Parūpējies, lai tava mīlēšanās patiešām ir mīlēšanās

Parūpējies, lai tava mīlēšanās patiešām ir mīlēšanās

Ja tu kādu mīli un tevi mīl, šis process dabiski noved pie mīlēšanās un rada gan prieku, gan dažādas problēmas. Attiecībās mums jābūt laipniem, pieklājīgiem, godbijīgiem, pamudinošiem, radošiem, cieņas pilniem, prātīgiem, apdomīgiem un seksīgiem. Arī seksuālajās attiecībās ir jāievēro visi nosacījumi – jābūt cieņas pilniem, laipniem, utt. Mums ir jāņem vērā partnera vajadzības un vēlmes, tomēr nepakļaujot sevi nekam tādam, ko nevēlamies darīt vai atzīstam par mulsinošu un grūtu. Mums ir tiesības un privātumu, pašcieņu un respektu.

Tādas pašas tiesības ir arī tavam partnerim. Pats galvenais attiecībās ir smalkjūtība. Mums ir iejūtīgi jāizturas pret partnera vajadzībām, vēlmēm, patikšanu un pret to, ko viņš ir spējīgs izdarīt. Mums jābūt galantiem un pieklājīgiem.

Sava vieta ir kaislībai, satraukumam, rupjam un miesaskāram seksam. Lai izturētos iejūtīgi, mums nav jābūt savaldīgiem; lai izrādītu laipnību, mums nav jābūt atturīgiem; mums nav jābūt pakļāvīgiem tikai tāpēc, ka izrādām otram partnerim cieņu. Seksam nav jābūt remdenam, vienmuļam un garlaicīgam tikai tāpēc, ka ņemam vērā partnera drošību, privātumu, veselību un intimitāti. Pat viskaislīgākie mīlētāji, noplēšot viens otram drēbes un izbaudot fizisku mīlestību, var būt viens pret otru laipni – to sauc par saderību.

Nodarbošanās ar seksu kopā ar mīļoto – vai mīlēšanās, ja tā labāk patīk, - ir savā ziņā cieņas izrādīšana. Mīlēšanās ir tik liela intimitāte un tuvība, cik vien liela divu cilvēku starpā var būt. Ja šajā jomā mēs neuzvedīsimies ar cieņu, tad ar ko gan mēs vispār nodarbojamies? Cieņa rodas no zināšanām - zināšanas rodas, ne tikai uzzinot to, kas tavam partnerim patīk vislabāk, bet gan pārzinot visu procesu kopumā. Mums ir jābūt tik prasmīgiem, cik vien iespējams, un, ja tādi neesam, tad jāvelta laiks, lai papildinātu zināšanas šajā jomā. Mācīties nav kauns. Mēs visi nevaram vienlaikus būt labākie autovadītāji un prasmīgākie mīlētāji pasaulē.

Komentāri (3)

Interesē šī tēma? Pievieno favorītiem!
samanta
normali skanigi
05.11.2012. plkst. 17:37
...
ne visi zin kas ir smalkjuutiiba.. taapeec ar shis raksts manupraat ir labs..
01.07.2009. plkst. 23:28
Ko ar šo rakstu autors vēlējās pateikt ... vispārzināmas lietas ... pat nekā pamācoša.
30.12.2008. plkst. 10:54

Visi komentāri

Pievienot komentāru

 Reģistrējies

Translate

Šodien

2019. gada 18. oktobrī Vārdadienas svin:

Autorizācija

Reģistrēties

Aizmirsi paroli?

e-jaunumi

Saņem portāla jaunumus e-pastā.

Interesanti fakti

Redze patērē vairāk smadzeņu enerģijas par visām pārējām četrām maņām

Pasākumi

Cēsis izvirzījušas savu kandidatūru Eiropas kultūras galvaspilsētas titula iegūšanai

Cēsis ir izvirzījušas savu kandidatūru Eiropas kultūras galvaspilsētas titula iegūšanai 2014.gadā. Eiropas kultūras galvaspilsētas programmu 2014. gadā Cēsis plāno īstenot visā...