Ģērbšanās padomi kārniem un apaļīgiem vīriešiem

Ģērbšanās padomi kārniem un apaļīgiem vīriešiem

Diemžēl ne visi vīrieši ir gara auguma pievilcīgi skaistulīši ar dabas dotu ideālu muskulatūru. Tomēr, pat ja ģenētiskajā loterijā esat palicis zaudētājos, zināšanas par apģērba piemērotību noteiktam ķermeņa tipam var sniegt patiešām daudz.

Šajā rakstā piedāvājam pāris ļoti vērtīgus ieteikumus gan kārniem, gan apaļīgiem vīriešiem. Tas nenozīmē, ka jums uzreiz būs jābrauc uz veikalu pirkt drēbju kalnu. Tā vietā ar kritiskāku aci vienkārši vajadzētu parevidēt esošos krājumus. Ja sevi pieskaitāt pie kāda no šiem diviem tipiem, šie padomi jums noderēs.

Padomi tievajiem

Ir vīrieši, kas bieži dodas uz sporta zāli un ietur visdažādākās diētas, lai tikai kļūtu slaidāki. Taču pietiek arī tādu, kas var ēst visu ko vēlas, taču apskaužamā kārtā svarā nepieņemas vispār. Tā kā TV un žurnāli kultivē uzskatu, ka slaidie cilvēki ir laimīgi, veiksmīgi un pievilcīgi, liekais svars tiek uzskatīts par lielāku problēmu, nekā kārnums. Tomēr, kad jādodas uz veikalu, tievajiem vīriešiem ir tikpat lielas problēmas iegādāties foršas drēbes kā apaļīgajiem.

Viens no risinājumiem, iespējams, ir došanās uz svaru zāli, vienlaikus palielinot proteīna un citu produktu patēriņu, kas palīdz pieaudzēt muskuļu masu. Tiesa, ja dzelži jūs nevilina un arī lielas maltītes neesat iecienījies, labu efektu var panākt, sekojot līdzi apģērbam. Ilūziju, kas liek izskatīties lielākam, nekā esat patiesībā, radīt nav sarežģīti.

Pērciet džemperus ar mazākiem plecu polsteriem

Lai ķermeņa augšdaļa izskatītos muskuļotāka, ieteicams iegādāties džemperus un vējjakas ar mazākiem plecu polsterējumiem. Šajā ziņā – jo mazāk, jo labāk. Mazāki polsteri plecos ļauj mugurai un krūtīm izskatīties apjomīgāk, savukārt lieli pleci jūs padarīs par mazu puiku, kas uzvilcis žaketi... Un, pat ja vējjaka būs dārga, jūs izskatīsieties pavisam „lēti”.

Neizvēlieties kreklus ar pieguļošu vidukli

Krekli un T-krekli ar cieši pieguļošu vidukli nav ieteicami. Tā vietā jāizvēlas apģērba gabali, kas vēdera zonā ir mazliet vaļīgāki, jo tie neizcels ribas un radīs nelielu apjoma ilūziju. Tiesa, izvēlieties rūpīgi, jo pārlieku lielā apģērbā jūs izskatīsieties slīkstam. Un noteikti nepērciet apspīlētas drēbes no staipīgām šķiedrām. Pārbaudiet, vai apģērba gabalā nav pārāk daudz elastīgo materiālu.

Rūpīgi pielaikojiet vējjakas/jakas

Izvēlieties vienrindu vai divrindu jakas, un kārtīgi tās pielaikojiet, lai pārliecinātos, ka tās der perfekti. Vislabākais risinājums, protams, ir pie drēbnieka pasūtīts individuāls apģērbs. Zem rokām un plecu apkārtnē apģērbs nedrīkst nokarāties! Obligāti ievērojiet saskaņu gan ķermeņa augšdaļā, gan apakšdaļā. Pieguļošas bikses neapvienojiet ar lielu, platu džemperi, un otrādi.

Velciet pareiza garuma žaketi

Izvēloties žaketi, pārliecinieties, ka tās mala sniedzas pāri sēžamvietai. Pārāk īsa žakete izcels auguma īpatnības, kā arī tievo vidukli, rokas un kājas. Savukārt pārāk gara žakete jau izskatīsies pēc dīvainas kleitas...

Izvēlieties klasiskas (flat-front) bikses

Biksēm vajadzētu būt klasiska piegriezuma, vienkāršām un ar gludu priekšpusi. Tām jābūt vienāda platuma, vai arī viegli paplašinātām no ceļgala uz leju. Noteikti nevelciet bikses ar sašaurinātiem galiem vai apspīlētus džinsus. Apjoma ilūziju palīdz radīt arī kabatas. Noteikti nevairieties no biksēm, kas rotātās ar līnijām vai rakstiem, jo arī tie piedod apjomu. Tiesa, no banālām baltām strīpiņām gan vajadzētu atturēties.

Dodiet priekšroku apjomīgiem audumiem

Kārniem vīriešiem, pērkot drēbes, jāizvēlas apjomīgāki audumi. Viss, protams, atkarīgs no valdošajām modes tendencēm. Piemēram, biezas velveta bikses var padarīt kājas apjomīgākas. Aukstākos mēnešos izvairieties no vecmodīgām vilnas jakām, lai neizskatītos pēc skolnieka. Tā vietā priekšroku dodiet biezām, adītām jakām. Izvēlieties smagākus audumus uzvalkiem, kā arī izvēlieties kokvilnas kreklus. Un izmantojiet apģērbu kārtās, piemēram, kreklu ar džemperi, T-kreklu ar jaku, jo arī tas palīdz izcelt ķermeni.

Atrodiet vietu skapī svīteriem ar augstu apkakli un klasiskiem džemperiem

Kārnam vīrietim jāizvēlas svīteri ar augstu apkakli, vai arī klasiski džemperi ar apaļu izgriezumu. V veida kakla izgriezums izcels ķermeņa kārnumu un kaklu. Šī iemesla dēļ neiesakām staigāt apkārt ar kreklu, kam nav aizpogātas augšējās pogas. Un pērciet kreklus, kuriem pogas izvietotas retāk.

Padomi apaļīgajiem

Vislabākais veids, kā iegūt lielisku izskatu un to noturēt, ir ilgtermiņa diēta un fiziski vingrinājumi. Zaudējot svaru, drēbes derēs labāk un pašapziņa pieaugs, vienlaikus palielinot motivāciju sekot jaunākām modes tendencēm.

Taču laikā, kamēr tiek strādāts pie svara nomešanas, arī ir jāizskatās labi. Lūk, pāris gudru padomu, kā ar apģērba palīdzību izskatīties slaidākam.

Drēbes nedrīkst piegulēt pārāk cieši

Apģērbam ir jāder perfekti. Ja tas pieguļ pārāk cieši, ir redzamas tauku krokas, ar kurām neviens nelepojas. No otras puses – platāks apģērbs gan noslēps trūkumus, tomēr arī padarīs jūsu augumu vēl apjomīgāku. Iepērkoties, pērciet drēbes, kas labi pieguļ ķermenim un ir gludas.

Nevalkājiet ķermeņa augšdaļas apģērbus ar nolaideniem pleciem

Izvairieties no ķermeņa augšdaļas apģērbiem ar nolaideniem pleciem, jo tie izceļ vidukļa rajonu. Tāpēc raugieties, lai apģērba plecu daļas būtu robustākas, jo līdz ar to vairāk uzmanības apkārtējie vērsīs uz krūtīm un seju.

Izvairieties no košiem, pārāk uzkrītošiem elementiem

Šie elementi liek izcelties uz pūļa fona, turklāt augšdaļā ļoti piesaista uzmanību. Tiesa, viens no pozitīvajiem dekora elementiem apģērbā ir vertikālas līnijas, jo tās rada optisko nepārtrauktību un liek ķermenim izskatīties garākam. Tumšas, stabilas krāsas ir jūsu labākie draugi, jo cilvēkam ļauj izskatīties slaidākam.

Velciet atbilstošas bikses

Bikses, kuras aizpogājas jostasvietas rajonā, atlieciet malā, un nopērciet tādas, kas „sēž” uz gurniem. Šādām ūzām ir īsāks attālums starp stīvdrēbes jostu un stakli. Pārliecinieties, ka stīvdrēbes josta ir pietiekami liela, lai kārtīgi aptvertu ķermeņa vidusdaļu tā, lai „alus vēders” nekarājas pāri. Nokarens vēders liek kājām izskatīties īsākām – nav tā pievilcīgākā kombinācija, ne? Tuklākiem vīriešiem nevajadzētu izvēlēties plisētas bikses, kas optiski liek iegurņa zonai izskatīties lielākai.

Iztukšojiet kabatas

Neturiet pilnas kabatas! Izņemiet no tām lielus priekšmetus – mobilos tālruņus, piestūķētus makus un elektroniskās ierīces, jo to atrašanās žaketes vai jakas kabatā palielina ķermeņa vidusdaļas apjomu. Uz bikšu kabatām attiecas tas pats likums. Turklāt noteikti nevelciet bikses ar lielām sānu kabatām.

Izvēlieties kreklus ar V veida izgriezumu

V veida izgriezums ir labs veids, kā radīt ilūziju par slaidāku kaklu, jo sevišķi, ja jums ir dubultzods. Tas liek koncentrēties uz krūšu daļu, nevis kakla apvidu. Runājot par klasiskiem krekliem, tiem vajadzētu būt ar smailu apkaklīti, lai galvenā uzmanība tiktu pievērsta sejai. Apģērbs ar augstu apkakli ir kategoriski jāaizmirst, jo tas liek kaklam „pazust”, kā rezultātā jūs izskatīsieties īsāks un resnāks.

Valkājiet bleizerus ar trim pogām

Nevalkājiet bleizerus ar vienu vai divām pogām. Variants ar trim pogām ir tikpat klasisks kā ar divām, taču pagarina ķermeni un liek izskatīties slaidākam. Augšējā poga vienmēr jātur atvērta, līdz ar to varēsiet kustēties vieglāk un apģērbs nestiepsies.

Ieturiet taisnu stāju

Šis ieteikums ir sens kā pasaule: pareiza stāja ir ļoti svarīga. Staigājot apkārt ar taisnu muguru, jūs izskatīsieties kā 10 kilogramus zaudējis. Turklāt tas ļaus justies pārliecinošāk un mazinās kompleksus. Efektu pastiprināt palīdzēs kurpes uz zemiem papēžiem (līdz 2cm).

Nevelciet masīvus bleizerus un jakas

Ja jāizvairās no masīviem audumiem, tas nozīmē ardievas lielajiem, platajiem vilnas džemperiem. Lai ziemā būtu silti, dodiet priekšroku kašmiram, jo tas nodrošina siltumu ķermenim un nav masīvs vienlaikus. Laba kombinācija būs klasisks krekls un svīteris ar V veida izgriezumu – gan siltuma, gan pievilcības ziņā. Attiecībā uz uzvalkiem, izvēlieties plānākus audumus. Investējiet naudu kvalitatīvos, vieglos vilnas uzvalkos, ja varat atļauties, jo to radītais efekts ir vienreizējs.

Bikses ar garām starām – laba izvēle

Garākas bikses padara garāku un slaidāku to valkātāju. Lai iegūtais efekts būtu patiešām vērtīgs, bikšu staru malām pēc uzvilkšanas gandrīz ir jāskar zeme. Ja esat uzvilcis kurpes ar papēžiem, bikšu staru apakšmalai jāatrodas apmēram centimetru pāri zolei.

Analizē savu ķermeni!

Lai arī kāds būtu jūsu ķermeņa tips, izcel tā labākās īpašības, bet noslēp trūkumus. Galvenā atziņa ir tā, ka tas jādara gudri, lai jūs nesalīdzinātu ar plikgalvi, kas pēdējos trīs matus pārķemmē pāri galvai, cenšoties trūkumu daļēji slēpt, bet patiesībā to tikai akcentē

Komentāri (5)

Interesē šī tēma? Pievieno favorītiem!
Rose
Es gribu liecināt par lielo pareizrakstības runātāju, kuru sauca galvenais dr. Pārtikušais mans vīrs, un es esam precējušies jau 5 gadus, mums nav bērna, un ārsts mums teica, ka es nevaru dzemdēt, jo mana dzemde ir bojāta sakarā ar nepareiza zāļu izrakstīšana mani tik ļoti uztrauca un vīrs nebija laimīgs, tāpēc viņš nolēma apprecēties ar citu meiteni un šķirties no manis, man bija tik skumji, es par to izstāstīju savam draugam, viņa pastāstīja par spēcīgu pareizrakstības piekritēju un man iedeva savu e-pasta adresi es nekad tam neticu, kaut arī es vienkārši nolēmu pamēģināt, un viņš man teica, ka vajadzēs 48 stundas, lai mans vīrs atgrieztos pie manis, un es palikšu stāvoklī, es viņu apšaubīju 3. dienā, kad vīrs atgriezās pie manis un raudāja, viņš teica, ka vairs nevēlas šķiršanos 3 nedēļas pēc tam, kad ārsts apstiprināja, ka esmu stāvoklī, viņš var arī palīdzēt jums sazināties ar viņu pa e-pastu: wealthylovespell@gmail.com vai WhatsApp 2348105150446
18.11.2019. plkst. 09:42
Chalortte Macott
Sveiki, es esmu šeit, lai izplatītu šo labo ziņu visai pasaulei par to, kā es dabūju savu sievu atpakaļ. Es biju traks, kad mana sieva pagājušajā mēnesī atstāja mani pie cita vīrieša, bet, kad es satikos ar draugu, kurš mani iepazīstināja ar galveno dr. Pārtikušo Lielais vēstneša orakula kalpotājs, kuru viņš kalpo, es stāstīju savai problēmai priekšniekam Dr Wealthy par to, kā mana sieva mani pameta. Viņš man teica tikai to, ka esmu nonācis pareizajā vietā, ja man sirds vēlēsies bez jebkādas blakusparādības. Viņš man teica, kas man jādara, pēc tam, kad tas tika izdarīts. Nākamo 2 dienu laikā mana sieva man piezvanīja pa tālruni un teica, ka žēl, ka dzīvoju pirms manis tagad un arī nākamās nedēļas laikā pēc tam, kad sieva mani piezvanīja lūdziet piedošanu. Es esmu tik laimīga un satriekta, ka man tas ir jāpasaka visai pasaulei par to, kā priekšnieks Dr. Pārtikušie man palīdz apmierināt sirds vēlmes. Ja jums nepieciešama jebkāda veida palīdzība, sazinieties ar priekšnieku Dr Wealthy, izmantojot šo e-pasta adresi: wealthylovespell@gmail.com vai zvanot pa tālruni +2348105150446. Viņš arī izteicis tik daudz pareizrakstības vārdus, kā, piemēram, (1) Ja vēlaties savu bijušo atpakaļ (2), jums ir nepieciešams šķiršanās jūsu attiecībās. (3) Jūs vēlaties tikt paaugstināta amatā. (4) Jūs vēlaties, lai sievietes un vīrieši skrietu pēc jums. (5) Ja vēlaties bērnu. (6) Jūs vēlaties būt bagāts. (7) ) Jūs vēlaties, lai jūsu vīrs un sieva būtu jūsu mūžīgi. (8) Ja jums nepieciešama finansiāla palīdzība. (9) Zāļu kopšana. Sazinieties ar viņu šodien pa e-pastu: wealthylovespell@gmail.com vai zvaniet pa tālruni +2348105150446, un jūsu problēmas tiks atrisinātas.
14.11.2019. plkst. 08:58
Justin Williams
Kam tas var attiekties Mēs piedāvājam personīgos, komerciālos un biznesa kredītus ar ļoti minimālām gada procentu likmēm līdz pat 3% laikā no 1 gada līdz 50 gadu ilgam atmaksas termiņam uz jebkuru pasaules daļu. Mēs izsniedzam aizdevumus no € 10 000 līdz € 100 000 000. Mūsu aizdevumi ir labi apdrošināti, lai nodrošinātu maksimālu drošību, ir mūsu prioritāte. Ieinteresētajām personām vajadzētu sazināties ar mani pa e-pastu Aizdevēja vārds: Justine Williams Aizdevēja e-pasts: unique2aal@gmail.com INFORMĀCIJA PAR LAUKSAIMNIECĪBU NAME: KREDĪTU SUMMA: ILGUMS: PHONE #: VALSTS: Piezīme. Lai saņemtu plašāku informāciju, visi e-pasta ziņojumi jānosūta uz mūsu e-pasta adresi unique2aal@gmail.com
23.09.2017. plkst. 16:17
Venus
Acomplia Generic lietoju 3 mēneši - mīnus 13kg. šīs tiešām ir efektīvas tāpat kā vecās Acomplia,kuras vairs neražo.Apetīte pazuda jau tai pirmajā dienā, arī dzert gribas visu laiku. Mans augums ir 168 cm un pašlaik sveru 62 kg, nu vēl 4 kg un viss, būšu sasniegusi savu mūža sapni! Bet tagad es tik labi jūtos, jūtos pārliecināta un patīku pati sev!:) Es beidzot skatoties spogulī priecājos par to, ko redzu! Esmu apmierināta!:) Es nopirku Acomplia no Lielbritānijas, tiešsaistes aptieku http://www.freepharmacy.net un es saņēmu tabletes 10 dienu laikā
19.11.2015. plkst. 14:01
Gravers Vitalijs
Gribetu piebilst, tiem tievajiem vel jagerb gaishas drebes, vismaz kreklu gaishu. Vai piemeram gaishu svitrainu kokvilnas kreklu. Tas piedod iluziju Izlabijat ja kluudos.:-)
07.02.2013. plkst. 10:28

Visi komentāri

Pievienot komentāru

 Reģistrējies

Translate

Šodien

2019. gada 10. decembrī Vārdadienas svin:

Autorizācija

Reģistrēties

Aizmirsi paroli?

e-jaunumi

Saņem portāla jaunumus e-pastā.

Interesanti fakti

Banāni sastāv no 75% ūdens. Tie aug sakneņos, nevis kokos. Ja regulāri lietojat uzturā banānus, jums būs lielāka iespēja kļūt par upuri moskītiem

Pasākumi

Gustava Kluča darbi no muzeja kolekcijas dodas uz izstādi Hāgā

Izcilā latviešu mākslinieka Gustava Kluča darbi no Latvijas Nacionālā mākslas muzeja krājuma no 2008.gada 12.aprīļa līdz 13.jūlijam būs skatāmi Hāgas Gemeentemuseum.
Izstāde tiek...