Kā sabalansēt diētu un treniņus

Kā sabalansēt diētu un treniņus

Brīvdienu sezonas laikā (un ne tikai) ir viegli zaudēt līdzsvaru starp treniņiem un diētu, jo mūsu kalendārā parādās vairāk ballīšu un ciemos iešanu nekā parasti. Ir būtiski nepārtraukti sabalansēt diētu un treniņus, lai pēc kāda laika nenāktos konstatēt, ka fiziskā forma ir pasliktinājusies un nebūtu jāsāk kārtējā "jaunā dzīve”.

Zemāk varat izlasīt svarīgus padomus, ko būtu vēlams ņemt vērā, plānojot savu diētu un fiziskās aktivitātes.

Neļaujiet diētai dominēt pār treniņiem

Brīvdienās vai atvaļinājumos cilvēki bieži ļauj ēdienam ņemt virsroku pār fiziskām aktivitātēm. Piemēram, vakariņās viņi pieēd pilnu vēderu cerībā, ka rīt trenažieru zālē kompensēs šo ļaušanos vājībai. Un nākamajā dienā nomoka sevi dubultā, cīnoties svaru zālē.

Tomēr, ja attieksme „es rīt labošos/es to izdarīšu rīt” jūs piemeklē visai bieži, tā ātri var novest pie pārslodzes vai savainojumiem. Tāpat jūs droši vien pieņemsieties svarā, jo nespēsiet sadedzināt pietiekami daudz kaloriju.

Tāpēc, pat ja jums priekšā stāv ilgāks brīvdienu periods, iesakām neatteikties no fiziskām aktivitātēm.

Izveidojiet pamata diētu ar pienācīgām maltītēm plānotajām treniņu dienām

Atvaļinājumam vai brīvdienām ir vērts saplānot pienācīgu diētu, kurā ietilpst pietiekami daudz proteīnu saturošu ēdienu, kā arī pietiekams ogļhidrātu daudzums izlaistajiem treniņiem. Šādi ķermenis saņems visas ieplānotās uzturvielas un muskuļu masas uzturēšanas (vai pieaudzēšanas) process netiks ietekmēts. Šādi jūs nodrošināsiet arī to, lai ēdienos būtu zems kaloriju līmenis, jo brīvdienās, kad treniņi saprotamu iemeslu dēļ tiek izlaisti un tiek apēsti arī gardāki un treknāki ēdieni, papildus svara iegūšana nav vajadzīga.

Tipiskam 85kg smagam vīrietim dienā ir nepieciešam 175 līdz 200g proteīna, kā arī 2400 līdz 2600 kalorijas, lai saglabātu sava ķermeņa masu. Piemēram, ja jūs patērējat 200g proteīna un 50g ogļhidrātu pirms un pēc treniņa, katru dienu jums pāri paliek ap 1400 kaloriju, kuras varat izmantot gadījumos, kad sanāk apēst ko treknāku. Tāpēc, ja ievērosiet līdzsvaru starp treniņiem un diētu, pat brīvdienu kārumi samērīgās devās nekādu ļaunumu nenodarīs.

Plānojiet treniņus pirms krietnām maltītēm

Ja jūsu brīvdienu kalendārs atļauj, pirms krietnām un sātīgām maltītēm ieplānojiet kārtīgu treniņu. Tā kā ķermenim piemīt īpašība kalorijas no ogļhidrātiem transportēt uz muskuļu šūnām uzreiz pēc slodzes, kārtīga izkustēšanās pirms ēdienreizes ļaus nodrošināt liesākas muskulatūras veidošanos.

Tas ļaus atbrīvoties viesībās un sajusties labi, jo būsiet darījis visu lietas labā. Atcerieties, ka nav prāta darbs pēc slodzes ēst ļoti taukainus produktus, tāpēc viesībās kārtīgi sekojiet līdzi tam, ko liekat uz šķīvja.

Ieplānojiet pauzes

Viens no svarīgākajiem punktiem, ko cilvēki bieži piemirst, ir atpūta. Tā kā treniņu programmā jebkurā gadījumā reizi pāris mēnešos ir jāietur nedēļu ilga pauze, ieplānojiet to tieši uz brīvdienu periodu vai atvaļinājumu. Tā jūs varēsiet atpūsties, apzinoties, ka jau pēc brīvajām dienām atkal ieiesiet atpakaļ ritmā.

Ja mācēsiet izprasta sava ķermeņa vajadzības, tas būs spēcīgāks un nenogurs. Ja atvaļinājums iekrīt Ziemassvētku brīvdienās, kurām raksturīgs stress dēļ viesību plānošanas, dāvanu pirkšanas u.t.t., smagi treniņi cilvēku nogurdinās vēl vairāk.

Visbiežāk problēmas rada pārliecība, ka brīvdienu laikā cilvēkam izdosies saglabāt balansu starp striktu diētu un vispusīgu treniņu programmu. Tomēr tā vietā iesakām nospraust reālu mērķi un ļaut savam ķermenim atpūsties.

Komentāri (4)

Interesē šī tēma? Pievieno favorītiem!
Gary Derek Beckett
If you are seeking a Bank Guarantee (BG), SBLC for Lease or Purchase, we are the best financial institution to help you to secure verifiable and easily monetized BG, SBLC and other financial instruments. At SPOT FINANCE, we are a group of experienced bankers, seasoned brokers with years of experience in the financial instrument industry. We deal directly with reliable Providers of BG, SBLC, MT109, MT799, MT760, Loans, Sale and Lease of Financial Instruments issued by Top rated global banks. Our procedure is TIME SAVING and transparent. With us, you can secure any denomination of BG / SBLC from 10M to 10B (EURO / USD) in time for use in Heavy / Light project financing anywhere in the world. Basically, we are here to help you move your business to the next level. Anticipating your interests, Email: info.spotfinanceltd@gmail.com Skype: spotfinanceltd Sincere regards, Gary Derek Beckett SPOT FINANCE LTD
23.11.2018. plkst. 04:33
Lucy Iman
Izkļūt no finanšu krīzes. Padarīt labus, drošus un pieejamus aizdevumus / aizdevumus šeit Tennesse, ASV. Mēs dodam vismaz 48 mēnešus 4% .00.Mēs dodam klientiem to, ko mēs domājam, ka tie ir pelnījuši; nosacījumi ir piemēroti šim piedāvājumam ... lai nokļūtu pie mums, lai mēs varētu nokļūt pie jums; kategoriski iekļauj mūsu pakalpojumus; * Personas / Aizdevuma aizdevumi * ........ * Uzkrājumi / aizdevumi * ..... Jebkura atbilde uz šo ir jānosūta uz credfunding@oulook.com
20.05.2018. plkst. 16:43
Lucy Iman
Izkļūt no finanšu krīzes. Padarīt labus, drošus un pieejamus aizdevumus / aizdevumus šeit Tennesse, ASV. Mēs dodam vismaz 48 mēnešus 4% .00.Mēs dodam klientiem to, ko mēs domājam, ka tie ir pelnījuši; nosacījumi ir piemēroti šim piedāvājumam ... lai nokļūtu pie mums, lai mēs varētu nokļūt pie jums; kategoriski iekļauj mūsu pakalpojumus; * Personas / Aizdevuma aizdevumi * ........ * Uzkrājumi / aizdevumi * ..... Jebkura atbilde uz šo ir jānosūta uz credfunding@oulook.com
20.05.2018. plkst. 16:43
Justin Williams
Kam tas var attiekties Mēs piedāvājam personīgos, komerciālos un biznesa kredītus ar ļoti minimālām gada procentu likmēm līdz pat 3% laikā no 1 gada līdz 50 gadu ilgam atmaksas termiņam uz jebkuru pasaules daļu. Mēs izsniedzam aizdevumus no € 10 000 līdz € 100 000 000. Mūsu aizdevumi ir labi apdrošināti, lai nodrošinātu maksimālu drošību, ir mūsu prioritāte. Ieinteresētajām personām vajadzētu sazināties ar mani pa e-pastu Aizdevēja vārds: Justin Williams Aizdevēja e-pasts: unique2aal@gmail.com INFORMĀCIJA PAR LAUKSAIMNIECĪBU NAME: KREDĪTU SUMMA: ILGUMS: PHONE #: VALSTS: Piezīme. Lai saņemtu plašāku informāciju, visi e-pasta ziņojumi jānosūta uz mūsu e-pasta adresi {unique2aal@gmail.com}
22.09.2017. plkst. 06:56

Visi komentāri

Pievienot komentāru

 Reģistrējies

Translate

Šodien

2019. gada 09. decembrī Vārdadienas svin:

Autorizācija

Reģistrēties

Aizmirsi paroli?

e-jaunumi

Saņem portāla jaunumus e-pastā.

Interesanti fakti

Sīpoli palīdz samazināt holesterīna līmeni organismā pēc sātīgas maltītes

Pasākumi

Portugāļu flīžu māksla

No 4.marta Dekoratīvās mākslas un dizaina muzeja vestibilos būs skatāma ļoti interesanta portugāļu flīžu mākslas izstāde....