Dariet visu tā, lai vīrietim ar jums ir viegli dzīvot!

Dariet visu tā, lai vīrietim ar jums ir viegli dzīvot!

Tikpat cītīgi, kā jūs centāties tēlot grūti pieejamo sievieti attiecību sākumā, tagad centieties, lai ar jums kopā būtu viegli! Esiet laipna, iejūtīga, pacietīga; mēģiniet nepievērst uzmanību viņa trūkumiem un stipriniet viņa pašapziņu – sakiet viņam, cik labi viņš izskatās, centieties skatīties uz visu no viņa viedokļa.

Skaidrs, ka jums gribas uzsprāgt katru reizi, kad mīlas valstībā kaut kas noiet greizi – mums visām ir bijuši sapņi par svētlaimīgu laulības dzīvi un burvīgām attiecībām. Bet jums tomēr jācenšas saglabāt mieru, būt nesavtīgai, citādi nebūsiet laimīgā princese.

Pieņemsim, ka jūs esat pagatavojusi viņa mīļāko ēdienu, bet pēdējā mirklī viņš piezvana un paziņo, ka aizkavēsies darbā, lai jūs paēdat viena. Jūs, protams, kļūstat nikna un jums gribas brēkt klausulē: „Bet es īpaši pagatavoju tavu mīļāko ēdienu!” Tā vietā jūs dziļi ievelkat elpu un nodūdojiet: „Beidzamajā laikā tas darbs tevi tiešām nomoka. Es lepojos ar tevi.” Apsoliet, ka pamasēsiet viņu, kad viņš pārnāks. Nestāstiet viņam, cik vīlusies jūs bijāt, nekļūstiet par kaulu zāģi! Paturiet prātā, ka viņš strādā tik daudz jūsu abu dēļ.

Pieņemsim, ka jums ir dzimšanas diena un jūs zināt, ka mīļotais jums gatavo kādu pārsteigumu, taču jums nezin kāpēc gribas saņemt tieši duci rožu. Tāpēc visu dienu trīcat un prātojat, vai nedot viņam kādu mājienu. Tad jūs dusmojaties par to, ka jums vispār tas nebūtu jāsaka, it kā viņš nevarētu uzminēt!
Tātad – ko jūs darāt? Pasakiet par savu vēlmi draudzenei vai nopērciet ziedus pati, bet nedomājiet par to vairs. Ievingrinieties būt priecīga par to, ko saņemat, nevis gaidiet, ka viņš piepildīs ikvienu jūsu romantisko sapni. Esiet pacietīga. Būs arī rozes, dzīve taču ir gara!

Kopumā atcerieties – viņš visu dienu strādā, lai ko jūs domātu par viņa darba grūtumu vai vieglumu. Nemetieties vīrietim virsū ar mājas nebūšanām, tiklīdz viņš ienācis pa durvīm.

Tas ne vienmēr ir viegli. Reizēm jums vienkārši negribas izskūt paduses vai pagatavot viņam siltas pusdienas, vai būt mīļai un jaukai. Iespējams jums ir pirmsmenstruāciju sāpes. Kā lai jūs palīdzat pati sev? Te noderēs jebkurš stresa mazinātājs – joga, meditācija, aerobika, skriešana, riteņbraukšana, teniss, brīvdienas pie dabas – lai no jauna jūs pozitīvi uzlādētu.
Jūs varat mēģināt arī lasīt garīgu literatūru, iesaistīties kādā pašpalīdzības grupā, ja jums kļūst pārāk grūti, ja redzat, ka patstāvīgi „piekasāties” pie sīkumiem. Lai ko jūs darītu, nedomājat, ka tā jūs pārveidosiet savu vīrieti.

Sliktajās dienās mēģiniet paturēt prātā, kāpēc esat kopā ar šo vīrieti, kāpēc apprecējāties. Pašā strīda karstumā apstājieties un atsauciet atmiņā visus tos neveiksmīgos nejaušos randiņus un šķietami bezgalīgo Īstā vīrieša meklēšanu. Tas jums palīdzēs strīdos nepateikt kaut ko zemisku, piemēram, „Kaut es tevi nekad nebūtu satikusi.” Neceliet gaismā pagājušos grēkus un ļaundabīgi nesakiet tādas frāzes kā :”Vai atceries, kā tu nokavēji manas māsas kāzas?” Pasakiet sev: „Es taču atradu Īsto vīrieti – vai tas nav svarīgāk?”
Te būs vēl daži padomi, kas jums var noderēt, veidojot patiesi veiksmīgas un noturīgas attiecības:

Nepārmeklējiet viņa drēbes, kabatas un atvilktnes, meklēdama lūpukrāsas nospiedumus, telefona numurus un tamlīdzīgi. Dariet savu darāmo – lasiet, vingrojiet, strādājiet.
Neatveriet viņam sūtītas vēstules, ja tās nav adresētas jums abiem. vestule.jpg - 17.82 KBTas pats attiecas arī uz īsziņām viņa telefonā. Ir dabiski domāt, ka tas, kas ir vīra vai drauga, ir arī jūsu, bet ne jau jums tas jāizlemj. Jo mazāk jūs izrādīsiet ziņkārību, jo vairāk viņš vēlēsies pastāstīt – ar laiku.

Centieties nekliegt. Dažām sievietēm, kas ir emocionālākas nekā citas, tas nenākas viegli. Piemēram, kad viņš visu pēcpusdienu skatās sporta pārraidi, nevis palīdz jums uzkopt māju, dusmu brīdī nekad neslēdziet ārā televizoru. Laipni pasakiet viņam, ka jums vajadzīga palīdzība. Ja viņš tomēr spītīgi paliek pie aparāta, lieciet viņam mieru. Pasakiet sev: „Tas ir sīkums.” Tas nav tik nozīmīgi. Ja jūs katru reizi zaudēsiet savaldīšanos, kad kaut kas nenotiks pēc jūsu prāta, tad tas tik un tā neko nedos.

Neatturiet mīļoto no tā, ko viņš patiešām vēlas, piemēram, no brīvdienu slēpošanas kopā ar draugiem.pavel.jpg - 22.26 KB Viņam vienmēr jājūtas brīvam. Viņš nedrīkst par jums domāt kā par tādu cilvēku, kas liedz viņam prieku tikai tāpēc, ka tas nozīmē īslaicīgu šķiršanos. Necentieties viņu vadīt un kontrolēt. Atcerieties – ar mums kopā ir viegli!

Pastāvīgi mēģiniet izrādīt, ka jūs esat ar viņu pilnīgi apmierināta, tāpat kā ar sevi un pasauli. Jums būs mazāk grumbu un mazāk sāpēs mugura, retāk pati jutīsiet stresu. Viņš iekāros jūs vēl vairāk, ja būsiet tā pati sieviete, ar kuru viņš reiz gāja uz randiņiem – būtne, kas atšķiras no visām citām, dzīvespriecīga un bezrūpīga jauna dāma.

Izbrīvējiet laiku veselīgai mīlas dzīvei un lai jūsu kopā pavadītais laiks būtu ar kvalitātes zīmi!_41320558_couple_corbis.jpg - 7.96 KB Mēs saprotam, ka pēc grūtas darba dienas, iepirkšanās, aerobikas nodarbības un tā tālāk, jūs varbūt negribēsiet nodarboties ar vētrainu seksu vai arī kopā skatīties futbolu. Kad jūs tikko sākāt satikties, jūs gribējāt viņam patikt, tāpēc darījāt visu, lai jūs būtu kopā, viņš jūs bildinātu. Nu, kad viņš ir jūsu mīļotais vīrietis vai vīrs, jūs uzskatāt, ka jums vairs nav jāpūlas tik ļoti.

Tiesa, jums nav tik stingri jāievēro noteikumi kā pirmajos trijos mēnešos. Bet tas nenozīmē, ka varat kļūt savtīga, neiejūtīga vai slinka. Paturiet prātā, jūs vēlaties, lai jums būtu labas attiecības, veiksmīga laulības dzīve.

Komentāri (185)

Interesē šī tēma? Pievieno favorītiem!
Milica Balen
Mans divpadsmit gadus vecais draugs atstāja mani par citu meiteni, jo es viņu apsūdzēju par citu meiteņu skatīšanos, un kopš tā laika esmu mēģinājis viņu iegūt, bet viņš atsakās atgriezties pie manis, viņš neatbildēja uz manu zvanu vai e-pastu, un viņš pat nelietis es uz sevis, un viņš man teica, ka viņš ir paveicies ar mani. es meklēju internetā, lai saņemtu palīdzību, un es redzēju liecību par to, kā pareizrakstības rīks palīdz viņiem iegūt viņu ex atpakaļ, tāpēc es nolēmu to izmēģināt, un es sazinājos ar viņu, un es izskaidrou savas problēmas ar viņu un viņš nodod mīlas burvestību par mani un garantē mani no 3 dienām, ka mans bijušais atgriezīsies pie manis un mans vislielākais pārsteigums trešajā dienā uz mani nokritīs liels brīnums, un mans trešais nāk pie manis trešdien, un viņš man lūgs man piedošanu. Es turpināšu publicēt savu vārdu, jo viņš ir mans Glābējs, un mēs esam laimīgi precējušies tagad. Ja jums ir nepieciešams, lai jums palīdzētu, sazinieties ar isikolosolutionhome@gmail.com. vai Whatsapp viņam par +2348133261196
17.09.2018. plkst. 19:06
sarah
Laulību gados vērojama lielāka kaitējuma cēlonis nekā pati ellē. Esmu gadiem ilgi precējies ar cerību, ka mans vīrs un es nekad neatstāsimies pēc tik daudz dzīves. Lai gan viņš man teica, ka viņš vairs nav ieinteresēts laulībā, es nevarēju teikt, kas izraisīja šo iemeslu dēļ, mums nekad nav bijis nopietnas cīņas, kas varētu novest pie šāda lēmuma. Man bija tik daudz sliktāka nekā es varētu turpināt. Es biju mājās pēcpusdienā, sarunājoties ar tuvu draugu un izejot ar rakstu un redzot, kā sieviete bija atradusi laulību. Tas patiešām pārsteidza mani, jo es nekad domāju, ka tas nebūs iespējams, es par to domāju un to izmēģināju. Es sazinājos ar palīgu, kurš darīja visus šos brīnumus. Kad es to darīju, es viņam pastāstīju visu, ko es piedzīvoju savās kāzās, tad viņš pārliecināja, ka es nepārtraucu raudāt, un viņam vajadzētu ticēt, ka mans vīrs septiņas dienas mainīs savu prātu. Es darīju visu iespējamo, lai ticētu viņam, tāpēc es darīju visu, ko viņš man vaicāja, un pēc pēdējām septiņām dienām mans vīrs nāca lūgt mani piedot tam, ka viņš grib mūs kopā satikt, un tas ir bijis vairāk nekā piecus gadus. tagad mēs esam laimīga ģimene. Es patiešām pateicos par šo palīdzību par to, ko viņš man darījis, ko es vēlos teikt par viņa laipnību. Ja jums nepieciešama viņa palīdzība, jūs varat lūgt viņam palīdzību [lovesolutiontemple1@gmail.com] vai whatsapp +393512671600
11.09.2018. plkst. 23:38
GREG
For the past 2 years now I have been looking for good and genuine spell caster to bring back my ex lover back and also help me to win lottery,and it has been a hard time for me finding the right place until I get in contact with Dr Oseiboh who gave me powerful prayer and assured me that it will take two days before the spell will be effective,unbelievable the next two days i got a call from unknown number so i decided to pick the call the next thing i could hear was my love voice she was pleading and begging me on the phone that i should forgive her that i should forget all that have happened that she did not know what came over her,she promised not to leave for any reason, that she was really sorry for what she did,i was so surprised because i never believed that this could happen,so that was how i accepted her apology the next morning she came to my house and still pleading for me to forgive her i told her that everything is okay that i have forgiven her from my heart, that was how we started again, we are together now. thank you Dr Oseiboh for making her to know that we are meet to be together and also making my dreams to come true. And he did a spell that make me to win the lottery, Please if any body needs. LOVE SPELL,LOTTERY,PREGNANCY SPELL, DIVORCE SPELL,STOP COURT CASE AND WIN ANY COURT PROBLEM,DEATH SPELL,BUSINESS SPELL AND MANY MORE YOU MAKE NEED. Email him now for your own help. via email droseiboh12@gmail.com https://droseiboh12.wixsite.com/spell add him on whatsapp line or call +2347017565415.All thanks goes to Dr oseiboh for the excessive work that he has done for me.
09.09.2018. plkst. 15:06
carolina william
Es esmu kungs Karolīna. William no Amerikas Savienotajām Valstīm, es vēlos dalīties liecībā par manu dzīvi ar visiem. Es biju precējies ar savu vīru Viljamu, es viņu ļoti mīlu, ka mēs esam precējušies 7 gadus ar diviem bērniem. Kad es devos atvaļinājumā uz Franciju, es atsaucos uz Ashley sieva un teica viņai, ka viņa vairs nav ieinteresēta mūsu laulībā. Es biju tik sajaukt un meklēju palīdzību, es nezinu, ko darīt, pirms es satiku savu draugu Mariju un viņam pastāstīju par savu problēmu. Viņš man teica, ka man būtu jābaidās, ja man būtu līdzīga problēma pirms manis, un mani iepazīstināja ar vīrieti, vārdā prohvet TAKUTA, kurš izvēlējās savu bijušo draugu un pēc 3 dienām atveda viņu atpakaļ. Marija lūdz man sazināties ar pravieti Takuta. Es sazinājos ar viņu, lai palīdzētu savam vīram atpakaļ, un viņš lūdz mani uztraucas, ka viņa priekšteču dievi cīnās par mani. Es teicu, ka pēc trim dienām es pievienojos manai un manai vīram. Pēc trim dienām mans vīrs mani pieaicināja un man teica, ka atkal meklēos lietas ar mani, kas mani pārsteidza, kad es viņu redzēju un sāku raudāt. Šobrīd esmu laimīga sieviete uz zemes, ko šis lielais pravietis darīja ar mani un manu vīru, jūs varat sazināties ar viņu pa e-pastu: (takutaegbedie@gmail.com). Vai arī tas, kas viņam ir šajā jautājumā. (2348165186811) (1) Ja vēlaties atgriezties pie ex (2) Ja jums vienmēr ir slikti sapņi. (3) Jūs vēlaties būt pārstāvēts savā birojā. (4) Ja jūs vēlaties bērnu. (5) Zāļu ārstēšana (6) Jūs vēlaties būt bagāts. (7) Viņš vēlas, lai viņa vīrs / sieva uz visiem laikiem. (8) Ja jums nepieciešama finansiāla palīdzība. (9) Ļaujiet cilvēkiem sekot viņa vārdiem un izteikt savas vēlmes (10) ETC lietu risinājums Lūdzu, sazinieties ar viņu (takutaegbedie@gmail.com) vai whatsapp .. viņam šajā izdevumā. (+2348165186811) un svētīts
07.09.2018. plkst. 11:03
carolina william
Es esmu Carolina William no ASV, es dzirdu, kā cilvēki runā par spēcīgo burvību, ko sauc Dr Takuta par to, kā viņš atgriež ex-mīļāko, uzvarot loterijā, grūtniecību un precēties ar savu sapņu mīļāko, un es arī sazināsimies ar palīdzību, kuru es veidoju pareizrakstības uz manu ex mīļāko, kuru es mīlu tik daudz, ka atstājis mani pirms 2 gadiem, bet šodien mans ex ir atpakaļ pie manis, un mēs esam precējušies un laimīgi ar 3kids, un es esmu ļoti laimīga palīdzība, ka es tev atradu Dr Takuta es un mans ģimene ir ļoti laimīga, un mēs dzīvojam daudz tagad, es esmu pateicīgs un novērtēju jūsu labo burvju darbu. Paldies un jūs varat dzīvot ilgu laiku, lai palīdzētu cilvēkiem ar problēmām. Jūsu e-pasts: takutaegbedie@gmail.com vai whatsapp ..... tas ir šajā skaitlī +2348165186811, un jums būs prieks, ka jūs to darījāt.
07.09.2018. plkst. 11:01

Visi komentāri

Pievienot komentāru

 Reģistrējies

Translate

Šodien

2018. gada 20. septembrī Vārdadienas svin:

Autorizācija

Reģistrēties

Aizmirsi paroli?

e-jaunumi

Saņem portāla jaunumus e-pastā.

Izsaki viedokli

Vai Tu vēlies, lai sadaļa "Iegūsti ideālu figūru" tiktu atstāta arī pēc konkursa beigām?

Interesanti fakti

Visefektīvākais līdzeklis, lai pamostos, ir nevis kofeīns, bet āboli

Pasākumi

„ŠONA DEJU STUDIJA” savus deju studentus sūta vasaras nometnē uz profesionālo deju skolu „Broadway Dance Center” Ņujorkā

Šī gada vasarā „Šona deju studija” vedīs savus deju studentus vasaras nometni pavadīt profesionālajā deju skolu „Broadway Dance Center” Ņujorkā. Šajā vasaras nometnē piedalīsies...