Top 10 – Tipiskas pirmā randiņa kļūdas /tikai vīriešiem/

Top 10 – Tipiskas pirmā randiņa kļūdas /tikai vīriešiem/

Sievietes ir nesaudzīgas kritiķes, un tieši pirmā randiņa kritika nosaka to, vai stāstam būs arī turpinājums... Viņas analizē vīrieša apģērbu, manieres pie galda, pateiktās un nepateiktās lietas, kā arī izvēlēto norises vietu.

Ja vēlaties "nokārtot pirmo pārbaudījumu”, noteikti nepieļaujiet nevienu no šīm 10 kļūdām.

10 – Bruņinieks spožās bruņās

Jūs norunājat randiņu, ierodieties ar duci krāšņu rožu, vedat viņu uz restorānu, steidzieties priekšā, lai atvērtu durvis...

Jā, bruņnieciskums arī mūsdienās nekur nav zudis, tomēr sieviete nevēlas iet uz randiņu ar šveicaru! Tas var būt pat ļoti kaitinoši, tāpēc vienkārši ļaujiet viņai iet pa priekšu. Protams, jūs nedrīkstat čāpstināt lielus kumosus, turēt elkoņus uz galda un smieties pilnā kaklā, taču jāatceras, ka pirmajā randiņā jums jābūt džentlmenim, nevis bruņiniekam.

9 – Nepareiza vietas izvēle

Jums ir tiesības izvēlēties restorānu. Kāda būs jūsu izvēle?
1 – Ātrās ēdināšanas iestāde
2 - Kāds Vecrīgas krogs "laimīgās stundas" laikā.
3 – Smalks franču restorāns, kur uzkodu cenas sākas no 15LVL
4 – Neviens no iepriekšminētajiem

Ja izvēlējāties 4. variantu, varat sev uzsist uz pleca, jo tā ir pareizā izvēle. Pārējie varianti der dažādām dzīves situācijām, bet ne pirmajam randiņam. Ātrās apkalpošanas restorāns liecinās, ka esat "lēts tipiņš", bārs ar "laimīgo stundu” – kapeiku skaitītājs, bet franču restorāns – plātīzeris. Sieviete vēlas kaut ko, kas ir stilīgs un nav pārāk dārgs, tāpēc lieciet lietā savu iztēli, nevis pieturieties pie klišejām.

8 – Neizlēmība

Kad sieviete jums jautā, ko ēdīsiet vakariņās, jūs sākat: „Man vienalga, pieskaņošos tev”. Restorānā jūs ilgi pētāt ēdienkarti un kārtīgi izvaicājat viesmīli par dienas īpašajām veltēm. Tā ir kļūda! Sievietes nevar ciest neizlēmīgus puišus, kas nespēj pieņemt lēmumu pat par vienkāršām lietām. Viņas vēlas skaidrību, pārliecību un situācijas kontroli.

Patiesībā visai bieži viņas pārliecību par savām spējām par vērtē augstāk nekā humora izjūtu! Tāpēc noteikti lieciet to aiz auss.

7 – Lūrēšana televizorā

Jūs uzmanīgi klausāties par to, kā viņas māsa jauki pavadījusi atvaļinājumu Turcijā, kā viņas brālis gatavo maģistra darbu inženierzinātnēs. Tomēr ar vienu aci jūs skatāties televizorā, kas atrodas aiz restorāna bāra letes... Tas var būt liktenīgi.

Jūs varat domāt, ka tas nav nekas liels, tomēr viņa uzreiz pamanīs, ka jums viss stāstītais nemaz tik ļoti neinteresē. Labākais veids, kā izvairīties no TV lamatām, ir izvēlēties attālāko galdiņu vai arī apsēsties ar muguru pret to.

6 – Pārlieku liela atklātība

Vakar jūs mocīja baigās paģiras un jūs to viņai izstāstāt. Jūsu labākajam draugam patīk pīpēt zāli, un arī to jūs viņai darāt zināmu. Taču šādus it kā nenozīmīgus faktus pirmajā randiņā vajadzētu noklusēt.

Mēs jums neliekam melot (godīgums ir pareiza pieeja), bet vienkārši noklusēt. Šķiršanās, soda taloni, sastrādātie pigori, depresijas uzplūdi, fakts, ka joprojām dzīvojat ar senčiem...

Ar laiku, ja viss ritēs gludi, viņa to tāpat uzzinās, bet tas noteikti nedrīkst notikt pirmajā randiņā. Tikai atcerieties: arī viņas skapī noteikti atrodas pārītis šādu skeletu...

5 – Nemitīga pārtraukšana

Viņa sāk stāstīt par savu Anglijas apmeklējumu un jūs uzreiz sakāt, ka arī esat tur bijis un sākat stāstīt par saviem piedzīvojumiem. Viņa saka, ka Coldplay ir viņas mīļākā grupa un jūs uzreiz sakāt, ka ir bijusi tā laime redzēt viņus dzīvajā.

Kopīgas intereses ir laba lieta, taču nav nekādas nepieciešamības viņu pārtraukt. Tas ir ne tikai nepieklājīgi, bet liecina par to, ka jūs savas intereses un iespaidus stādāt augstāk par viņas. Tāpēc pagaidiet, līdz sieviete beidz savu stāstu.

4 – Nepareizi izvēlēts apģērbs

Pirms izejat pa durvīm ceļā uz randiņu, vēlreiz ar kritisku aci ieskatieties spogulī. Sporta jaka/kedas/stilīgie džinsi neizskatās slikti. Padomājiet vēlreiz. Ja vien nevedat viņu uz ASK spēli, atstājiet jaku un kedas mājās.

Sievietes pievērš ĻOTI lielu uzmanību vīrieša izskatam pirmajā randiņā. Mēs, protams, jums neliekam investēt veselu kapitālu dizaineru lupatās, tomēr atcerieties, ka pie nāvējošām kombinācijām pieder ne tikai sporta apģērbs, bet arī zeķes un sandales, tumšas kurpes ar baltām zeķēm, apžmiegti džinsi vai, nedod Dievs, šorti...

3 – Tabu tēmas

Gadījumam, ja esat audzis alā, jums jāiemācās, ka pirmā randiņa tabu tēmas ir: bijušās draudzenes, nesenā šķiršanās, reliģija, politika un nauda. Pēdējā ir īpaši svarīga, jo sieviete nedzenas pēc jūsu žūkšņa. Runāšana par naudu, īpašumiem un algām visu var neglābjami sabojāt. Parādiet, ka esat kā vērts arī bez naudas!

2 – Skatīšanās uz viesmīli

Tā nav jūsu vaina, ka viesmīlei ir satriecošs dekoltē vai brīnišķīgas kājas. Tomēr skatīšanās uz tām viennozīmīgi beigsies slikti. Vienalga, cik neuzkrītoši to darīsiet, sieviete to momentā pamanīs.

Otrkārt, sieviete vēlas justies unikāla un viņa nevēlas jūsu uzmanību šovakar dalīt ar vēl kādu. Skatoties uz skaisto viesmīli jūs gluži vienkārši izrādāt necieņu savai randiņa partnerei.

1 – Alkohols

Jums, protams, gribas pavadīt lielisku vakaru atbrīvotā atmosfērā, tāpēc jūs sev pasūtat tekilu, bet viņai - kokteili. Kļūda! Šī nav vecpuišu ballīte, tāpēc katrs jūsu solis tiek rūpīgi vērtēts.

Pāris glāzes vīna pie vakariņām ir viena lieta, bet stiprais alkohols, kas rada ātru reibumu – pavisam kas cits (ja vien negribat viņai parādīt, cik daudz vienā reizē varat iztempt). Ja esat pie stūres, viena glāze vīna ir maksimums.

Atcerieties!

Ikviens zina, ka runāšana pa mobilo telefonu nav pieļaujama (izņemot, ja tas tik tiešām nepieciešams darba darīšanās, taču tad par to vajag pabrīdināt iepriekš). Arī SMS rakstīšana nav nekas labs. Tas liecina, ka viņa jums šovakar nav pati svarīgākā persona. Protams, jūs varat izmantot situāciju, kad viņa ir aizgājusi uz tualeti, tomēr vislabākais variants ir telefona pilnīga izslēgšana.

Komentāri (23)

Interesē šī tēma? Pievieno favorītiem!
Anna
Sveiki visiem! Es esmu Anna, šobrīd dzīvoju Valkā, Latvijā. Es šobrīd esmu atraitne kopā ar diviem bērniem, un septembrī biju nonākusi finansiālā situācijā, un man vajadzēja pārfinansēt un samaksāt rēķinus. Es mēģināju meklēt aizdevumus no dažādām aizdevumu firmām gan privātām, gan korporatīvām, bet nekad bez panākumiem, un vairums banku atteicās no mana kredīta. Bet tā, kā Dievam būtu, mani ar kooperatīvu vadīja kāds Dieva cilvēks - privāta aizdevuma aizdevējs, kurš man piešķīra 80 000 eiro aizdevumu un šodien esmu uzņēmuma īpašnieks, un maniem bērniem šobrīd veicas labi, ja jums jāsazinās ar jebkuru firmu, lai nodrošinātu aizdevumu bez ķīlas, bez kredīta pārbaudes, bez parakstītāja ar tikai 2% procentu likmi un labākiem atmaksas plāniem un grafiku, lūdzu, sazinieties ar Dante Paola kungu pa e-pastu: dantecooperativehelp@hotmail.com Viņš nezina, ka to daru, bet tagad ir tik laimīgs, un es nolēmu ļaut cilvēkiem uzzināt vairāk par viņu, un es arī vēlos, lai Dievs viņu vairāk svētītu. Jūs varat sazināties ar viņu pa e-pastu: dantecooperativehelp@hotmail.com, lai iegūtu ātru tērzēšanas zvanu vai WhatsApp / +35677926593 Paldies Anna
10.10.2019. plkst. 16:24
jean-
aizdevuma piedavajums 5000 eiro 150,00000000 eiro e-pasta Adresi: jean-pierrekorny@hotmail.com whatsapp numurs: +33756874868 Paldies
26.03.2019. plkst. 22:06
Gary Derek Beckett
If you are seeking a Bank Guarantee (BG), SBLC for Lease or Purchase, we are the best financial institution to help you to secure verifiable and easily monetized BG, SBLC and other financial instruments. At SPOT FINANCE, we are a group of experienced bankers, seasoned brokers with years of experience in the financial instrument industry. We deal directly with reliable Providers of BG, SBLC, MT109, MT799, MT760, Loans, Sale and Lease of Financial Instruments issued by Top rated global banks. Our procedure is TIME SAVING and transparent. With us, you can secure any denomination of BG / SBLC from 10M to 10B (EURO / USD) in time for use in Heavy / Light project financing anywhere in the world. Basically, we are here to help you move your business to the next level. Anticipating your interests, Email: info.spotfinanceltd@gmail.com Skype: spotfinanceltd Sincere regards, Gary Derek Beckett SPOT FINANCE LTD
23.11.2018. plkst. 04:28
Fernada kredit
Labdien / labvakar Patiesa liecība par aizdevuma piedāvājumu starp konkrētu godīgu sievieti visur, kur es nodošu, es teiktu, ka tas padara mani par nesalīdzināmu ar citiem, kas mani vilina kopš Man negodīgi nebūtu slavēt to, kas ļāva mani saņemt naudas aizdevumu. pagājušajā nedēļā man vajadzēja naudu, lai glābtu tēva dzīvi. Sākumā es neticēju uz brīdi, bet mana zinātkāre uzstājām mani mēģinātu beidzot man bija iespēja iegūt šo aizdevumu, ka mana izeja no šī strupceļa, kurā es dzīvoju, es pieņēmu visus pakalpojumu sniegšanas un bez liekas birokrātijas, mans kontā tika ieskaitīti 70 000 eiro, ko es pieprasīju. Viņiem, kuriem ir nepieciešams aizdot, lūdzu, sazinieties ar M. GONSALO viņas e-pasta adresē: fernadagonsalo33@gmail.com. Paldies, ka darījāt līdzīgi man, un nosūtiet savu pieprasījumu, lai saņemtu savu kredītu maksimāli 72 stundas. Te ir atkal viņa  E-pasts: fernadagonsalo33@gmail.com
26.09.2018. plkst. 16:28
************
Vai vari ludzu uzrakstit dazus romantiskus tekstus jo man bus pirmais randins
02.06.2018. plkst. 08:54

Visi komentāri

Pievienot komentāru

 Reģistrējies

Translate

Šodien

2019. gada 10. decembrī Vārdadienas svin:

Autorizācija

Reģistrēties

Aizmirsi paroli?

e-jaunumi

Saņem portāla jaunumus e-pastā.

Interesanti fakti

Katru gadu 2 miljoni smēķētāju vai nu atmet smēķēšanu vai mirst no tabakas izraisītām saslimšanām

Pasākumi

Dziedātāja Emi piedāvā dziesmas “Hit the road Jack” akustisko versiju

Konkursam „Jaunais Vilnis” dalību pieteica jauns muzikāls duets – dziedātāja Emi un ģitārists Amigo. Emi stāsta, ka šī ideja radusies abu kopējam draugam, kurš ir pilnīgi...