Dariet visu tā, lai vīrietim ar jums ir viegli dzīvot!

Dariet visu tā, lai vīrietim ar jums ir viegli dzīvot!

Tikpat cītīgi, kā jūs centāties tēlot grūti pieejamo sievieti attiecību sākumā, tagad centieties, lai ar jums kopā būtu viegli! Esiet laipna, iejūtīga, pacietīga; mēģiniet nepievērst uzmanību viņa trūkumiem un stipriniet viņa pašapziņu – sakiet viņam, cik labi viņš izskatās, centieties skatīties uz visu no viņa viedokļa.

Skaidrs, ka jums gribas uzsprāgt katru reizi, kad mīlas valstībā kaut kas noiet greizi – mums visām ir bijuši sapņi par svētlaimīgu laulības dzīvi un burvīgām attiecībām. Bet jums tomēr jācenšas saglabāt mieru, būt nesavtīgai, citādi nebūsiet laimīgā princese.

Pieņemsim, ka jūs esat pagatavojusi viņa mīļāko ēdienu, bet pēdējā mirklī viņš piezvana un paziņo, ka aizkavēsies darbā, lai jūs paēdat viena. Jūs, protams, kļūstat nikna un jums gribas brēkt klausulē: „Bet es īpaši pagatavoju tavu mīļāko ēdienu!” Tā vietā jūs dziļi ievelkat elpu un nodūdojiet: „Beidzamajā laikā tas darbs tevi tiešām nomoka. Es lepojos ar tevi.” Apsoliet, ka pamasēsiet viņu, kad viņš pārnāks. Nestāstiet viņam, cik vīlusies jūs bijāt, nekļūstiet par kaulu zāģi! Paturiet prātā, ka viņš strādā tik daudz jūsu abu dēļ.

Pieņemsim, ka jums ir dzimšanas diena un jūs zināt, ka mīļotais jums gatavo kādu pārsteigumu, taču jums nezin kāpēc gribas saņemt tieši duci rožu. Tāpēc visu dienu trīcat un prātojat, vai nedot viņam kādu mājienu. Tad jūs dusmojaties par to, ka jums vispār tas nebūtu jāsaka, it kā viņš nevarētu uzminēt!
Tātad – ko jūs darāt? Pasakiet par savu vēlmi draudzenei vai nopērciet ziedus pati, bet nedomājiet par to vairs. Ievingrinieties būt priecīga par to, ko saņemat, nevis gaidiet, ka viņš piepildīs ikvienu jūsu romantisko sapni. Esiet pacietīga. Būs arī rozes, dzīve taču ir gara!

Kopumā atcerieties – viņš visu dienu strādā, lai ko jūs domātu par viņa darba grūtumu vai vieglumu. Nemetieties vīrietim virsū ar mājas nebūšanām, tiklīdz viņš ienācis pa durvīm.

Tas ne vienmēr ir viegli. Reizēm jums vienkārši negribas izskūt paduses vai pagatavot viņam siltas pusdienas, vai būt mīļai un jaukai. Iespējams jums ir pirmsmenstruāciju sāpes. Kā lai jūs palīdzat pati sev? Te noderēs jebkurš stresa mazinātājs – joga, meditācija, aerobika, skriešana, riteņbraukšana, teniss, brīvdienas pie dabas – lai no jauna jūs pozitīvi uzlādētu.
Jūs varat mēģināt arī lasīt garīgu literatūru, iesaistīties kādā pašpalīdzības grupā, ja jums kļūst pārāk grūti, ja redzat, ka patstāvīgi „piekasāties” pie sīkumiem. Lai ko jūs darītu, nedomājat, ka tā jūs pārveidosiet savu vīrieti.

Sliktajās dienās mēģiniet paturēt prātā, kāpēc esat kopā ar šo vīrieti, kāpēc apprecējāties. Pašā strīda karstumā apstājieties un atsauciet atmiņā visus tos neveiksmīgos nejaušos randiņus un šķietami bezgalīgo Īstā vīrieša meklēšanu. Tas jums palīdzēs strīdos nepateikt kaut ko zemisku, piemēram, „Kaut es tevi nekad nebūtu satikusi.” Neceliet gaismā pagājušos grēkus un ļaundabīgi nesakiet tādas frāzes kā :”Vai atceries, kā tu nokavēji manas māsas kāzas?” Pasakiet sev: „Es taču atradu Īsto vīrieti – vai tas nav svarīgāk?”
Te būs vēl daži padomi, kas jums var noderēt, veidojot patiesi veiksmīgas un noturīgas attiecības:

Nepārmeklējiet viņa drēbes, kabatas un atvilktnes, meklēdama lūpukrāsas nospiedumus, telefona numurus un tamlīdzīgi. Dariet savu darāmo – lasiet, vingrojiet, strādājiet.
Neatveriet viņam sūtītas vēstules, ja tās nav adresētas jums abiem. vestule.jpg - 17.82 KBTas pats attiecas arī uz īsziņām viņa telefonā. Ir dabiski domāt, ka tas, kas ir vīra vai drauga, ir arī jūsu, bet ne jau jums tas jāizlemj. Jo mazāk jūs izrādīsiet ziņkārību, jo vairāk viņš vēlēsies pastāstīt – ar laiku.

Centieties nekliegt. Dažām sievietēm, kas ir emocionālākas nekā citas, tas nenākas viegli. Piemēram, kad viņš visu pēcpusdienu skatās sporta pārraidi, nevis palīdz jums uzkopt māju, dusmu brīdī nekad neslēdziet ārā televizoru. Laipni pasakiet viņam, ka jums vajadzīga palīdzība. Ja viņš tomēr spītīgi paliek pie aparāta, lieciet viņam mieru. Pasakiet sev: „Tas ir sīkums.” Tas nav tik nozīmīgi. Ja jūs katru reizi zaudēsiet savaldīšanos, kad kaut kas nenotiks pēc jūsu prāta, tad tas tik un tā neko nedos.

Neatturiet mīļoto no tā, ko viņš patiešām vēlas, piemēram, no brīvdienu slēpošanas kopā ar draugiem.pavel.jpg - 22.26 KB Viņam vienmēr jājūtas brīvam. Viņš nedrīkst par jums domāt kā par tādu cilvēku, kas liedz viņam prieku tikai tāpēc, ka tas nozīmē īslaicīgu šķiršanos. Necentieties viņu vadīt un kontrolēt. Atcerieties – ar mums kopā ir viegli!

Pastāvīgi mēģiniet izrādīt, ka jūs esat ar viņu pilnīgi apmierināta, tāpat kā ar sevi un pasauli. Jums būs mazāk grumbu un mazāk sāpēs mugura, retāk pati jutīsiet stresu. Viņš iekāros jūs vēl vairāk, ja būsiet tā pati sieviete, ar kuru viņš reiz gāja uz randiņiem – būtne, kas atšķiras no visām citām, dzīvespriecīga un bezrūpīga jauna dāma.

Izbrīvējiet laiku veselīgai mīlas dzīvei un lai jūsu kopā pavadītais laiks būtu ar kvalitātes zīmi!_41320558_couple_corbis.jpg - 7.96 KB Mēs saprotam, ka pēc grūtas darba dienas, iepirkšanās, aerobikas nodarbības un tā tālāk, jūs varbūt negribēsiet nodarboties ar vētrainu seksu vai arī kopā skatīties futbolu. Kad jūs tikko sākāt satikties, jūs gribējāt viņam patikt, tāpēc darījāt visu, lai jūs būtu kopā, viņš jūs bildinātu. Nu, kad viņš ir jūsu mīļotais vīrietis vai vīrs, jūs uzskatāt, ka jums vairs nav jāpūlas tik ļoti.

Tiesa, jums nav tik stingri jāievēro noteikumi kā pirmajos trijos mēnešos. Bet tas nenozīmē, ka varat kļūt savtīga, neiejūtīga vai slinka. Paturiet prātā, jūs vēlaties, lai jums būtu labas attiecības, veiksmīga laulības dzīve.

Komentāri (324)

Interesē šī tēma? Pievieno favorītiem!
Vaira Vīķe-Freiberga
Mani sauc Vaira Vīķe-Freiberga, forma, Liepājas rajons, latvija. Pēc laulības 12 gadiem es un mans vīrs esam bijuši vienā vai otrā strīdā, līdz viņš beidzot mani pameta un pārcēlās uz Kaliforniju, lai būtu kopā ar citu sievieti. Es jutu, ka mana dzīve ir beigusies, un mani bērni domāja, ka nekad vairs neredzēs savu tēvu. Es centos būt stiprs tikai bērniem, bet nespēju kontrolēt sāpes, kas mani moko, mana sirds bija piepildīta ar bēdām un sāpēm, jo ​​biju patiesi iemīlējusies savā vīrā. Katru dienu un nakti es domāju par viņu un vienmēr vēlos, lai viņš atgrieztos pie manis, es tiešām biju sajukums un man bija vajadzīga palīdzība, tāpēc es meklēju palīdzību tiešsaistē un es saskāros ar vietni, kurā tika ieteikts, ka Dr Osagiede var palīdzēt ātri atgriezties . Tātad, es jutu, ka man vajadzētu viņu izmēģināt. Es sazinājos ar viņu, un viņš man teica, kā rīkoties, un es to arī izdarīju, tad viņš izdarīja man mīlas burvestību. Pēc 48 stundām mans vīrs man patiešām piezvanīja un pateica, ka viņam ļoti pietrūkst man un bērniem, tik apbrīnojami !! Tā viņš tajā pašā dienā ar lielu mīlestību un prieku atgriezās un atvainojās par savu kļūdu un sāpēm, ko viņš sagādāja man un bērniem. Pēc tam, sākot ar šo dienu, mūsu laulība tagad bija spēcīgāka nekā tā, kā tas bija agrāk, pateicoties dr. Osagiede. viņš ir tik spēcīgs, un es nolēmu padalīties ar savu stāstu internetā, ka Dr. Osagiede ir īsts un spēcīgs pareizrakstības piekritējs, kurš es vienmēr lūgšu dzīvot ilgi, lai palīdzētu saviem bērniem nepatikšanas laikā, ja jūs esat šeit un jums ir nepieciešams jūsu Ex atpakaļ vai jūsu vīrs pārcēlās uz citu sievieti, neraudi vairs, sazinieties ar šo jaudīgo pareizrakstības piekritēju tagad. Šī ir viņa kontaktpersonas e-pasta adrese: doctorosagiede75@gmail.com vai whatsapp pa tālruni +2349014523836 vai viber +2349014523836
21.11.2019. plkst. 00:50
loveth
Man patīk dalīties laulības liecībās, un mans vārds ir loveth. Mans vīrs un es esam precējušies vairāk nekā 15 gadus. Mēs satikāmies, kad man bija 22, bet viņam bija 27. Kopā mēs izjutām daudz emociju. Mūsu laulībā notika dažas milzīgas cīņas un sirdi plosošas situācijas, bet mēs vienmēr izskatījāmies stiprāki no otras puses. Pēkšņi vīrs paziņoja par manu šķiršanos, es biju akls! Es neredzēju viņu nākam, nezināju zīmes. Viņš pārstāja valkāt savu kāzu gredzenu, un es par to nedomāju. Viņš man neizskatās seksuāli pievilcīgs. Es nevarēju raudāt visu laiku, jo man bija daudz sāpju. Es biju pilnībā nomākts, līdz es atklāju Āfrikas kadru Dr.Sango, par kuru visi runāja tiešsaistē, un es vērsos pie viņa ar mīlestību. Mūsu intervijas laikā viņš man apliecināja, ka atgriezīsies pie mana vīra mazāk nekā 48 stundas pēc viņa burvestības izrunāšanas. Man tas likās neiespējami. Jūs neticēsit, ka pēc 24 stundām man piezvanīja vīrs, lūdzot aizmirst visu, ko viņš teica par šķiršanos. Es biju pilnīgi pārsteigts! Kopš es izmantoju viņa burvestības, manā ģimenē ir bijis tik daudz mīlestības. Viņš ir pārsteidzošs, un viņa burvestības darbojas tik ātri. Tagad vīrs mani mīl daudz vairāk nekā agrāk. Varat arī sazināties ar Dr.Sango, ja jums ir laulības vai attiecību problēmas. ar viņa e-pastu var sazināties ar Dr.Sango; spellspecialistcaster937@gmail.com
20.11.2019. plkst. 17:10
faith
Es esmu sekojis šim blogam visu un tagad VĒLOSIES DAUDZĒT MANU TESTAM, MANS VĀRDS IR ATBILDĪGS tam, ka es dzīvoju Kanādā. Es kādu laiku sekoju šim emuāram, un šodien man šķita, ka man ir jādalās savā stāstā, jo arī es esmu upuris. Pēc tam, kad biju kopā ar viņu septiņus gadus, viņš šķīrās no manis, darīja visu iespējamo, lai to atgūtu, bet tas viss bija veltīgi, es izmisīgi gribēju viņu par mīlestību, kas man ir pret viņu, es lūdzu viņu kopā ar visiem, apsolīju, bet viņš atteicās. Es izskaidroju šo problēmu savai mātei, un viņa iesaka man sazināties ar burvestību, kuras nosaukums ir Dr.Pellar, lai palīdzētu man izrunāt pareizrakstību, lai to atgrieztu, bet es nekad neticēju burvestībai, man nebija citas izvēles, kā izmēģināt to pašu burvestību, un viņš man teica. vairs neuztraucoties par to, ka manam bijušajam vīram atgriezīsies viss kārtībā, viņš otrajā dienā pārsteidzoši izlēma burvestību manā vārdā, tas bija apmēram plkst. 16:00. Bijušais man piezvanīja, es biju tik pārsteigts, atbildēju uz zvanu un visu, ko viņš teica, viņš ir nožēlojis visu notikušo, ka viņš gribēja mani atpakaļ, ka viņš mani tik ļoti mīlēja. Es biju tik priecīga, ka tas man izdevās, tāpēc mēs atkal sākām dzīvot kopā. Kopš tā laika esmu apsolījis, ka visiem, kurus pazīstu, ir attiecību problēmas, un es palīdzēšu šādam cilvēkam, norādot uz vienīgo patieso un spēcīgo burvi, kurš man ir palīdzējis atrisināt manu problēmu un atšķirībā no visiem, kas ir neuzticīgi. Ikvienam, kam šeit nepieciešama palīdzība, ir Dr.Pellar, un jūs varat sazināties ar viņu pa e-pastu: drpellar@gmail.com
20.11.2019. plkst. 17:10
jimmy
Lūdzu, izlasiet un sazinieties ar dr. Dr.Pellar pa savu e-pastu drpellar@gmail.com, ja jums ir nepieciešama spēcīga mīlestības burvestība, lai atrisinātu izjukušās attiecības. Mani sauc Džimijs Kad sešus mēnešus biju stāvoklī ar savu otro bērnu, es šķīros no sava vīra. Kopš mūsu bērniņa iestāšanās bija domstarpības un strīdi, viņai vairs nebija ne mīlestības, ne uzticības viņam, tāpēc viņš mani šķīra. Un ar visiem šiem svilpieniem es izmēģināju dažādus līdzekļus, lai to atgūtu, kā arī izmēģināju dažus dažādus maģiskos riteņus dzimtenē, taču neviens no tiem Tomu nevarēja atgriezt pie manis. Tikai Dr.Pellar garantēja steidzamu 48 stundu burvju kolekciju un apliecināja, ka mans vīrs atkal būs pie manis. Es rakstu, lai pateiktos un pateiktos jums par solījuma turēšanu un jūsu apdāvinātā un lielā spēka izmantošanu, lai to atnestu mājās. Man bija prieks uzzināt, ka jūs specializējaties mīļāko līmēšanā. Paldies, kungs, par palīdzību man visā dzīves sliktākajā laikā, par to, ka esmu bijis tik liels burvju burvis un par to, ka viņš man ir devis mīlestības maģiju, kas man laulības laikā sagādāja tik daudz prieka. Mans vīrs ir atgriezies, un es apsolu nekad mani vairs neatstāt. Ja šaubāties par viņa spējām, ticiet man. Jums jāprot. Tas atmaksājas tādos veidos, kādus pat iedomāties nevarējāt. Ja jūs tagad esat stiprāks un jums ir nepieciešama spēcīga un steidzama mīlestības mīlestība, lai atgrieztos ar laipni sazināto Dr.Pellar, šobrīd tā ir vienīgā atbilde uz pārtrauktu attiecību vai laulības atjaunošanu. Nosūtīt viņam e-pastu pa drpellar@gmail.com
20.11.2019. plkst. 17:10
naomi
MANS VĀRDS IR NAOMI, es esmu no ASV atrast īstu mīlas rakstnieku? mīlas rakstniece, kuras darbi ir parādījuši rezultātus? e-pasts Dr, Sango. dziedēt no salauztas sirds \"Es esmu tik priecīgs, ka mans vīrs atgriezās pēc manis atstāšanas ar citu sievieti\" sazinieties ar spellspecialistcaster937@gmail.com, lai palīdzētu steidzīgi atgriezt savu bijušo mīļāko pēc 12 laulības gadiem, kad vīrietis bija iesaistīts vienā vai otrā strīdā pirms viņš beidzot mani pameta un pārcēlās uz Kaliforniju, lai būtu kopā ar citu sievieti. Es jutu, ka mana dzīve ir beigusies, un mani bērni domāja, ka nekad vairs neredzēs savu tēvu. Es mēģināju būt stiprs tikai bērnu dēļ, bet nespēju pārvaldīt tās sāpes, kas sāpināja manu sirdi, sirdi pārpludināja sāpes un sāpes, jo biju patiesi iemīlējusies savā vīrā. Es domāju par viņu dienu un nakti un vienmēr vēlos, lai viņš atgrieztos pie manis. Es biju patiesi satraukts un man bija vajadzīga palīdzība, tāpēc es meklēju palīdzību tiešsaistē un satiku vietni, kurā tika ieteikts Dr, Sango varētu palīdzēt jums ātri atgriezties uz ceļa. Tātad, es jutu, ka man vajadzētu viņu izmēģināt. Es sazinājos ar viņu, un viņš man pateica, kas jādara, un es izdarīju, tad viņš izteicās mīlas vārdu, ka cilvēks man tiešām piezvanīja un teica, ka tik ļoti man pietrūkst man un bērniem, Tik brīnišķīgi !! Tā viņš atgriezās tajā dienā ar mīlestību un prieku, atvainojoties par savu kļūdu un sāpēm, ko viņš bija nodarījis man un bērniem. Kopš tās dienas mūsu laulība tagad bija spēcīgāka nekā tas bija iepriekš, pateicoties Dr., Sango. viņš ir tik spēcīgs, un es esmu nolēmis tiešsaistē dalīties ar savu stāstu, ka Dr, Sango ir patiess burvis, kurš vienmēr ilgi lūgsies, lai palīdzētu saviem bērniem nepatikšanas, ja jūs esat šeit un jums ir nepieciešams bijušais mīļākais. vai drīz saglabājiet savu laulību. Vairs netulkot
20.11.2019. plkst. 17:07

Visi komentāri

Pievienot komentāru

 Reģistrējies

Translate

Šodien

2019. gada 09. decembrī Vārdadienas svin:

Autorizācija

Reģistrēties

Aizmirsi paroli?

e-jaunumi

Saņem portāla jaunumus e-pastā.

Interesanti fakti

Daudzi futbolisti spēles laikā noskrien 11 km

Pasākumi

Akcija "Atsūti bildi un dodies uz šīs vasaras jautrāko disko ballīti!" ATCELTA!

Tā kā Boney M un Bad Boys Blue koncerts Ogres estrādē 22. augustā ir atcelts, arī mēs nevaram izspēlēt vairs biļetes uz šo pasākumu.Ceram, ka tas nesagādās nevienam neērtības un lielu...