4 iemesli, kāpēc vīrieši nedrīkst valkāt baltas zeķes

4 iemesli, kāpēc vīrieši nedrīkst valkāt baltas zeķes

Vīrietis un baltas zeķes ikdienā ir divi nesavienojami jēdzieni. Par šo atzinumu debatē lasītāji, modes eksperti un žurnālisti dažādos forumos, taču lielākās autoritātes joprojām ir nelokāmas savā pārliecībā.

Jau kopš neatminamiem laikiem eksistē nerakstīts likums, ka baltu zeķu nevalkāšana ir tikpat svarīga, kā siksnas un kurpju krāsu saskaņošana. Lūk, 4 svarīgākie iemesli, kāpēc vīrieši nedrīkst valkāt baltas zeķes.

P.S. Atcerieties, ka runa nav par sporta aktivitātēm!

Baltas zeķes nesader ar apģērbu

Ja jūs neesat izbijusi 80. gadu rokzvaigzne vai arī 100 gadus vecs cukurniedru plantācijas īpašnieks Kubā, baltas bikses droši vien valkājat reti. Un, ja tās tikpat kā nevalkājat, par baltām zeķēm varat aizmirst, jo ar jebkuru citu apģērba gabalu tās nesader.

Ārpus sporta zāles jūs noteikti piederat pie tiem 95% vīriešu, kas izvēlas džinsus, haki krāsas bikses var klasiskās buktētās bikses. Un stila likums vēsta, ka zeķēm jābūt vienādā krāsā ar biksēm. Ja drēbju skapja atvilktnē jums guļ vairāki pāri baltu zeķu, turpmāk izmantojiet tās tikai sporta zālē. Tā vietā iegādājieties vairākus pārus labu melnas, zilas un pelēkas krāsas zeķu, kas perfekti papildinās esošo garderobi.

Baltas zeķes ātri kļūst netīras

Jums to pateikts ikviens vīrietis, kurš mīlas rotaļās ir meties ar baltu apakšveļu – nejaušs traips uz balta apģērba izskatās patiešām slikti...

Kauna sajūta, ko var radīt netīras baltas zeķes, ir liela (jo sevišķi ziemā, kad dodoties ciemos, jānoauj ziemas apavi). Nākamreiz, kad dodieties uz ballīti un roka sniedzas pēc baltu zeķu pāra, iedomājieties šādu scenāriju: ballītes rīkotājs iepazīstina jūs ar apburošu dāmu, ar kuru jūs ātri atrodat kopēju valodu un sākat dzīt jokus. Tad jūs abi apsēžaties dīvānā un viņas skatam paveras jūsu baltās zeķes ar melnu apakšu... Šādi sīkumi mēdz sagraut reputāciju, tāpēc iesakām aizdomāties.

Baltas zeķes ir sporta apģērbs

Lai arī baltās zeķes netika ieviestas tieši kā sporta apģērbs, šodien tās pārsvarā tiek asociētas ar sportiskām aktivitātēm. Tā kā jūs droši vien nevalkājat hokeja kreklu darbā zem žaketes, arī baltas zeķes kombinācijā ar labiem džinsiem nav iedomājamas. Baltas zeķes izskatās smieklīgi kombinācijā ar... jebko.

Baltas zeķes liecina par viduvējību

Jūs lasāt IrLaiks rakstus, jo tie jums interesē un tie palīdz izskatīties labāk un dzīvē meklēt jaunus izaicinājumus. Tieši tāpēc jums patīk izaicinājumi darbā, sarunas uzsākšana bārā ar skaistām, nepazīstamām sievietēm, kā arī atraktīvas sportiskās aktivitātes.

Ja esat vīrietis ar savu Es, šāda pieeja jāievēro arī garderobes izvēlē. Viss sākas no apakšas: pareizi kombinējiet zeķes ar biksēm, tad kaklasaiti un pat mutautiņu žaketes kabatā.

Zeķu krāsa var šķist nenozīmīgs faktors, taču tieši sīkumi ir tie, kas atšķir pārliecinātu, koptu un interesantu vīrieti no pārējiem. Baltās zeķes atstājiet viduvējībām.

Komentāri (16)

Interesē šī tēma? Pievieno favorītiem!
Justin Williams
Kam tas var attiekties Mēs piedāvājam personīgos, komerciālos un biznesa kredītus ar ļoti minimālām gada procentu likmēm līdz pat 3% laikā no 1 gada līdz 50 gadu ilgam atmaksas termiņam uz jebkuru pasaules daļu. Mēs izsniedzam aizdevumus no € 10 000 līdz € 100 000 000. Mūsu aizdevumi ir labi apdrošināti, lai nodrošinātu maksimālu drošību, ir mūsu prioritāte. Ieinteresētajām personām vajadzētu sazināties ar mani pa e-pastu Aizdevēja vārds: Justine Williams Aizdevēja e-pasts: unique2aal@gmail.com INFORMĀCIJA PAR LAUKSAIMNIECĪBU NAME: KREDĪTU SUMMA: ILGUMS: PHONE #: VALSTS: Piezīme. Lai saņemtu plašāku informāciju, visi e-pasta ziņojumi jānosūta uz mūsu e-pasta adresi unique2aal@gmail.com
23.09.2017. plkst. 16:17
hafiz shahzad
Dear Sir/Madam, We are pleased to introduce our self as a manufacturer and exporter of all kinds of Sports products. Such as, Soccer uniform, Gym wear, Basketball uniform, Baseball uniform, Hoodies, T-shirts etc and other Sports wear. We have very talented team of production who can produce all custom design with your company logo and in fine quality too. If you have any enquires please feel free to send us detail we will give you our best possible Prices with very high quality products. . More information visit our website www.wellprovewear.com If you have any question or comments please feel free to ask us. Hope very soon we will start a good and long-lasting business with your company. Waiting your prompt reply, Thanks and Best Regards, Hafiz shahzad wellprovewear Neka pura, Sialkot, Pakistan Phone +92-52-3540167 Cell +92- 03009536573 Skyp: wellprovewear Facebook: wellprovewear Email: sales@www.wellprovewear.com Website: www.wellprovewear.com
25.08.2016. plkst. 09:11
taspats
pie brīvā laika un sporta apaviem der, turklāt melnas krāsa zeķes un apakšbikses pat'tk smerdeļiem:D
07.01.2014. plkst. 23:49
Brr
Vasarā pie īsiem šortiem melnās zeķēs staigā tikai veci onkuļi.
26.09.2013. plkst. 21:23
psss
Baltas zekes apliecina jusu tiribu mu****.. melnas zekes svist un smird
19.04.2012. plkst. 18:58

Visi komentāri

Pievienot komentāru

 Reģistrējies

Translate

Šodien

2019. gada 19. oktobrī Vārdadienas svin:

Autorizācija

Reģistrēties

Aizmirsi paroli?

e-jaunumi

Saņem portāla jaunumus e-pastā.

Interesanti fakti

Sešus gadus veci bērni smejas vidēji 300 reizes dienā; pieaugušie – vien 15 līdz 100 reizes dienā

Pasākumi

Viļņas mākslas aina pēc 2000

Seminārs paredzēts vizuālās mākslas, mākslas vēstures un kultūras vēstures skolotājiem, kuri vēlas uzlabot savas prasmes mācību darbam muzejā.
Šis seminārs dos Jums...