Satikšanās ar pūķi jeb viņa māte

Komentāri (6) Augošā secībā

Interesē šī tēma? Pievieno favorītiem!
renate
Mana vira mate vnk ir briesmiga
16.12.2016. plkst. 22:36
vīra māte
... kad iet pie vīra , nedomā par vīramātēm, ka tikai ir izredzēts ņēmējs, tobrīd labākais pasaulē.Vīra māte to redzot arī apzinās cik brašu dēlu izaudzinājusi... Kad daudz maz iekārtojas dzīvei ,pacel degunu un vīramāte neeksistē vai ir slikta. Kā saka, ko sēsi to pļausi, kā tu pret savu vīramāti, tā darīs arī tava meita un viss turpinās. Man vīramāte bija ļoti laba, jo es ar viņu aprunājos , konsultējos tā pat, kā ar savu māti, devu bērnus pieskatīt un teikšu tā - vīramāte bija labāka aukle un padomdevēja, nekā pašas māte. Māte dažreiz manam viedoklim nepiekrita. Tagad pati esmu vīra māte, nav problēmu , jo viņiem ir sava dzīve, man sava, mazbērni ciena , gan vienus vecvecākus , gan otrus, man vedekla dažreiz prasa padomus un arī labprāt uzklausu viņas domas un vienmēr vērtēju pozitīvi, ja tā arī nebūs sapratīs vēlāk pati . Vīramātes un vedeklas nebūsim gudrākās , kura kuru pārspēs, bet dažreiz piezemēsimies viena otrai- ne vīrs būs slikts, ne dēls labākais, bet sieviešu solidaritāte uzvarēs visas nedienas.
05.07.2015. plkst. 15:50
hei
Atlaidiet tos savus dēlus, nu nelieniet viņu attiecībās!!! Citādi var gadīties, ka vedekla būs stiprāka un dēls pārstās Jūs uztvert.. Vai Jums to vajag? nu nez nez...
15.11.2012. plkst. 16:28
sieva
Dēlu mātes nespēj tik vienkārši atlaist savu dēlu, pārraut to nabas saiti. tas ir DABISKI. Tāpēc, lai nesabjātu dēla ģimeni, ir jābūt ļoti stiprai un jāiet pāri savām jūtām, jāspēj laicīgi atkāpties. Un tad vedeklas jūs respektēs. Tāda ir mana vīramāte un es viņu cienu par to.
20.05.2012. plkst. 14:40
sss
Tādā veidā vedeklas nesaprot, ka pašas ārda savu ģimeni.
21.04.2012. plkst. 20:45
Māra
Ļoti jauks raksts, kas būtu jāizlasa visām iedomīgajām un spītīgajām vedeklām un viņu mammām. Mana vedekla nav audzināta veidot attiecības, būt mazliet piezemētai, necelt degunu, uzklausīt, parunāties. Ja mācētu sarunāties, tad viss būtu labi.
21.04.2012. plkst. 20:44

Pievienot komentāru

 Reģistrējies

Translate

Šodien

2019. gada 22. oktobrī Vārdadienas svin:

Autorizācija

Reģistrēties

Aizmirsi paroli?

e-jaunumi

Saņem portāla jaunumus e-pastā.

Interesanti fakti

Asins šūna veic ceļu caur visam ķermenim 20 sekunžu laikā

Pasākumi

TEXTILE IMPRESSIONEN

Tekstilmākslinieku grupa TEX 21 ir izveidojusies 2001.gadā Vācijā. Šobrīd grupas sastāvā darbojas 14 mākslinieces, katra ar savu individuālo radošo pieeju un darba stilu....