāra laiku. Tomēr, lai gan vairāk sieviešu nekā jebkad ir treniņš ar svaru, izmantot mērķiem [izmainīt šo sadaļu] ieinteresētību konkurences pusē kultūrisms sievietēm ir waned strauji pēdējos gados, jo arvien liela izmēra izskatu sieviešu bodybuilders [izmainīt šo sadaļu]. Pēdējos gados saistītās jomās, fitnesa un skaitlis konkurence ir ieguvuši popularitāti, nodrošinot alternatīvu sievietēm, kas nevēlas, lai attīstītu līmeni muskulatūra vajadzīga kultūrisms. Pirmā Ms Olympia konkurss 1980, kurā uzvarēja Rachel McLish, varētu atgādināt cieši kas domāja par šodien, jo fitnesa un skaitlis konkurenci.


Sports

Par biogrāfijas profesionālās bodybuilders sarakstu skatīt female bodybuilders sarakstā vīriešu profesionālo bodybuilders, un trešās kategorijas: Professional bodybuilders

Sacensību kultūrisms, bodybuilders tiecas attīstīt un uzturēt estētiski (pēc kultūrisms standarti) ķermeņa un līdzsvarotu physique. Konkurenti dižoties to iestādes, veicot vairākus rada - bodybuilders pavadīt laiku praktizēt to rada, jo tam ir liela ietekme uz to, kā tie tiek vērtēti.

Kultūrists lielumu un formu ir daudz svarīgāks par to, cik daudz viņš vai viņa var pacelt. Sporta tāpēc nevar sajaukt ar spēkavīrs konkurenci vai Pauerliftings, kur galvenais jautājums ir par faktisko fizisko spēku, vai ar Olimpiskās svarcelšana, kur galvenais jautājums ir vienādi sadalītas starp stiprumu un tehniku. Lai gan virspusēji līdzīga gadījuma novērotājam lauki ietver dažādu režīms apmācību, diētu, un pamata motivācija.


Konkursa sagatavošana

Vispārējo stratēģiju, ko pieņem lielākā daļa mūsdienu konkurences bodybuilders ir panākt muskuļu pieaugumu lielākajā daļā gadā (zināma kā "klusajā sezonā"), un aptuveni 3-4 mēnešu laikā no konkursa mēģinājuma zaudēt ķermeņa tauku (turpmāk tekstā "griešanas "). To darot daži muskuļi tiks zaudēts, bet mērķis ir nodrošināt, lai līdz minimumam. Ir daudz pieejām, ko izmanto, bet lielākā daļa ietver samazinātu kaloriju uzņemšanu un palielināt sirds uzraudzības laikā ķermeņa tauku procentu.

Šajā nedēļā noved pie konkurss, bodybuilders sāks palielināt ūdens uzņemšanu, lai upregulate sistēmas struktūra saistībā ar ūdens pietvīkums. Tās arī palielinās to nātrija patēriņu. Tajā pašā laikā viņi nesamazināt ogļhidrātu patēriņš mēģinājums "carb noārdošām vielām". Šīs nedēļas mērķis ir noārda par glikogēnu muskuļiem. Divas dienas pirms liecina, nātrija uzņemšana ir samazināts uz pusi, un pēc tam jānovērš pilnībā. Dienu pirms liecina, ūdeni aizvada no uzturu un diurētiskie līdzekļi var tikt ieviests. Tajā pašā laikā ogļhidrāti ir atkārtoti iekļauta diētā palielināt muskuļus. Tas ir parasti dēvē par "carb-loading." Gala rezultāts ir ļoti vienkāršs kultūrists ar pilnu cieto muskuļus un sausa, asinsvadu izskatu.

Pirms veic uz skatuves, bodybuilders attieksies uz dažādiem produktiem, uz viņu ādas, lai uzlabotu muskuļu definīcija - tie ietver fake tan parasti sauc par "pro tan" (lai ādu tumšāku) un dažādas eļļas (lai ādas spīdumu). Tās arī izmanto svērumi "pump up", liekot asinīm saviem muskuļiem, lai uzlabotu lieluma un vascularity, un tieši pirms konkursa bieži ēst salds pārtikas produktiem, piemēram, šokolādei, lai palielinātu to vascularity. [Izmainīt šo sadaļu]


Stratēģija

Lai sasniegtu muskuļu augšanu (hipertrofija), bodybuilders uzmanība trīs galvenajiem darbības virzieniem:

* Izturība svars apmācības
* Specializētās uzturs, kas ietver papildu olbaltumvielu un papildinājumus, ja nepieciešams
* Nodrošināts atbilstošs atpūtas


Resistance svars apmācības

Resistance svars apmācības izraisa mikro-asaras uz muskuļiem tiek apmācīti jauni; tas parasti sauc par microtrauma. Šīs mikro plaisām muskuli veicina sāpīgums jutās pēc izmantošanas, aicināja atlikt iestāšanās muskuļu sāpīgums (DOMS). Ir remonts šiem mikro trauma izraisīt muskuļu augšanu. Parasti tas sāpīgums kļūst visuzskatāmākais dienu vai divas pēc treniņa.


Ēdināšana

Augsta līmeņa muskuļu augšanu un remonta sasniegt bodybuilders nepieciešama specializēta diētu. Vispārīgi runājot, bodybuilders nepieciešams vairāk kaloriju nekā vidusmēra cilvēks no paša augstuma bodybuilders nepieciešams lielāks daudzums kaloriju virs to uzturēšanu līmenī ", lai palielinātu muskuļu masu. Sub uzturēšanas līmeņa pārtikas enerģija ir saistīta ar sirds un asinsvadu izmantot zaudēt ķermeņa tauku, gatavojoties konkursu. Pārtikas enerģijas attiecība no ogļhidrātu, olbaltumvielu un tauku mainīties atkarībā no kultūrists mērķiem [4].

Ogļhidrāti būt svarīga loma bodybuilders. Ogļhidrātu dod ķermeņa enerģiju, lai risinātu ar mācību un atveseļošanās drebuļi. Bodybuilders meklēt zemu glikēmisko polisaharīdu un citi lēni, karsējot ogļhidrāti, kas atbrīvo enerģiju stabilāks veidā par augstu glikēmisko cukuru un cieti. Tas ir svarīgi, jo augstu glikēmisko ogļhidrāti izraisa strauju insulīna reakciju, kas izvirza iestāde valstī, kur tas ir iespējams uzglabāt papildu pārtikas enerģijas tauku nekā muskuļu, un kas var enerģijas zudumu, kas būtu vērsta uz muskuļu augšanu. Tomēr bodybuilders bieži to norīt dažus ātri, karsējot cukuru (bieži veidā tīra dekstroze vai maltodekstrīna) pēc treniņa. Tas var palīdzēt papildināt glikogēna krājumu robežās muskuļu un stimulētu muskuļu proteīnu sintēzi. [5]

Proteīns, iespējams, ir viena no svarīgākajām daļām uztura kultūrists izskatīt. Funkcionālā olbaltumvielas, piemēram, mehānisku olbaltumvielas, kas ietver myosin, kinesin un dynein radīt pielikto spēku līgumslēdzēju muskuļus. Current padomu saka, ka bodybuilders vajadzētu patērē 25-30% olbaltumvielu uz kopējā kaloriju daudzuma uzņemšana, lai virzītos uz mērķi uzturēt un uzlabot savu ķermeņa uzbūvi. [6] Šis ir plaši apspriests temats, ar daudziem apgalvojot, ka 1 grams proteīna uz vienu mārciņu ķermeņa svars ir ideāls, daži liek domāt, ka mazāk ir pietiekami, bet citi ieteikt 1.5, 2, vai vairāk. [7] [8] [9] [10] Uzskata, ka proteīna vajadzības patērēt bieži visu dienu, it sevišķi / pēc treniņa un pirms miega. [11] Ir arī neliela diskusija par labāko veidu proteīniem veikt. Vistas, liellopu gaļa, cūkgaļa, zivis, olas un piena produkti ar augstu proteīna, jo ir daži rieksti, sēklas, pupas un lēcas. Kazeīna vai sūkalu bieži izmanto, lai papildinātu ar uzturu ar papildus olbaltumvielas. Sūkalu olbaltumvielas ir olbaltumvielas veids kas daudzu populāru zīmolu olbaltumvielu piedevas, un priekšroka tiek dota daudzu bodybuilders, jo pastāv liela bioloģiskā vērtība (BV) un ātra absorbcija likmes. Bodybuilders parasti nepieciešamas augstākas kvalitātes proteīns ar augstu BV nevis paļaujoties uz olbaltumvielu, piemēram, sojas, kas bieži ir iespējams izvairīties sakarā ar to estrogēnus īpašības. [12] Tomēr daži uztura eksperti uzskata, ka sojas, linu sēklu un daudzi citi augi, kas satur vājš estrogēnu līdzīgo savienojumu vai phytoestrogens var izmantot labvēlīgi kā phytoestrogens konkurēt ar šo hormonu uz receptoru vietām vīrieša ķermeņa daļas un var bloķēt savu darbību. Tas var arī ietvert dažas inhibīciju hipofīzes funkciju vienlaikus rosinot P450 sistēmas (sistēma, kas novērš ķīmisko vielu, hormoni, zāles un vielmaiņas atkritumu daudzums no organismā) aknas aktīvāk process un izvadīt lieko estrogēnu. [13] [14]

Bodybuilders parasti tiek sadalīti to pārtikas deva dienā ieved 5-7 maltītes aptuveni vienāds uzturvielu saturu, un mēģina ēst regulāros intervālos (parasti no 2 līdz 3 stundas). Šis process, ko izmanto, lai uzskatāmi mehānisms, lai palielinātu bazālās vielmaiņas ātrumu, salīdzinot ar mazāk biežas maltītes ar pašu enerģijas saturu, tomēr pētījumi ir debunked šis mīts [15].


Uztura bagātinātāji


Galvenais raksts: Kultūrisms papildināt

Nozīmīga loma uztura veidošanā muskuļu un zaudēt taukus līdzekļi bodybuilders var patērēt dažādus uztura bagātinātājus. [16] Daži produkti ir izmantoti mēģinājums lai palielinātu muskuļu apjomu, palielina ātrumu tauku zaudējumu, uzlabo locītavu veselībai un novērst iespējamās barības vielu trūkumu. Zinātnisku vienprātību atbalsta efektivitāti, tikai neliels skaits komerciāli pieejamas piedevām, ko izmanto veselīgu, fiziski aktīvu pieaugušo. Kreatīns, iespējams, visplašāk izmantotais darbības pastiprināšanu, papildina un ir pilnīgi likumīga. Creatine darbi pārvēršas kreatīna fosfāts, kas pamatā nodrošina papildus fosfora molekulas reģenerāciju ATP. Tas nodrošinās Jūs ar vairāk enerģijas, kas ilgst ilgāk laikā īsu, intensīvu biti darbu. IE svars apmācību.


Veiktspējas uzlabošana vielas

Visvairāk bodybuilders izvēlēties lietot narkotikas, lai gūtu priekšrocības hipertrofija, īpaši saistībā ar profesionālo sacensībās. Lai gan šīs vielas ir nelegālas bez receptes daudzās valstīs, profesionālās kultūrisms anabolisko steroīdu un prekursoru, piemēram, prohormones tiek izmantoti ļoti bieži. Anaboliskie steroīdi izraisīt muskuļu hipertrofiju abu veidu (I un II), muskuļu šķiedras, ko izraisa iespējama, palielināta sintēze muskuļu olbaltumvielas. Dažas negatīvas blakusparādības līdzi steroīdu lietošana, piemēram, hepatotoksicitāte, ginekomastija, pinnes, vīriešu patern baldness un pagaidu samazinājums ķermeņa paša testosterona ražošanu, ko var izraisīt sēklinieku atrofiju.

Augšanas hormons (GH) un insulīna arī tiek izmantoti. GH ir neticami dārga salīdzinājumā ar steroīdiem, bet insulīns ir ļoti viegli pieejama vēl nav nāvējoša, ja nepareizi. Skatīt Augšanas hormona terapija ar kultūrisms.


Atpūsties

Kaut arī muskuļu stimulācija notiek sporta pacelšanas svars, muskuļu augšanu rodas Vēlāk atpūtā. Bez pietiekamu atpūtu un miegu, muskuļi nav iespēja atgūties un būvēt. Apmēram astoņas stundas miega naktī ir vēlams kultūrists, kas atjaunots, lai gan tas atšķiras no cilvēka uz cilvēku. Bez tam, daudzi sportisti atrast dienas nap vēl palielina viņu organisma spēju veidot muskuļu. Daži bodybuilders aizņemt vairākas snaudu dienā, maksimumstundās anaboliskas posmos.


Overtraining

Galvenais raksts: Overtraining

Overtraining atsaucas uz to, kad kultūrists ir apmācīts, kur viņa darba slodze pārsniedz viņam reģenerācijas spējas. Ir daudzi iemesli, kas overtraining notiek, ieskaitot trūkumu atbilstošs uzturs, nepietiekama atkopšanas laiks starp treniņiem, nepietiekama miega, un apmācību spilgtas pārāk garš (trūkums sadalīt bez treniņiem). Apmācības spilgtas pārāk bieži arī stimulē centrālās nervu sistēmas (CNS) un var rasties hiper-adrenerģiskos stāvoklis, kas traucē miega struktūru. [17] Lai izvairītos no overtraining, stiprs bieži apmācības ir izpildītas vismaz ar vienādu summu mērķtiecīgas atgūšanu. Savlaicīgi jānodrošina Ogļhidrāti, proteīni un dažādu mikroelementu, piemēram, vitamīni, minerāli, phytochemicals pat uztura bagātinātājus akūti kritiski.

Ir apgalvots, ka overtraining var būt izdevīga. Viens raksts publicēts Muscle

Komentāri (14)

Interesē šī tēma? Pievieno favorītiem!
Chalortte Macott
Sveiki, es esmu šeit, lai izplatītu šo labo ziņu visai pasaulei par to, kā es dabūju savu sievu atpakaļ. Es biju traks, kad mana sieva pagājušajā mēnesī atstāja mani pie cita vīrieša, bet, kad es satikos ar draugu, kurš mani iepazīstināja ar galveno dr. Pārtikušo Lielais vēstneša orakula kalpotājs, kuru viņš kalpo, es stāstīju savai problēmai priekšniekam Dr Wealthy par to, kā mana sieva mani pameta. Viņš man teica tikai to, ka esmu nonācis pareizajā vietā, ja man sirds vēlēsies bez jebkādas blakusparādības. Viņš man teica, kas man jādara, pēc tam, kad tas tika izdarīts. Nākamo 2 dienu laikā mana sieva man piezvanīja pa tālruni un teica, ka žēl, ka dzīvoju pirms manis tagad un arī nākamās nedēļas laikā pēc tam, kad sieva mani piezvanīja lūdziet piedošanu. Es esmu tik laimīga un satriekta, ka man tas ir jāpasaka visai pasaulei par to, kā priekšnieks Dr. Pārtikušie man palīdz apmierināt sirds vēlmes. Ja jums nepieciešama jebkāda veida palīdzība, sazinieties ar priekšnieku Dr Wealthy, izmantojot šo e-pasta adresi: wealthylovespell@gmail.com vai zvanot pa tālruni +2348105150446. Viņš arī izteicis tik daudz pareizrakstības vārdus, kā, piemēram, (1) Ja vēlaties savu bijušo atpakaļ (2), jums ir nepieciešams šķiršanās jūsu attiecībās. (3) Jūs vēlaties tikt paaugstināta amatā. (4) Jūs vēlaties, lai sievietes un vīrieši skrietu pēc jums. (5) Ja vēlaties bērnu. (6) Jūs vēlaties būt bagāts. (7) ) Jūs vēlaties, lai jūsu vīrs un sieva būtu jūsu mūžīgi. (8) Ja jums nepieciešama finansiāla palīdzība. (9) Zāļu kopšana. Sazinieties ar viņu šodien pa e-pastu: wealthylovespell@gmail.com vai zvaniet pa tālruni +2348105150446, un jūsu problēmas tiks atrisinātas.
14.11.2019. plkst. 10:14
Lucy
Sveiki, puiši, kā es saņēmu savu bijušo vīru ātri, Dr.Padman mīlēja pareizrakstības lietus tiešām darbojās! Mans vīrs pirms trim mēnešiem atstāja mani pie citas sievietes, un kopš tā laika mana dzīve ir piepildīta ar sāpēm un bēdām, jo ​​viņš bija mana pirmā mīlestība, ar kuru es pavadīju visu savu dzīvi. Mans draugs man teica, ka viņš redzēja dažus pareizrakstības runātāja, kura nosaukums ir Dr.Padman, liecības, ka viņš dažu dienu laikā var atgriezt mīļāko, es to iesmējos un sacīju, ka mani neinteresē, bet tāpēc, ka mans draugs mani mīlēja, viņa konsultējās ar lielo priesteri manā vārdā un ar lielāko pārsteigumu pēc 11 stundām vēlāk mans vīrs man pirmo reizi piezvanīja pēc trim mēnešiem, ka viņš man pietrūkst un ka viņam ir tik žēl par katru lietu, kuru viņš man lika pārdzīvot.Viņš ieradās atpakaļ pie manis, un tagad mēs esam laimīgi kopā. Es joprojām tam nespēju noticēt, jo tas ir ļoti neticami. Paldies Dr.Padman, ka atvedat manu mīļāko un arī manu jauko draugu, kurš iejaucās manā vārdā, jebkuram, kam varētu būt nepieciešama šī lieliskā Dr palīdzība, šeit ir e-pasta adrese: padmanlovespell@yahoo.com, varat arī viņam piezvanīt vai pievienot viņu vietnē Whats-app: 2348053823815,
24.09.2019. plkst. 01:07
Elvis
Vai vēlaties pārdot savu nieru? vai Vai jūs meklējat iespēju pārdot savu nieru par naudu, jo jums nav finanšu līdzekļu, un jūs nezināt, ko darīt, tad sazinieties ar mums šodien un mēs jums piedāvāsim labu summu Jūsu nierei. Mans vārds ir (doktors Elvis Whyte), kas esmu mūsu slimnīcas specializētajā slimnīcā, un mēs arī nodarbojamies ar nieru pirkšanu un transplantāciju ar dzīvo donoru. Lai iegūtu vairāk informācijas, sazinieties ar e-pastu: doctorelviswhyte@gmail.com vai whatsapp mums +2347083629144
19.07.2019. plkst. 18:03
SS
Sveiki vai jums ir tā bijis ka taisot pietupienus Pēc tam problēmas ar vēderu - nesstrādā kuņģis.?
14.01.2017. plkst. 06:57
probolan
Labākās tabletes muskuļu masu - http://bit.ly/2fEq6GK
10.11.2016. plkst. 14:15

Visi komentāri

Pievienot komentāru

 Reģistrējies

Translate

Šodien

2019. gada 11. decembrī Vārdadienas svin:

Autorizācija

Reģistrēties

Aizmirsi paroli?

e-jaunumi

Saņem portāla jaunumus e-pastā.

Interesanti fakti

Seno romiešu, ķīniešu un ģermāņu sabiedrībās urīns bieži vien tika izmantots kā mutes skalojamais līdzeklis

Pasākumi

Latvijā iznāks grupas “Mumiy Troll” jaunais albums “8”

“8” ir astotais grupas “Mumiy Troll” albums, kas Latvijā klajā nāk kompānijas “Platforma Music” apgādā. No 1.septembra albumu varēs lejupielādēt portālā www.PlatformaMusic.lv,...