Dariet visu tā, lai vīrietim ar jums ir viegli dzīvot!

Dariet visu tā, lai vīrietim ar jums ir viegli dzīvot!

Tikpat cītīgi, kā jūs centāties tēlot grūti pieejamo sievieti attiecību sākumā, tagad centieties, lai ar jums kopā būtu viegli! Esiet laipna, iejūtīga, pacietīga; mēģiniet nepievērst uzmanību viņa trūkumiem un stipriniet viņa pašapziņu – sakiet viņam, cik labi viņš izskatās, centieties skatīties uz visu no viņa viedokļa.

Skaidrs, ka jums gribas uzsprāgt katru reizi, kad mīlas valstībā kaut kas noiet greizi – mums visām ir bijuši sapņi par svētlaimīgu laulības dzīvi un burvīgām attiecībām. Bet jums tomēr jācenšas saglabāt mieru, būt nesavtīgai, citādi nebūsiet laimīgā princese.

Pieņemsim, ka jūs esat pagatavojusi viņa mīļāko ēdienu, bet pēdējā mirklī viņš piezvana un paziņo, ka aizkavēsies darbā, lai jūs paēdat viena. Jūs, protams, kļūstat nikna un jums gribas brēkt klausulē: „Bet es īpaši pagatavoju tavu mīļāko ēdienu!” Tā vietā jūs dziļi ievelkat elpu un nodūdojiet: „Beidzamajā laikā tas darbs tevi tiešām nomoka. Es lepojos ar tevi.” Apsoliet, ka pamasēsiet viņu, kad viņš pārnāks. Nestāstiet viņam, cik vīlusies jūs bijāt, nekļūstiet par kaulu zāģi! Paturiet prātā, ka viņš strādā tik daudz jūsu abu dēļ.

Pieņemsim, ka jums ir dzimšanas diena un jūs zināt, ka mīļotais jums gatavo kādu pārsteigumu, taču jums nezin kāpēc gribas saņemt tieši duci rožu. Tāpēc visu dienu trīcat un prātojat, vai nedot viņam kādu mājienu. Tad jūs dusmojaties par to, ka jums vispār tas nebūtu jāsaka, it kā viņš nevarētu uzminēt!
Tātad – ko jūs darāt? Pasakiet par savu vēlmi draudzenei vai nopērciet ziedus pati, bet nedomājiet par to vairs. Ievingrinieties būt priecīga par to, ko saņemat, nevis gaidiet, ka viņš piepildīs ikvienu jūsu romantisko sapni. Esiet pacietīga. Būs arī rozes, dzīve taču ir gara!

Kopumā atcerieties – viņš visu dienu strādā, lai ko jūs domātu par viņa darba grūtumu vai vieglumu. Nemetieties vīrietim virsū ar mājas nebūšanām, tiklīdz viņš ienācis pa durvīm.

Tas ne vienmēr ir viegli. Reizēm jums vienkārši negribas izskūt paduses vai pagatavot viņam siltas pusdienas, vai būt mīļai un jaukai. Iespējams jums ir pirmsmenstruāciju sāpes. Kā lai jūs palīdzat pati sev? Te noderēs jebkurš stresa mazinātājs – joga, meditācija, aerobika, skriešana, riteņbraukšana, teniss, brīvdienas pie dabas – lai no jauna jūs pozitīvi uzlādētu.
Jūs varat mēģināt arī lasīt garīgu literatūru, iesaistīties kādā pašpalīdzības grupā, ja jums kļūst pārāk grūti, ja redzat, ka patstāvīgi „piekasāties” pie sīkumiem. Lai ko jūs darītu, nedomājat, ka tā jūs pārveidosiet savu vīrieti.

Sliktajās dienās mēģiniet paturēt prātā, kāpēc esat kopā ar šo vīrieti, kāpēc apprecējāties. Pašā strīda karstumā apstājieties un atsauciet atmiņā visus tos neveiksmīgos nejaušos randiņus un šķietami bezgalīgo Īstā vīrieša meklēšanu. Tas jums palīdzēs strīdos nepateikt kaut ko zemisku, piemēram, „Kaut es tevi nekad nebūtu satikusi.” Neceliet gaismā pagājušos grēkus un ļaundabīgi nesakiet tādas frāzes kā :”Vai atceries, kā tu nokavēji manas māsas kāzas?” Pasakiet sev: „Es taču atradu Īsto vīrieti – vai tas nav svarīgāk?”
Te būs vēl daži padomi, kas jums var noderēt, veidojot patiesi veiksmīgas un noturīgas attiecības:

Nepārmeklējiet viņa drēbes, kabatas un atvilktnes, meklēdama lūpukrāsas nospiedumus, telefona numurus un tamlīdzīgi. Dariet savu darāmo – lasiet, vingrojiet, strādājiet.
Neatveriet viņam sūtītas vēstules, ja tās nav adresētas jums abiem. vestule.jpg - 17.82 KBTas pats attiecas arī uz īsziņām viņa telefonā. Ir dabiski domāt, ka tas, kas ir vīra vai drauga, ir arī jūsu, bet ne jau jums tas jāizlemj. Jo mazāk jūs izrādīsiet ziņkārību, jo vairāk viņš vēlēsies pastāstīt – ar laiku.

Centieties nekliegt. Dažām sievietēm, kas ir emocionālākas nekā citas, tas nenākas viegli. Piemēram, kad viņš visu pēcpusdienu skatās sporta pārraidi, nevis palīdz jums uzkopt māju, dusmu brīdī nekad neslēdziet ārā televizoru. Laipni pasakiet viņam, ka jums vajadzīga palīdzība. Ja viņš tomēr spītīgi paliek pie aparāta, lieciet viņam mieru. Pasakiet sev: „Tas ir sīkums.” Tas nav tik nozīmīgi. Ja jūs katru reizi zaudēsiet savaldīšanos, kad kaut kas nenotiks pēc jūsu prāta, tad tas tik un tā neko nedos.

Neatturiet mīļoto no tā, ko viņš patiešām vēlas, piemēram, no brīvdienu slēpošanas kopā ar draugiem.pavel.jpg - 22.26 KB Viņam vienmēr jājūtas brīvam. Viņš nedrīkst par jums domāt kā par tādu cilvēku, kas liedz viņam prieku tikai tāpēc, ka tas nozīmē īslaicīgu šķiršanos. Necentieties viņu vadīt un kontrolēt. Atcerieties – ar mums kopā ir viegli!

Pastāvīgi mēģiniet izrādīt, ka jūs esat ar viņu pilnīgi apmierināta, tāpat kā ar sevi un pasauli. Jums būs mazāk grumbu un mazāk sāpēs mugura, retāk pati jutīsiet stresu. Viņš iekāros jūs vēl vairāk, ja būsiet tā pati sieviete, ar kuru viņš reiz gāja uz randiņiem – būtne, kas atšķiras no visām citām, dzīvespriecīga un bezrūpīga jauna dāma.

Izbrīvējiet laiku veselīgai mīlas dzīvei un lai jūsu kopā pavadītais laiks būtu ar kvalitātes zīmi!_41320558_couple_corbis.jpg - 7.96 KB Mēs saprotam, ka pēc grūtas darba dienas, iepirkšanās, aerobikas nodarbības un tā tālāk, jūs varbūt negribēsiet nodarboties ar vētrainu seksu vai arī kopā skatīties futbolu. Kad jūs tikko sākāt satikties, jūs gribējāt viņam patikt, tāpēc darījāt visu, lai jūs būtu kopā, viņš jūs bildinātu. Nu, kad viņš ir jūsu mīļotais vīrietis vai vīrs, jūs uzskatāt, ka jums vairs nav jāpūlas tik ļoti.

Tiesa, jums nav tik stingri jāievēro noteikumi kā pirmajos trijos mēnešos. Bet tas nenozīmē, ka varat kļūt savtīga, neiejūtīga vai slinka. Paturiet prātā, jūs vēlaties, lai jums būtu labas attiecības, veiksmīga laulības dzīve.

Komentāri (286)

Interesē šī tēma? Pievieno favorītiem!
johnson
My Ex and I broke up 1 year and 2 months ago and i was six months pregnant. We both love each other and it was a shock to me and it really broke my heart. I tried to call him and both of his lines were disconnected. I tried to reach him on social networks but he deleted me off of them. I tried to reach his parents and they told me that their son said that he does not love me and does not want to see me and they do not know what is wrong. I cried and cried everyday because I loved him very much. Until I gave birth and the baby was one year old, I could not get my love back. Again, I was confused. I do not know what to do and I also lost my job and I have no money to take care of the baby. I was miserable in life so I cried to my sister and told her my problem and said that she knew of one powerful spell caster that helped her when she could not get pregnant. I contacted him by email and he said he will help me and told me that a woman cast a spell upon my man and said he will help me break the spell so my man will come back to me and be mine forever. It was a great surprise to me that everything that he said came to pass. My man came back to me immediately, saying that I should forgive him. I am sending a very big thank you to this powerful and real spell caster. I pray for him to live long and do more of his wonderful work. If you have any kind of problem disturbing you in life, you have to contact this powerful spell caster! He can help you. He will not disappoint you, I give you 100% guarantee that he will help you, Here’s his contact: Email him at: dr.midnight5@gmail.com or harrypen12345@gmail.com
16.09.2019. plkst. 00:37
Zorkia
Můj bývalý manžel skončil náš vztah před 6 měsíci poté, co jsem ho obvinil z toho, že viděl jinou ženu a urážel ho. Chci ho zpátky v mém životě, ale odmítl se mnou kontakt e-mail a volání mu. Byl jsem tak zmatený a nevím, co mám dělat. Sáhl jsem tedy na internet a požádal o pomoc a viděl jsem svědectví o tom, jak tento mocný kouzelník pomáhá lidem získat zpět své ex. Takže kontaktuji kouzelníka, který se jmenuje Dr. Ilekhojie, a vysvětlím mu svůj problém, on mi dal kouzlo a ujistil mě, že se můj ex se ke mně vrátí, a k mému největšímu překvapení Druhý den můj ex přišel klepe na mé dveře a požádejte mě, abych mu odpustil. Jsem tak šťastný, že moje láska je zase zpátky. Ještě jednou děkuji, doktore Ilekhojie, jste opravdu talentovaní a nadaní. E-mail Dr. Ilekhojie, on je jedinou odpovědí na vaše problémy. Může být velmi nápomocný a nepřestanu zveřejňovat jeho jméno pro dobrou práci, kterou pro mě udělal, a lidé o něm stále mluví na internetu. email: gethelp05@gmail.com nebo Whats App ho na +2348147400259
12.09.2019. plkst. 21:02
Joe
Beware of online spell or to fix your broken marriage or relationship problem or after a divorce or Breakup,I was recently scam by two of them, until one faithful day i meet a man called Dr Oseiboh who help me to get back to the mother of my 2 kids after we have been separated for 3 years,I only pay for the items required for the spell and he cast the spell for me within 48hours my ex wife called me and beg me to forgive her for everything and we are back together.if you need a real and quick love spell or you are passing through pregnancy problem Dr Oseiboh is the answer, Please if any body needs. LOVE SPELL,LOTTERY,PREGNANCY SPELL, DIVORCE SPELL,STOP COURT CASE AND WIN ANY COURT PROBLEM,DEATH SPELL,BUSINESS SPELL AND MANY MORE YOU MAY NEED. Email him now for your own help. via email droseiboh12@gmail.com add him on whatsapp line or call +2347017565415.
07.09.2019. plkst. 18:39
alfred
Sveiki, laimīga jaunā gada draugi, šis ir manas liecības gads. Brīnums joprojām notiek, lūdzu, izlasiet manu brīnišķīgo liecību. Es pat nevaru izskaidrot, kā viss notika, tas darbojas kā doktora Pellara solījums - diženais vīrs, kuru Dievs ir izmantojis, lai ar savu maģiju ieviestu manas laulības patieso mīlestību. Mans vīrs pirms sešiem gadiem parakstīja šķiršanās vēstuli pēc tam, kad draugs apmeklēja mūsu mājas. Mēs dzīvojam Merilendas štatā, vairāk nekā sešus gadus, mums bija divi bērni kopā, un savu divu dēlu dēļ es upurēju visu, lai izdarītu savu laulības darbu, pēc dažiem mēnešiem mans vīrs pārtrauc darīt lietas tā, kā agrāk un kad Es mēģinu viņam pateikt, ka mēs galu galā cīnāmies, kādu dienu mans vīrs man paskatījās acīs un teica, ka tas ir mūsu vidū. Es biju tik pārsteigts, tāpēc jautāju viņam, ko es izdarīju nepareizi, bet, pateicis roku, viņš gribēja jaunu dzīvi. Es tik ļoti mīlu savu vīrieti, ka nevaru dienu nodzīvot bez viņa manā pusē, un mani bērni var dzīvot kopā ar mani arī citur. Mans vīrs pameta mājas uz četriem mēnešiem. no viņa nav saņemti nekādi telefona zvani vai īsziņas. Es biju tik ļoti noraizējies un visu dienu un nakti kliedzu uz šķīvja. Vienu dienu viņš atnāca mājās piedzēries ar kaut kādu dokumentu ar viņu. Es mēģinu ar viņu sarunāties, bet viņš aizmiga, tāpēc kad viņš gulēja, man nācās apskatīt dokumentus, kuros es biju tik pārsteigts, redzot šķiršanās dokumentus, tāpēc es izlasīju šķiršanās vēstuli un biju tik satriekts, ka redzēju savu vārdu dokumentā. Nākamajā dienā es viņam jautāju, ko tas nozīmē, bet viņš vēlas jaunu dzīvi, lai izsauktu lūgšanu, lai pārtrauktu to, ko viņš dara. tajā rītā atnāca sieviete un teica, ka viņa ir mana vīra advokāte. Es viņu ielaidu, pēc tam daru zināmu, kas notiek, un tajā pusē man vajadzētu saņemt advokātu, bet es lūdzu viņu, ka
06.09.2019. plkst. 11:29
veronika adriano
AR DR ISIKOLO JŪSU ATTIECĪBU PROBLĒMAS IR VISAS. Sazinieties ar viņu tagad. Es katru dienu pamostos ar smaidu sejā un dziedu uzslavas šim spēcīgajam pareizrakstības runātājam ar nosaukumu DR ISIKOLO, kurš man ir izteicis lielu labvēlību, glābjot manas attiecības no sabrukuma. Es kādreiz domāju, ka man ir ideālas attiecības, līdz brīdim, kad mans mīļākais sāka vēlu atgriezties mājās un ikdienā viņš man piedāvā dažādus attaisnojumus, es nolēmu viņu uzmanīgi novērot, tad es atklāju, ka viņam ir attiecības ar citu meiteni. Man bija sirds salauzta, jo es viņam tik ļoti uzticējos un, zinot, ka viņam ir slepenas attiecības, tas mani ļoti sāpina. Bet es pateicos visiem tiem, kuri DR ISIKOLO kontaktinformāciju ievietoja internetā, jo caur to man ir bijusi iespēja sazināties DR ISIKOLO, un šodien manas attiecības ir atjaunotas ar mīlestību un vairāk romantikas nekā jebkad agrāk. Ja jums ir jebkādas attiecības vai laulības stress, es izdarīšu jums labu, atmetot DR ISIKOLO kontaktinformāciju, kas ir nosūtīta pa e-pastu: isikolosolutionhome@gmail.com. Varat viņu arī Whatsapp viņu nosūtīt pa tālruni +2348133261196.
03.09.2019. plkst. 15:35

Visi komentāri

Pievienot komentāru

 Reģistrējies

Translate

Šodien

2019. gada 22. septembrī Vārdadienas svin:

Autorizācija

Reģistrēties

Aizmirsi paroli?

e-jaunumi

Saņem portāla jaunumus e-pastā.

Interesanti fakti

Ja uzturā lietosiet pārāk daudz burkānu, kļūsiet oranžs

Pasākumi

Agileras koncerta biļešu īpašnieki, uzrādot biļeti, visu gadu bez maksas var iekļūt Club Essential

Estrādes zvaigznes Kristinas Agileras Rīgas koncerta jaunais datums pēc mākslinieces menedžmenta teiktā tiks noskaidrots nākamā gada sākumā. Koncerts ar visai lielu iespējamību notiks...