Vai jums ir kopīgi mērķi?

Vai jums ir kopīgi mērķi?

Tad, kad satikāmies un iemīlējāmies, mums šķita, ka par mīlestību zinām pietiekami daudz. Mums bija tik daudz kā kopīga. Viss likās tik viegli, pašsaprotami un dabiski. Protams – mēs abi vēlējāmies vienu un to pašu. Protams – esam ābola divas pusītes. Protams – soļosim pa dzīves plato taku kopā.

Šāda pārliecība ir nepareiza, nepareiza, nepareiza! Dzīves taka dažkārt metīs līkumus, un, ja nebūsiet pietiekami atjautīgi, tad viens otru pazaudēsiet pavisam un uz visiem laikiem. Tev visu laiku jārūpējas, lai tu un tavs mīļotais cilvēks dotos uz vienu mērķi, ejot vienā virzienā.

Tātad – kādi ir jūsu kopīgie mērķi? Kurp jūs abi, pēc jūsu domām, dodaties? Nē, nekādus minējumus! Runa nav par pieņemtiem vai nojaustiem mērķiem. Tev ir jābūt pārliecinātam, ka tavs partneris zina par jūsu kopīgajiem mērķiem – un arī tu to zini. Tie var būt būtiski atšķirties vai arī būt ļoti tuvi. Tu to zināsi tikai tad, ka tieši pajautāsi!

Tev arī jāmāk ieraudzīt atšķirība starp kopīgiem mērķiem un kopīgiem sapņiem. Mums visiem ir savi sapņi – mājiņa pie jūras, ceļojums apkārt pasaulei, Ferrari automašīna, otra māja Malibu pludmalē, iebūvēts vīna pagrabs (pilns, protams), liels peldbaseins - , bet mērķi ir kaut kas cits. Mērķis var būt laist pasaulē bērnus (vai arī neplānot bērnus vispār), daudz ceļot, laicīgi aiziet pensijā, uzaudzināt laimīgus bērnus, kuri kļūs par kārtīgiem cilvēkiem, palikt kopā, pārcelties uz dzīvi pilsētā/laukos, kop[īgi vadīt uzņēmumu, iegādāties suni. Sapņi ir tās ieceres, ko tu kādi dienu ceri piepildīt, bet mērķi ir plāni, ko tu apņemies īstenot kopā ar otru cilvēku. sapņi ir iespējas, ko jūs abi vēlētos iegūt, bet mērķi ir kopīgi plāni – to īstenošanā vienam bez otra neiztikt, jo bez partnera mērķis kļūst nenozīmīgs.

Tev mīļotais cilvēks nav jātirda, tikai pajautā par viņa mērķiem, lai pārliecinātos, ka jūs ejat vienā virzienā. Nemaz nevajag sīki izplānot visu jūsu turpmāko kopīgo dzīvi.

Komentāri (0)

Interesē šī tēma? Pievieno favorītiem!

Visi komentāri

Pievienot komentāru

 Reģistrējies

Translate

Šodien

2019. gada 20. oktobrī Vārdadienas svin:

Autorizācija

Reģistrēties

Aizmirsi paroli?

e-jaunumi

Saņem portāla jaunumus e-pastā.

Interesanti fakti

Cilvēka smadzeņu ietilpība pārsniedz 4 tera bitus

Pasākumi

Iesaukums Positivus festivāla brālībā ir sācies

Lielākais mūzikas un mākslas festivāls Baltijā POSITIVUS FESTIVAL aicina visus labas mūzikas un mākslas cienītājus pievienoties festivāla brālībai Positivus festivāla mājas lapā...