Izveido savu skūšanās piederumu komplektu

Izveido savu skūšanās piederumu komplektu

Vairumam vīriešu skūšanās piederumu arsenāls sastāv tikai no diviem ieročiem – asmens un bārdas putu flakona. Taču perfekts skuvums, kas liek justies labi un padara vīrieti par īstu vīrieti, prasa ko vairāk.

Tālāk aprakstītie skūšanās piederumi ir neatņemamas pilnīga bārdas dzīšanas komplekta sastāvdaļas. Tikai nevajag saspringt, meklējot vietu vannas istabā eļļai un krēmiem – jau pavisam drīz jūs pārliecināsieties par pilnīga skūšanās piederumu komplekta lietderību!

Produkti lietošanai pirms skūšanās

Eļļas

Izmantot speciālo eļļu pirms skūšanās ir vitāli nepieciešams. Tā mīkstina sejas ādu un atver poras, nodrošinot ciešāku noskūšanu. Vislabākās eļļas un krēmi ir tie, kas ražoti uz dabiskās bāzes, piemēram, kokosriekstu, saulespuķu, olīvu vai citas eļļas, kas iegūtas no augiem.

Atšķirībā no minerāleļļām dabīgajās ir mazāk taukvielu, kas nosprosto poras un var radīt ādas iekaisumus. Izvēloties eļļu, noteikti pārliecinieties, ka tās sastāvā ir antibakteriālās piedevas, kas lieti palīdzēs sagriešanās gadījumos.

Eļļas elektriskajiem skuvekļiem

Visi elektriskie skuvekļi nāk kopā ar speciālu eļļu asmeņiem, tāpēc tai noteikti jāatrodas jūsu skūšanās piederumu komplektā. Mazliet uzpiliniet to uz skuvekļa asmeņiem, ieslēdziet ierīci un ļaujiet eļļai izplatīties uz asmeņu virsmas. Tas ļaus aparātam darboties bez problēmām un aizsargās rugājus no nejaušas izraušanas, ko var izraisīt sausi asmeņi.

Ir pieejamas arī speciālas ādas eļļas, piemēram, Lectric Shave un Jack Black, kas speciāli paredzētas elektriskajiem skuvekļiem. Tās liek bārdas rugājiem iztaisnoties, lai skuvums būtu gludāks, kā arī rada slidenāku virsmu, pa kuru skuveklim slīdēt bez aizķeršanās.
Skūšanās pūderi
Ir divu veidu skūšanās pūderi – pirmais ir pulveris – depilators, ko pārsvarā izmanto melnādainie vīrieši, lai izvairītos no ieaugušiem matiņiem. Otru veidu izmanto ar elektrisko skuvekli, līdzīgi kā ar eļļu elektriskajam bārdas dzenamajam, mīkstinot rugājus un uzbužinot tos.

Skūšanās produkti

1kompl.jpg - 4.47 KB

Izmantojot iepriekš minētos līdzekļus, jūs jau esat gandrīz gatavi likt žileti pie ādas. Taču vispirms nepieciešams uzklāt palīglīdzekli starp ādu un asmeni, un tas būs kas vairāk pa eļļu. Tāpēc pievienojiet savam komplektam arī putas.

Krēms/putas

Skūšanās krēmi un putas ir līdzīgi izstrādājumi, taču putās ir vairāk gaisa un tās pieejamas flakonā, kamēr krēmi – mazā pudelītē vai tūbiņā.

Abi mīkstina rugājus (gluži kā eļļas), taču vienlaikus arī mitrina un ieeļļo ādu. Viena no šo izstrādājumu lielākajām priekšrocībām ir tā, ka tos viegli var noskalot no asmens. Lai iegūtu patiešām labu rezultātu, iemasējiet putas/krēmu bārdā ar rokām vai slotiņu vismaz vienu minūti.

Daudzi krēmi un putas satur aloju, kas dziedina ādu un aizsargā to no izžūšanas. Labākie no tiem ir ražoti uz glicerīna bāzes. Noteikti nepērciet putas/krēmu, kas satur anestezējošos komponentus, piemēram, benzokaīnu un mentolu, jo tie sašaurina poras un aizkavē atslāņošanos.

Skūšanās ziepes

Klasika. Tieši ziepes vecie britu ģenerāļi izmantoja, skujoties ar bārdas nazi pie ūdens bļodas. Līdzīgi kā skūšanās krēmu, arī ziepes uzklāj ar slotiņu, un tās ir nepieciešams saputot nelielā trauciņā. Ja tās pareizi uzklāj, ziepes savu darbiņu padara godam, taču atcerieties, ka tās ir ziepes, tāpēc sausina ādu.

Želeja

Skūšanās želeja pēdējos 10 gados ir kļuvusi ļoti populāra, jo veido slidenu virsmu, kas padara žileti daudz efektīvāku. Taču tai ir arī savi mīnusi – to ir grūti nomazgāt no asmeņiem vai sejas, kā arī tā noslēdz poras.

Skūšanās slotiņas

Lai iegūtu kvalitatīvu putu vai krēma klājumu, bez skūšanās slotiņas neiztikt (labākais risinājums – slotiņa ar āpša spalvām). Slīdot pa seju, tās sari atslāņo un masē ādu, kā arī sabužina rugājus.

Cūkas saru slotiņa ir asāka un biezāka, nekā āpša spalvu, taču tā nav tik elastīga un mīksta.

Skuvekļi

Elektriskie skuvekļi

Ērti, uzticami un ilgi izmantojami. Tomēr, neraugoties uz daudzajiem izgudrojumiem un uzlabojumiem, tie joprojām nespēj sniegt to skuvuma kvalitāti, ko piedāvā parastie skuvekļi. Lai arī elektriskie bārdas dzenamie pilnībā nenoskuj ādas virsējo slāni atšķirībā no parastajiem, ar tiem ir krietni zemāks risks sagriezties.

Patērētājam tiek piedāvāti divi galvenie elektrisko skuvekļu veidi:

  • Rotācijas skuveklis, kas sastāv no vairākām asmeņu kārtām, kas izvietoti cirkulāri riteņiem. Pārvietojot skuvekli pa seju, rotējošie riteņi ar asmeņiem noskuj bārdu gluži kā zāles pļāvējs. Rotācijas skuveklis ir piemērotāks, ja dzenama garāka bārda.
  • Folijas skuveklis, kura galā novietota plāna metāla lapa ar simtiem caurumiņu. Zem šī metāla slāņa atrodas četras horizontālas cilindrisku asmeņu rindas. Pārvietojot skuvekli pa sejas virsmu, rugāji iekļūst caurumos un tiek nogriezti.

Lielākā daļa elektrisko skuvekļu izmantotāji uzskata, ka folijas skuveklis nodrošina gludāku skuvumu, taču patiesībā viss ir atkarīgs no gaumes un pieraduma.

Vairākkārt izmantojamie skuvekļi

Nekādā gadījumā nepērciet vienreiz izmantojamos skuvekļus, bet atliciniet pāris latus kvalitatīvam skuveklim ar maināmiem asmeņu uzgaļiem, kuros ietilpst vismaz 2 asmeņi. Viena asmens skuvekļi lai paliek pieredzējušiem bārddziņiem.

Asmeņu uzgaļi (ar diviem līdz četriem asmeņiem) sniedz visgludāko skuvuma iespēju (uzreiz aiz bārddziņa) un nogriež rugājus leņķī. Tiesa, šis leņķis un asmeņu tuvā atrašanās vieta ādai sekmē matiņu atjaunotu augšanu nelielā spirālē, kas var novest pie ieaugušiem rugājiem.

Dubulto malu tā sauktie drošības skuvekļi ir klasiska parādība. Tie gan neskuj tik gludi kā asmeņu uzgaļu skuvekļi, taču tik un tā dara to kvalitatīvi un aizkavē ādas kairinājumu. Tiesa, ir paaugstināts skūšanās rētu risks.

Gludam un kvalitatīvam skuvumam izvēlieties Gillette Fusion Power Phenom, kas nodrošina nekairinošu skūšanos ar saviem ērtajiem un oriģinālajiem asmeņiem, turklāt speciālā Precision Trimmer sistēma ļauj piekļūt arī grūtāk pieejamām vietām.

Produkti lietošanai pēc skūšanās

2skus.jpg - 4.91 KB

Šie izstrādājumi palīdzēs pret dedzināšanu, sausumu un iekaisumiem, kā arī daži no tiem pat palīdzēs ārstēt sagrieztās vietas. Lai visu padarītu vienkāršāku, izvēlieties balzāmus un želejas, kas satur E un C vitamīnus, dabīgās eļļas mitrināšanai un alveju ādas iekaisumu ārstēšanai.

Daudzi izstrādājumi satur alkoholu, taču no tā vajadzētu izvairīties. Ja tomēr nav citas izejas, lietojiet tos nelielās devās.

Ja nevēlaties tērēt kaudzi naudas balzāmos un krēmos, vienkārši nomazgājiet seju ar aukstu ūdeni, lai noslēgtu ādas poras, viegli papliķējiet pa to un uzklājiet vienkāršu mitrinošu krēmu.

Ja pēc skūšanās rodas dedzinoša sajūta, uzklājiet uz ūdens bāzes veidotu mitrinātāju. Efektīvāks līdzeklis dedzināšanas noņemšanai būs nevis auksts ūdens, bet gan ledus kubiņi! Slidiniet vienu pa skūto rajonu un poras aizvērsies ātrāk.

Visbeidzot – asiņošanu apturošais zīmulis ir labs papildinājums ikvienam skūšanās piederumu komplektam. Zīmulī esošais alumīnija sulfāts aptur asiņošanu pašā sākumā. Vienīgais tā mīnuss? Tas „kož”. Ja esat no vārgajiem, izvēlieties speciālu balzāmu.

Labs skuvums – īsta vīrieša parametrs

Ar zināšanām par to, kam īsti jāatrodas skūšanās piederumu komplektā, tagad jūs varat meklēt zīmolus un produktus, kas vislabāk derēs jūsu bārdas tipam un, kas ir vēl svarīgāk, ļaus jums justies un izskatīties labāk.

Komentāri (8)

Interesē šī tēma? Pievieno favorītiem!
Rose
Es gribu liecināt par lielo pareizrakstības runātāju, kuru sauca galvenais dr. Pārtikušais mans vīrs, un es esam precējušies jau 5 gadus, mums nav bērna, un ārsts mums teica, ka es nevaru dzemdēt, jo mana dzemde ir bojāta sakarā ar nepareiza zāļu izrakstīšana mani tik ļoti uztrauca un vīrs nebija laimīgs, tāpēc viņš nolēma apprecēties ar citu meiteni un šķirties no manis, man bija tik skumji, es par to izstāstīju savam draugam, viņa pastāstīja par spēcīgu pareizrakstības piekritēju un man iedeva savu e-pasta adresi es nekad tam neticu, kaut arī es vienkārši nolēmu pamēģināt, un viņš man teica, ka vajadzēs 48 stundas, lai mans vīrs atgrieztos pie manis, un es palikšu stāvoklī, es viņu apšaubīju 3. dienā, kad vīrs atgriezās pie manis un raudāja, viņš teica, ka vairs nevēlas šķiršanos 3 nedēļas pēc tam, kad ārsts apstiprināja, ka esmu stāvoklī, viņš var arī palīdzēt jums sazināties ar viņu pa e-pastu: wealthylovespell@gmail.com vai WhatsApp 2348105150446
18.11.2019. plkst. 09:44
Chalortte Macott
Sveiki, es esmu šeit, lai izplatītu šo labo ziņu visai pasaulei par to, kā es dabūju savu sievu atpakaļ. Es biju traks, kad mana sieva pagājušajā mēnesī atstāja mani pie cita vīrieša, bet, kad es satikos ar draugu, kurš mani iepazīstināja ar galveno dr. Pārtikušo Lielais vēstneša orakula kalpotājs, kuru viņš kalpo, es stāstīju savai problēmai priekšniekam Dr Wealthy par to, kā mana sieva mani pameta. Viņš man teica tikai to, ka esmu nonācis pareizajā vietā, ja man sirds vēlēsies bez jebkādas blakusparādības. Viņš man teica, kas man jādara, pēc tam, kad tas tika izdarīts. Nākamo 2 dienu laikā mana sieva man piezvanīja pa tālruni un teica, ka žēl, ka dzīvoju pirms manis tagad un arī nākamās nedēļas laikā pēc tam, kad sieva mani piezvanīja lūdziet piedošanu. Es esmu tik laimīga un satriekta, ka man tas ir jāpasaka visai pasaulei par to, kā priekšnieks Dr. Pārtikušie man palīdz apmierināt sirds vēlmes. Ja jums nepieciešama jebkāda veida palīdzība, sazinieties ar priekšnieku Dr Wealthy, izmantojot šo e-pasta adresi: wealthylovespell@gmail.com vai zvanot pa tālruni +2348105150446. Viņš arī izteicis tik daudz pareizrakstības vārdus, kā, piemēram, (1) Ja vēlaties savu bijušo atpakaļ (2), jums ir nepieciešams šķiršanās jūsu attiecībās. (3) Jūs vēlaties tikt paaugstināta amatā. (4) Jūs vēlaties, lai sievietes un vīrieši skrietu pēc jums. (5) Ja vēlaties bērnu. (6) Jūs vēlaties būt bagāts. (7) ) Jūs vēlaties, lai jūsu vīrs un sieva būtu jūsu mūžīgi. (8) Ja jums nepieciešama finansiāla palīdzība. (9) Zāļu kopšana. Sazinieties ar viņu šodien pa e-pastu: wealthylovespell@gmail.com vai zvaniet pa tālruni +2348105150446, un jūsu problēmas tiks atrisinātas.
14.11.2019. plkst. 09:02
Justin Williams
Kam tas var attiekties Mēs piedāvājam personīgos, komerciālos un biznesa kredītus ar ļoti minimālām gada procentu likmēm līdz pat 3% laikā no 1 gada līdz 50 gadu ilgam atmaksas termiņam uz jebkuru pasaules daļu. Mēs izsniedzam aizdevumus no € 10 000 līdz € 100 000 000. Mūsu aizdevumi ir labi apdrošināti, lai nodrošinātu maksimālu drošību, ir mūsu prioritāte. Ieinteresētajām personām vajadzētu sazināties ar mani pa e-pastu Aizdevēja vārds: Justine Williams Aizdevēja e-pasts: unique2aal@gmail.com INFORMĀCIJA PAR LAUKSAIMNIECĪBU NAME: KREDĪTU SUMMA: ILGUMS: PHONE #: VALSTS: Piezīme. Lai saņemtu plašāku informāciju, visi e-pasta ziņojumi jānosūta uz mūsu e-pasta adresi unique2aal@gmail.com
23.09.2017. plkst. 16:19
britva.lv
Tagad arī Latvijā - britva.lv - skuvekļi, krēmu un ziepes, kā arī pēc skūšanas produkti tradicionālai skūšanai.
27.09.2010. plkst. 21:55
Mr Diddy
nu nezinu gan! man kakls netiek noskūts gluds kā gribētos! un tika mēģinātas dažādas firmas bet nekas nemainās! :(
05.06.2010. plkst. 03:40

Visi komentāri

Pievienot komentāru

 Reģistrējies

Translate

Šodien

2019. gada 11. decembrī Vārdadienas svin:

Autorizācija

Reģistrēties

Aizmirsi paroli?

e-jaunumi

Saņem portāla jaunumus e-pastā.

Interesanti fakti

Lietojot austiņas tikai vienu stundu, paaugstinās baktēriju skaitu jūsu ausī 700 reizes

Pasākumi

Latvijas mūzikas dīvas uzņem viesus un atklāj savu „buduāru”

7. maija pēcpusdienā mediju pārstāvju uzmanībai tika prezentēts astoņu dziedošo Dīvu – „buduārs”, kas, izmantojot ekskluzīvas mēbeles un aksesuārus no veikala KARE, iekārtots...