Mērķu loma sasvstarpējās attiecībās

Mērķu loma sasvstarpējās attiecībās

Katram cilvēkam ir savi sapņi un vīzijas par sevi un savu nākotni. Dažreiz šīs vīzijas aizmirstas, cilvēks novirzās no iecerētā ceļa un beigās saprot, ka nav īsti laimīgs, jo kaut kas ir piemirsies. Tikai daži procenti cilvēku domā stratēģiski un neatkāpjas no saviem mērķiem. Bet katrā no mums ir visi nepieciešamie resursi, lai savus mērķus un vīzijas sasniegtu.

Mums katram jau no bērnības ir savi individuālie mērķi – dabūt konkrētu lelli vai automašīnu, pabeigt vidusskolu un iestāties augstskolā, atrast pirmo darbu, satikt lielo mīlestību.

Pienāk brīdis, kad mēs satiekam otru cilvēku, mums ir jāpielāgojas jaunajai situācijai, jāpielāgojas otram cilvēkam un jānosprauž jauni vai jāturpina tiekties pēc jau nospraustajiem mērķiem kopā.

Tad, kad mēs satiekamies un iemīlamies, mums šķiet, ka par mīlestību zinām pietiekami daudz. Mums ir tik daudz kā kopīga. Viss liekas tik viegli, pašsaprotami un dabiski. Protams – mēs vēlamies vienu un to pašu. Protams – esam ābola divas pusītes. Protams – soļosim pa dzīves taku kopā.

Šāda pārliecība ir nepareiza. Dzīves taka dažkārt metīs līkumus, un, ja nebūsiet pietiekami atjautīgi, tad viens otru pazaudēsiet pavisam un uz visiem laikiem. Ir visu laiku jārūpējas, lai tu un tavs mīļotais cilvēks dotos uz vienu mērķi, ejot vienā virzienā.

Tātad – kādi ir jūsu kopīgie mērķi? Kurp jūs abi, pēc jūsu domām, dodaties? Runa nav par pieņemtiem vai nojaustiem mērķiem. Tev ir jābūt pārliecinātam, ka tavs partneris zina par jūsu abu kopīgajiem mērķiem – un arī tu to zini. Tie var būtiski atšķirties vai arī būt ļoti tuvi. Tu to zināsi tikai tad, ja tieši pajautāsi!

Tev ir jāmāk ieraudzīt atšķirība starp kopīgiem mērķiem un kopīgiem sapņiem. Mums visiem ir savi sapņi – mājiņa pie jūras, ceļojums apkārt pasaulei, Ferrari automašīna, otra māja Malibu pludmalē, iebūvēts vīna pagrabs (pilns, protams), liels peldbaseins -, bet mērķis ir kaut kas cits. Mērķis var būt laist pasaulē bērnus (vai arī neplānot bērnus vispār), daudz ceļoti, laicīgi aiziet pensijā un dzīvot Spānijā, uzaudzināt laimīgus bērnus, kuri kļūs par kārtīgiem cilvēkiem, palikt kopā, pārcelties uz dzīvi laukos/pilsētā, abiem aiziet no biroja darba un strādāt mājās, kopīgi vadīt savu uzņēmumu, iegādāties suni. Sapņi ir tās ieceres, ko tu kādu dienu ceri piepildīt, bet mērķi ir plāni, ko tu apņemies īstenot kopā ar otru cilvēku. Sapņi ir iespējas, ko jūs abi vēlētos iegūt, bet mērķi ir kopīgi plāni – to īstenošanā vienam bez otra neiztikt, jo bez partnera mērķis kļūst nenozīmīgs.

Viss iepriekš minētais tikai domāts ar vienu mērķi – lai tu saprastu, ka tev jārunā ar savu partneri par to, uz kurieni jūs abi dodaties un ar ko nodarbojaties. Tas nevar būt nekas sarežģīts. Tas domāts kā viegls atgādinājums, lai pieskartos pašam būtiskākajām un pārbaudītu, vai jums patlaban ir kopīgi mērķi. Tev mīļotais cilvēks nav jātirda, tikai pajautā par viņa mērķiem, lai pārliecinātos, ka jūs ejat vienā virzienā. Nemaz nevajag sīko izplānot jūsu turpmāko kopīgo dzīvi.

Komentāri (2)

Interesē šī tēma? Pievieno favorītiem!
Justine
Mēs piedāvājam individuālus, komerciālus un biznesa aizdevumus ar ļoti minimālām ikgadējām procentu likmēm, kas ir 3% no 1 gadu līdz 50 gadu ilgam atmaksas periodam uz jebkuru pasaules daļu. Mēs izsniedzam kredītus no 10,000 eiro līdz 10,000,000.00 eiro. Mūsu aizdevumi ir labi apdrošināti, lai nodrošinātu maksimālu drošību, ir mūsu prioritāte. Ieinteresētajām personām vajadzētu sazināties ar mani pa e-pastu zemāk. Aizdevēja e-pasts: sloanslimited@gmail.com INFORMĀCIJA PAR LAUKSAIMNIECĪBU NAME: AIZDEVUMA SUMMA: ILGUMS: PHONE #: VALSTS:
30.06.2018. plkst. 15:16
michele
Labdien lady kungs !!! Es īpaši aizdevums piedāvā € 6000 € 5.000.000 katrs ikviens varēs atmaksāt ar procentiem ir zems likmi 3% Mums ir personas, kas piedāvā aizdevumus starp personām, kam ir nopietna vajadzība pēc mazajiem uzņēmumiem, to vietējos aizdevumus un aizdevumus starptautiskie cilvēki apkārt. pasaule. Mums nav nécessitons daudzus dokumentus. Aizdevuma taisnīgu un godīgu un uzticamu. Kontaktinformācija E-pasts: michele.tilman10@mail.ru
13.08.2015. plkst. 17:26

Visi komentāri

Pievienot komentāru

 Reģistrējies

Translate

Šodien

2019. gada 24. oktobrī Vārdadienas svin:

Autorizācija

Reģistrēties

Aizmirsi paroli?

e-jaunumi

Saņem portāla jaunumus e-pastā.

Interesanti fakti

Seno romiešu, ķīniešu un ģermāņu sabiedrībās urīns bieži vien tika izmantots kā mutes skalojamais līdzeklis

Pasākumi

FONTAINE FESTIVAL LIEPĀJĀ

FONTAINE FESTIVAL

„Flashlight” fināls

Habemus

The Hobos

Mavourneen(rock – Dānija)

Frank Zappa Project

Kuchenbeat

+ Prison Bar striptease, Ap Art filmu telts un daudz kas...