Kā izmaksāt sievietei dzērienu

Kā izmaksāt sievietei dzērienu

Nenoliedzami, bārā iepazīstoties ar sievieti, dzēriena izmaksāšana ir labākais līdzeklis ceļā uz panākumiem. Pēc pāris dzērieniem pretējo dzimumu pārstāvji parasti atmaigst un ir labvēlīgāki viens pret otru. Tomēr atcerieties, ka arī dzērienu izmaksāšana un kopēja baudīšana ir jāpaveic pareizi.

Nepiedzirdiet viņu

Iedzeršana vēl nenozīmē kārtīgu alkohola patēriņu. Ja divas glāzes jūs var padarīt drosmīgāku un komunikablāku, jūs nevarat paredzēt, kādu iespaidu tas pats alkohola daudzums atstās uz viņu. Pēc pāris dzērieniem viņa var pilnībā izmainīties – un ne jau uz to labāko pusi... Alkohola reibums viņu var padarīt visai atbaidošu.

Ja redzat, ka meitene ir mazliet iereibusi, turpmāka dzērienu pirkšana kļūst riskanta. Jūs taču nevēlaties viņu pavadīt uz tualeti vai aiznest uz taksometru? Tāpēc pirmais princips – ievērojiet piesardzību un vērojiet viņas uzvedību.

Pajautājiet, ko viņa dzer

Tā vietā, lai pienāktu klāt un tieši pajautātu: „Sveika, vai varu tev izmaksāt dzērienu?", izvēlieties smalkāku pieeju un pajautājiet, ko tieši viņa dzer. Viņa novērtēs jūsu interesi, savukārt jums būs iespēja neiztērēt naudu par dzērienu, kas viņai nemaz neiet pie sirds. Turklāt šajā gadījumā viņa diez vai atbildēs ar vārdiem: „Paldies, bet dzērienu es varu nopirkt arī pati’.”

Izmantojiet rēķinu

Ja vien iespējams, izmantojiet iespēju par dzērieniem norēķināties pēc tam, apmaksājot rēķinu. Tā jums nebūs jāskaita nauda viņas priekšā, kas var izskatīties visai nepievilcīgi. Tā vietā apmaksājiet rēķinu vakara beigās, lai visas viņas domas būtu pievērstas tikai jums.

Nesteidzieties

Šajā gadījumā jūs nepiedalāties dzeršanas sacensībās, tāpēc šeit vēlams nesteigties. Jo mazāk noreibis jūs būsiet, jo labāku iespaidu uz dāmu atstāsiet. Otrkārt, viņa glāzi malkos tikpat ātri kā jūs (tā parasti notiek, jo sarunas biedrs pieskaņojas otram, un visbiežāk to dara dāmas). Jo lēnāk dzersiet, jo ilgāk būs iespēja parunāties. Turklāt jūs uzreiz varēsiet novērot viņas reakciju – ja sieviete dzērienu malko lēnām un izrāda interesi sarunāties, jūsu mērķis ir panākts.

Nekļūdieties ar dzērieniem!

Pasūtīt tekilas dēlīti, karstos šotus vai viskiju ar ledu pirmajā brīdī puišiem šķiet laba izvēle, tomēr jāatceras, ka šajā vakarā galvenā nozīme ir flirtam, nevis trakulīgām izklaidēm. Pataupiet jautrību nākamajām tikšanās reizēm, un šovakar vienkārši izbaudiet eksotiskus kokteiļus vai labu šampanieti.

Neradiet dzērāja reputāciju!

Nav svarīgi, vai jūsu mērķis ir kaislīga nakts jau pirmajā randiņā, vai mēģinājums uzsākt patiešām noturīgas attiecības – pārāk liels alkohola patēriņš ir slikta ideja. Dzēriena izmaksāšana ir laba ideja sarunas uzsākšanai, tomēr, ja kaut nedaudz pāršausiet pār mēru, varat radīt par sevi uzdzīvotāja iespaidu.

Komentāri (4)

Interesē šī tēma? Pievieno favorītiem!
Manfredo
Veicot pareizu ievadu, es esmu Steve Manfredo, STEVE MANFREDO LOAN FIRM Sr. direktors un izpilddirektors. Mēs šobrīd izveidojam shēmu aizņēmuma iegūšanas veidā, lai palīdzētu dažādām personām, kā arī organizācijām, kuras plāno atjaunot, parāda konsolidāciju, pārfinansēšanu un arī biznesa apģērbu veidošanu. Esmu starptautisks biznesa cilvēks, arī Dievs baidoties no aizdevuma aizdevuma, kas ir piedāvājis aizdevumus dažādām personām un uzņēmumiem Eiropā, Āzijā, Āfrikā un citur pasaulē. Mēs izsniedzam savu aizdevumu USD ($), eiro (€) un GBP (£) ..   STEVE MANFREDO LOAN SOLUTION CENTER ir tirgus, kurā cilvēki aizņem naudu no bankām. Mēs piedāvājam aizdevumu privātpersonām un sadarbojamies ar iestādēm, kuru likme ir 2%, gan nodrošināti, gan nenodrošināti aizdevumi, mobilie aizdevumi, slikta kredīta, mājokļu kredīti, skolu aizdevumi Utt. Apstiprināti 48 stundu laikā vai mazāk. Lai iegūtu informāciju par to, kā mēs strādājam, rakstiet mums pa e-pastu stevemanfredoloanfirm@yahoo.com   Gaida ātru atbildi   Paldies Ar laba vēlējumiem, Steve Manfredo E-pasts mums stevemanfredoloanfirm@yahoo.com
01.09.2017. plkst. 21:46
michele
Labdien lady kungs !!! Es īpaši aizdevums piedāvā € 6000 € 5.000.000 katrs ikviens varēs atmaksāt ar procentiem ir zems likmi 3% Mums ir personas, kas piedāvā aizdevumus starp personām, kam ir nopietna vajadzība pēc mazajiem uzņēmumiem, to vietējos aizdevumus un aizdevumus starptautiskie cilvēki apkārt. pasaule. Mums nav nécessitons daudzus dokumentus. Aizdevuma taisnīgu un godīgu un uzticamu. Kontaktinformācija E-pasts: michele.tilman10@mail.ru
13.08.2015. plkst. 17:25
The Game
Pareizi rakstīts par dzeršanas procesu, bet sākums: "Nenoliedzami, bārā iepazīstoties ar sievieti, dzēriena izmaksāšana ir labākais līdzeklis ceļā uz panākumiem" Atļaušos noliegt mītu, ka tas ir labs līdzeklis panākumiem. Pamatā jābūt pašpārliecinātībai, labai pašsajūtai, drošībai, atraisītībai. Jāprot demonstrēt vērtību, noturēt interesi. Ja pamats ir, nav nepieciešams izmaksāt dzērienu. Panākumus gūs tava būtība. Bez tāda pamata par dzērienu saņemsi tikai dažas sekundes uzmanības un 'paldies' :^)
06.09.2011. plkst. 16:31
Raimonds
Kaa izmaksaat sievietei dzeerienu taa, lai beigas vinja izmaksaa tev!?
26.08.2011. plkst. 13:22

Visi komentāri

Pievienot komentāru

 Reģistrējies

Translate

Šodien

2018. gada 19. augustā Vārdadienas svin:

Autorizācija

Reģistrēties

Aizmirsi paroli?

e-jaunumi

Saņem portāla jaunumus e-pastā.

Izsaki viedokli

Vai Tu vēlies, lai sadaļa "Iegūsti ideālu figūru" tiktu atstāta arī pēc konkursa beigām?

Interesanti fakti

Ja uzturā lietosiet pārāk daudz burkānu, kļūsiet oranžs

Pasākumi

Andra Ērgļa albums “Sirdspuksti” saņems Platīna disku!

Andra Ērgļa solo albums “Sirdspuksti” tika izdots 24.martā un kopš tā izdošanas ir pārdots vairāk kā 10 000 šī albuma eksemplāru, par ko pēc “Latvijas mūzikas producentu...