Stila ikona – Deivids Bovijs

Stila ikona – Deivids Bovijs

Kāpēc viņš ir ikona?

Teikt, ka Deivids Bovijs ir bijis modes etalons dažādos laikos, nozīmē nepateikt neko. Teikt, ka viņš pārstāv tradīcijas, vienlaikus esot solīti priekšā jaunākajām vēsmām, jau nozīmē pateikt kaut ko vairāk par šī cilvēka ietekmi, nozīmīgumu un svarīgumu vīriešu modes jomā!

Patiesība ir tāda, ka Deivids Bovijs ir modes ikona jau tik ilgu laiku, ka pats kalpo par ikonu citām modes slavenībām, tāpēc ir uzskatāms par vienu no izcilākajiem šajā jomā. Kamēr citi mūziķi un mākslinieki bieži vien izveido jaunu personāžu albumam vai tūrei, to pametot aizmirstībā pēc ierakstu un biļešu pārdošanas, Bovijs un viņa daudzās sejas ir daļa no paša mākslinieka uzskatiem par mākslu, teātri, kultūru un sevi pašu.

Bovijs var izvēlēties specifisku dizaineri un jaunu uzvalku kādam speciālam notikumam vai tēlam (piemēram, kā viņš to ir darījis ar Thom Browne un šī dizainera uzvalku līniju, kurai raksturīgas īsākas piedurknes un bikšu staras, kas atklāja mūziķa kājas bez zeķēm), taču viņš vienalga būs un paliks Deivids Bovijs! Viņš valkā dažādu apģērbu, taču nekad – kostīmus.

Bovija stils

Ja vēlaties ģērbties kā Deivids Bovijs, pirmais noteiktums ir tāds, ka jums rūpīgi jāpārdomā ikviena detaļa. Katrs mākslinieka stils vai inkarnācija ir radies rūpīgu apdomu, plānošanas un izpildes gaitā. Pats galvenais – neviena detaļa, sākot ar kurpju šņorēm un beidzot ar matiem, nedrīkst būt piemirsta.

Otrs noteikums – drēbēm jāizskatās tā, it kā tās no rīta būtu paņemtas blakus gultai esošajā skapī... Varbūt tas gluži nesaskan ar vārdu „stils”, taču Deivida Bovija raksturīgākā iezīme ir pašpārliecinātība.

Viens no satriecošākajiem Bovija imidžiem, pie kura viņš ik pa laikam atgriežas, ir baltais uzvalks. Tas sākās kā Thin White Duke personāžs 70. gados, transformējās par Anglijas lauku džentlmeni 80. gados un turpinās vēl šodien, jo balts uzvalks tā nekad īsti no modes nav izgājis.

Piegriezumi un audumi baltajam uzvalkam, bez šaubām, ir evolucionējuši, taču mūžīgais dumpinieka garš, kas jums jāpauž, velkot šo Bovija apģērba gabalu, noteikti nav.

Ejiet uz pilnu banku, velkot baltu Banana Republic uzvalku ar baltu kreklu, kā arī baltas Bucks kurpes un pat baltas zeķes! Varbūt plecu aprises un pogas gadu gaitā ir mainījušās, taču imidžs viennozīmīgi atgādina Deividu Boviju!

Komentāri (3)

Interesē šī tēma? Pievieno favorītiem!
Rose
Es gribu liecināt par lielo pareizrakstības runātāju, kuru sauca galvenais dr. Pārtikušais mans vīrs, un es esam precējušies jau 5 gadus, mums nav bērna, un ārsts mums teica, ka es nevaru dzemdēt, jo mana dzemde ir bojāta sakarā ar nepareiza zāļu izrakstīšana mani tik ļoti uztrauca un vīrs nebija laimīgs, tāpēc viņš nolēma apprecēties ar citu meiteni un šķirties no manis, man bija tik skumji, es par to izstāstīju savam draugam, viņa pastāstīja par spēcīgu pareizrakstības piekritēju un man iedeva savu e-pasta adresi es nekad tam neticu, kaut arī es vienkārši nolēmu pamēģināt, un viņš man teica, ka vajadzēs 48 stundas, lai mans vīrs atgrieztos pie manis, un es palikšu stāvoklī, es viņu apšaubīju 3. dienā, kad vīrs atgriezās pie manis un raudāja, viņš teica, ka vairs nevēlas šķiršanos 3 nedēļas pēc tam, kad ārsts apstiprināja, ka esmu stāvoklī, viņš var arī palīdzēt jums sazināties ar viņu pa e-pastu: wealthylovespell@gmail.com vai WhatsApp 2348105150446
18.11.2019. plkst. 09:44
Chalortte Macott
Sveiki, es esmu šeit, lai izplatītu šo labo ziņu visai pasaulei par to, kā es dabūju savu sievu atpakaļ. Es biju traks, kad mana sieva pagājušajā mēnesī atstāja mani pie cita vīrieša, bet, kad es satikos ar draugu, kurš mani iepazīstināja ar galveno dr. Pārtikušo Lielais vēstneša orakula kalpotājs, kuru viņš kalpo, es stāstīju savai problēmai priekšniekam Dr Wealthy par to, kā mana sieva mani pameta. Viņš man teica tikai to, ka esmu nonācis pareizajā vietā, ja man sirds vēlēsies bez jebkādas blakusparādības. Viņš man teica, kas man jādara, pēc tam, kad tas tika izdarīts. Nākamo 2 dienu laikā mana sieva man piezvanīja pa tālruni un teica, ka žēl, ka dzīvoju pirms manis tagad un arī nākamās nedēļas laikā pēc tam, kad sieva mani piezvanīja lūdziet piedošanu. Es esmu tik laimīga un satriekta, ka man tas ir jāpasaka visai pasaulei par to, kā priekšnieks Dr. Pārtikušie man palīdz apmierināt sirds vēlmes. Ja jums nepieciešama jebkāda veida palīdzība, sazinieties ar priekšnieku Dr Wealthy, izmantojot šo e-pasta adresi: wealthylovespell@gmail.com vai zvanot pa tālruni +2348105150446. Viņš arī izteicis tik daudz pareizrakstības vārdus, kā, piemēram, (1) Ja vēlaties savu bijušo atpakaļ (2), jums ir nepieciešams šķiršanās jūsu attiecībās. (3) Jūs vēlaties tikt paaugstināta amatā. (4) Jūs vēlaties, lai sievietes un vīrieši skrietu pēc jums. (5) Ja vēlaties bērnu. (6) Jūs vēlaties būt bagāts. (7) ) Jūs vēlaties, lai jūsu vīrs un sieva būtu jūsu mūžīgi. (8) Ja jums nepieciešama finansiāla palīdzība. (9) Zāļu kopšana. Sazinieties ar viņu šodien pa e-pastu: wealthylovespell@gmail.com vai zvaniet pa tālruni +2348105150446, un jūsu problēmas tiks atrisinātas.
14.11.2019. plkst. 09:02
Justin Williams
Kam tas var attiekties Mēs piedāvājam personīgos, komerciālos un biznesa kredītus ar ļoti minimālām gada procentu likmēm līdz pat 3% laikā no 1 gada līdz 50 gadu ilgam atmaksas termiņam uz jebkuru pasaules daļu. Mēs izsniedzam aizdevumus no € 10 000 līdz € 100 000 000. Mūsu aizdevumi ir labi apdrošināti, lai nodrošinātu maksimālu drošību, ir mūsu prioritāte. Ieinteresētajām personām vajadzētu sazināties ar mani pa e-pastu Aizdevēja vārds: Justine Williams Aizdevēja e-pasts: unique2aal@gmail.com INFORMĀCIJA PAR LAUKSAIMNIECĪBU NAME: KREDĪTU SUMMA: ILGUMS: PHONE #: VALSTS: Piezīme. Lai saņemtu plašāku informāciju, visi e-pasta ziņojumi jānosūta uz mūsu e-pasta adresi unique2aal@gmail.com
23.09.2017. plkst. 16:19

Visi komentāri

Pievienot komentāru

 Reģistrējies

Translate

Šodien

2019. gada 10. decembrī Vārdadienas svin:

Autorizācija

Reģistrēties

Aizmirsi paroli?

e-jaunumi

Saņem portāla jaunumus e-pastā.

Interesanti fakti

Spēcīgākais ķermeņa muskulis ir mēle

Pasākumi

Dziedātāju Jenny May Holivuda sauc!

Dziedātājai Jenny May ir iznācis jauns singls – „Es esmu jūsu elks”. Dziesmas melodija ir liriska, saulainās noskaņās, savukārt dziesmas teksts vārda tiešajā nozīmē – gāž no...