Kā aplidot garu sievieti

Kā aplidot garu sievieti

Garus vīriešus parasti apbrīno un apskauž pārējie, kuriem stiepšanās garumā nav no dabas dota. Droši vien, ka jaunībā viņi ir bijuši sportiski skaistuļi, un arī dzīvē ir sasnieguši sasodīti daudz...

Gara sieviete – tas jau šķiet pavisam cits stāsts. Tā vietā, lai izbaudītu citu sieviešu skaudību, gara auguma daiļā dzimuma pārstāves parasti cīnās ar kompleksiem, jo sevišķi pusaudzes gados. Lai arī gara auguma sievietēm ir lielākas iespējas kļūt par profesionālām sportistēm vai supermodelēm, īpaši garas dāmas parasti tiek uzlūkotas kā kaut kas īpašs un savāds.

Mums ir vienalga, ko domā sabiedrība, jo patiesībā gara dāma ir tikpat pievilcīga, kā augumā sīka. Turklāt augumā raženākām sievietēm ir pat savas priekšrocības.

Kas attiecas uz vīrieti, kas satiekas ar šādu sievieti (jo sevišķi, ja viņš ir īsāks), viņš sevi parāda no vislabākās puses. Tas liecina, ka viņam sabiedrības stereotipi ir vienaldzīgi. Šāds vīrietis raksturojams kā nobriedis, neatkarīgs un pašpārliecināts. Un tas ir tas, uz ko vajadzētu tiekties mums visiem.

Aplidojot garu sievieti, prātā vajadzētu paturēt pāris lietas - un mēs tās jums esam sagatavojuši.

Neatraidi viņu dēļ garuma

Vairums vīriešu uzskata, ka garas sievietes interesējas par puišiem, kas ir vēl garāki par viņiem. Tas sasaucas ar sabiedrībā valdošo stereotipu, ka kungam obligāti jābūt garākam par dāmu. Puiši domā, ka garas meitenes jūtas neērti, ja viņas aplido īsāki vīrieši. Un tā ir viņu lielākā kļūda, jo ne jau augumam attiecībās ir nozīme. Patiesībā garāka sieviete varētu būt atvērtāka pret vīriešiem, jo tieši šādu stulbu stereotipu dēļ daudzi neuzdrošinās viņām tuvoties. Ja būsiet drosmīgs, izredzes ir labas.

Uzveic viņas aizsardzību

Garas sievietes parasti ap sevi būvē aizsargmūri. Sava izskata dēļ viņas jūtas neaizsargātas, jo sevišķi jaunības gados, kad augums vēl tikai veidojas. Parasti viņas pieņem filozofiju, ka laba aizsardzība vienlaikus ir labs uzbrukums. Citiem vārdiem sakot, sieviete var būt visai dzēlīga un agresīva, vienlaikus spilgti uzsverot to, ka viņai apkārtējo domas ir vienaldzīgas.

Aplidojot garu dāmu, neļaujieties šim dzēlīgumam jūs ietekmēt, jo šādi sieviete tikai aizsargājas. Ja esat par sevi pārliecināts un spējat neņemt vērā viņas sākotnējo agresiju, ar laiku šī sieviete atmaigs. Pakāpeniski viņa jūsu sabiedrībā jutīsies aizvien drošāk un pamazām atklās savu jūtu pasauli.

Nerunā par viņas augumu

Svarīgi ir atcerēties, ka gara sieviete bieži ir jutusies neērti par savu augumu dažādos dzīves posmos. Tas droši vien ir bijis temats ne vienai vien nepatīkamais sarunai. „O, vai tev ir viegli nopirkt drēbes?” „Cik garš ir tavs draugs?” „Vai tu esi spēlējusi basketbolu/volejbolu?”

Esot garākai par lielāko daļu puišu, šādu jautājumu saņemšana meitenei droši vien nav bijis nekas svešs. Ja esat nolēmis iekarot viņas sirdi, šādi jautājumi ir pilnīgs tabu. Tā vietā izmantojiet komplimentus par sievietes inteliģenci, humora izjūtu vai skaistajām acīm. Tas viņas pašnovērtējumu tikai paaugstinās, un arī jūs būsiet nopelnījis papildpunktus.

Izsaki komplimentus par viņas kājām

Ir viens gadījums, kad sievietes garo augumu nepieciešams apbrīnot īpaši. Ja aplidojat garu dāmu, izsakiet komplimentus par viņas skaistajām, seksīgajām kājām.

Kāpēc lielākā daļa modeļu ir garākas par citām sievietēm? Pareizi – dizaineri un reklāmas eksperti novērtē viņu seksīgās kājas un to, kā tās izskatās kombinācijā ar skaistu apģērbu. Papildus centimetri kājām nāk tikai par labu. Novērtējiet viņas Dieva doto dāvanu un dariet visu, lai viņa zina, cik ļoti jums tā patīk.

Raugies augšup!

Ja kādreiz esat apbrīnojis žurnāla vāka modeli, kas satiekas ar īsāku puisi, atcerieties, ka arī jums ir visas iespējas. Iespējams, viņai nav Sindijas Kraufordes izskata, tomēr jebkurā gadījumā viņa būs interesanta, savdabīga un skaista sieviete, ar kuru var lepoties jebkurš vīrietis.

Komentāri (0)

Interesē šī tēma? Pievieno favorītiem!

Visi komentāri

Pievienot komentāru

 Reģistrējies

Translate

Šodien

2019. gada 22. oktobrī Vārdadienas svin:

Autorizācija

Reģistrēties

Aizmirsi paroli?

e-jaunumi

Saņem portāla jaunumus e-pastā.

Interesanti fakti

Dzerot katru dienu 5 glāzes ūdens par 45% samazinās resnās zarnas vēža iespējamība, turklāt tas par 79% samazina risku saslimt ar krūts vēzi un par 50% - ar urīnpūšļa vēzi

Pasākumi

Krāsojam Lieldienu olas!

Raksturīgākā Lieldienu tradīcija latviešiem un arī citām tautām ir olu krāsošana. Pagāniskajā tradīcijā ola ir saules atgriešanās un auglības simbols, bet kristiešiem ola simbolizē...