Lai kaisle un emocijas valda visā tavā dzīvē

Lai kaisle un emocijas valda visā tavā dzīvē

Jūs abi satikāties, iemīlējāties un nolēmāt nodzīvot mūžu kopā. Ceram, ka tā ir. Bet ko nozīmē – dzīvot kopā? Diemžēl ar to, ka vienkārši dzīvojat kopā, nepietiek. Nepietiek ar to, ka vadāt savas dienas kopā, bet jums nav izveidojusies īsta saskaņa. Kaislei un emocijām ir jāvalda visā dzīvē. Lai būtu ar kādu kopā, kopīgi daudz kas jāpiedzīvo, jāiziet cauri sapņu piepildīšanas romantikai – tikai tā jūs abi varat sadzīvot. Mīlestība nav domāta pa pusei mirušajiem, saldi dusošajiem (arī ne tiem, kuri iesnaudušies) vai tiem, kuri nevēlas vairs nopūlēties. Tev ir jāiegulda pūles. Tev ir jābūt atsaucīgam, jābūt saskarē ar savu partneri un jāveido harmoniskas attiecības. Tev ir jādalās savos sapņos, mērķos, ambīcijās un plānos. Tevī ir jāvirmo kaislei un jābūt vēlmei dzīvot ar otru cilvēku.

Visas attiecības piedzīvo pacēlumus un kritumus, laiku pa laikam iegrimstam pašapmierinātībā un garlaicībā. Bet savā ziņā tu velti dzīvi partnera laimei, un tam nepieciešama uzmanība, spēks, kaisle, entuziasms un pūles. Vai varbūt tu nevelti savu dzīvi iemīļotā laimei? Ar ko tad tu nodarbojies? Attiecības ir balstītas tieši uz šo veltīšanu.

Tev patiešām ir jābūt ieinteresētam sava partnera laimē; tev viņš jāmīl, jāgrib, lai viņš būtu apmierināts, piepildīts, veiksmīgs un laimīgs.
Ideālā pasaulē tev atliktu tikai pavēzēt burvju nūjiņu, un viss notiktu. Tev ir iespēja īstenot patiešām labas un noturīgas attiecības, kas balstītas uz abpusēju uzticību, atbildību, kopīgu laimi un tiekšanos pēc pilnības. Vai tad tā nav? Kādas tad ir tavas attiecības? Jā vēlies no attiecībām iegūt pašu maksimumu, tad tām ir jābūt tieši šādām. Tavs partneris nav tev līdzās vienīgi tāpēc, lai papļāpātu ar tevi tādos brīžos, kad tev viss apnicis, kad tev vajadzīga kompānija un tu jūties garlaikots. Izvēlētais cilvēks ir tev blakus tāpēc, ka tu viņu mīli un viņš mīl tevi. Partneris tev ir blakus jūsu abu dēļ – lai jums būtu saskanīgas attiecības. Vismaz tā tam būtu jābūt. Ja šis nav stimuls dzīvot pilnvērtīgu un kaislības caurstrāvotu dzīvi, tad kas vēl tev ir vajadzīgs!?

Komentāri (0)

Interesē šī tēma? Pievieno favorītiem!

Visi komentāri

Pievienot komentāru

 Reģistrējies

Translate

Šodien

2019. gada 15. oktobrī Vārdadienas svin:

Autorizācija

Reģistrēties

Aizmirsi paroli?

e-jaunumi

Saņem portāla jaunumus e-pastā.

Interesanti fakti

Sešus gadus veci bērni smejas vidēji 300 reizes dienā; pieaugušie – vien 15 līdz 100 reizes dienā

Pasākumi

Ozoliņa filmai pievienojas vēl viens Holivudas aktieris

Režisora Mika Ozoliņa pilnmetrāžas mākslas filmas “3 of Us” aktieru ansamblim pievienojies ASV plaši pazīstamais afroamerikāņu komiķis Dīrejs Deiviss (DeRay Davis)....