Matu pieaudzēšana

Matu pieaudzēšana

Matu pieaudzēšana aizsākusies Itālijā pagājušā gadsimta otrajā pusē. Matu pieaudzēšana palīdz pagarināt matu garumu, padarīt matus biezākus, aizvietot matu šķipsnu krāsošanu. Pieaudzēšanai izmanto gan dabiskus, gan mākslīgus matus, taču labāka rezultāta sasniegšanai tos ieteicams pagarināt ar dabiskiem matiem. Mūsdienās matus pieaudzē tik kvalitatīvi, ka pat profesionāļi neatšķirs vai Jums ir dabīgi vai pieaudzēti mati. To, ka mati ir pieaudzēti, var ievērot tad, ja tie ir ļoti būtiski pagarināti. Vienā mēnesī mati izaug aptuveni par centimetru.

Matu pieaudzēšanas process Untitled 20.jpg - 65.05 KB

Pieaudzējamiem matiem ir 50 - 60 dažādu toņu, kā arī krāsainas šķipsnas. Lai pieaudzētu matus, dabīgo matu garumam jābūt vismaz 10 centimetriem. Ja mati ir īsāki, dabīgos matus ir grūti piestiprināt un tos var redzēt.

Ir divu veidu matu šķipsnu jeb kapsulu pieaudzēšanas tehnikas - ar sildīšanas un auksto metodi. Matiem veselīgāka, neapšaubāmi, ir aukstā tehnika, kad ar ultraskaņas palīdzību matu šķipsnas keratīna kapsula tiek izkausēta un tā piestiprinās pie dabisko matu šķipsnas no to apakšējās daļas, nenodarot dabiskajiem matiem nekādu kaitējumu. Tomēr tikai retais skaistumkopšanas salons piedāvā šo metodi, un pārsvarā dominē sildīšanas tehnika, kad vaska kapsula tiek piekausēta pie dabisko matu šķipsnas, kas bojā matu struktūru. Jāatzīmē, ka pēc pieaudzēšanas tiek veidots matu griezums, ja vien netiek pieaudzēti mati atbilstoši personas izvēlētajam garumam un griezumam. Matu pieaudzēšanas procedūra ilgst apmēram 4 – 5 stundas, bet labāk šai dienai vairs neplānot nekādas citas lietas. Līdz matu pieaudzēšanai tiek sniegta konsultācija, kurā tiek noskaidrots matu garums, krāsa un šķipsnu garums.

Pieaudzējamo matu iegūšanaUntitled 22.jpg - 75.88 KB


Pieaudzējamos matus iepērk no cilvēkiem, kurus daba apveltījusi ar spēcīgiem, veselīgiem, ātri augošiem matiem. Firmas, kuras matus iepērk, tos rūpnieciski apstrādā: attīra, balina un krāso. Izejmateriāla tīrību un nekaitīgumu apliecina sertifikāts. Tiek uzskatīts, ka pēc apstrādes mati par savu izcelsmes objektu nesatur absolūti nekādu informāciju.

KopšanaUntitled 24.jpg - 55.65 KB

Pieaudzēto matu mazgāšanai jālieto speciālā kosmētika vai šampūns ikdienas lietošanai un balzāms krāsotiem matiem (profesionāla kosmētika, jo parastā ir pārāk agresīva pret kapsulu un var to laika gaitā grauzt un irdināt, kas var palielināt matu izkrišanu). Lai mati nesaveltos, labāk tos mazgāt zem dušas, nevis pretēji augšanas virzienam bļodā vai zem krāna. Matiem nedrīkst izmantot matu maskas, kas ir paredzētas dabīgajiem matiem. Mati jāķemmē ar speciālu matu ķemmi - ar retiem sariem.

Pieaudzētos matus var nēsāt 6 - 8 mēnešus, pēc tam ieteicams galvas ādai ļaut pāris nedēļu atpūsties, pēc tam var atkal likt jaunas šķipsnas. Pie friziera pieaudzētos matus vajadzētu kopt ik pēc 1 - 2 mēnešiem atbilstīgi matu augšanas ātrumam (kopšana nozīmē sakņu krāsošanu un nepieciešamības gadījumā šķipsnu pacelšanu).

Rotājumi matu pieaudzēšanāUntitled 26.jpg - 78.48 KB

* Ļoti populāras ir šķipsnas ar Svarovski kristāliem. Tās var pieaudzēt ne tikai gariem matiem, bet arī tiem, kuriem ir matu griezumi. Nelielam matu garumam izmanto tāda paša garuma šķipsnu ar kristāliem. Šķipsnas ar kristāliem ir ļoti kvalitatīvas, turas no 1 līdz 2,5 mēnešiem. Kristāli no šķipsnas nekrīt nost un nenoslīd. Ir dažādas krāsas.
* Dredi un bizītes. Ļauj dekoratīvi noformēt garos matus.
* Mākslīgās šķipsnas. Ir dabiskās un fantāziju krāsās. Ieteicams pieaudzēt nelielu šķipsnu daudzumu, lai dekorētu matus, t.i., imitētu sarežģītu matu krāsojumu. Laika gaitā šķipsnas paliek pūkainas, un tās nepieciešams atsevišķi apstrādāt ar matu veidošanas līdzekļiem, ir ideāli piemērotas ballītēm.

Matu noņemšana


Lai noņemtu pieaudzētos matus, ir jādodas pie friziera. Frizieris uz keratīna kapsulām uzklāj speciālu šķīdumu, kas tās padara trauslas, un pēc tam ar spailēm kapsulas saspiež un noņem.

Zināšanai

* Ja ir problemātiska galvas āda – pārāk liela taukainība, blaugznas, psoriāze vai stipra matu izkrišana, pirms matu pieaudzēšanas ir jāveic matu ārstēšana, savādāk pieaudzētie mati neturēsies.
* Pieaudzētos matus var krāsot un tiem var veidot arī ķīmiskas cirtas, taču nedrīkst balināt, jo šie mati jau iepriekš ir apstrādāti.
* Pirms gulēt iešanas matus ieteicams sapīt bizē, lai tie pa nakti nesaveltos.

Komentāri (6)

Interesē šī tēma? Pievieno favorītiem!
Diana Hair Extension
Xuchang Diana hair products Co.,LTD established in 1999 sepcializing in the export of 100% human hair products, which is an intergration of design,manufacture and dealing in this line.Striving to meet coustomer's demands for high quality spiritual and cultural life. Located in the biggest center of human hair collecting and distributing in China-------Xuchang city with the very convenient transportation and communication.And we have been experienced in this line with more than 12 years with a long history of hair processing techinque and management as well as the advantage of recourse of raw material. For more detail informaition,you may visit our company's online web:www.dianahair.com,which including our mainly hair products line. sales01@dianahair.com Jenny
07.11.2011. plkst. 09:44
Hustle
Best Hair and Service FashionSecret.lv
11.07.2010. plkst. 23:26
vincent
We are Long River Hair Products Co ltd, both a manufacturer and a fashionable designer, is a leading hair product company in Shandong, China. Now we are searching the long term partner in your market with you Our main products are as follows Hair extension Nail hair/U tip hair extension I tip hair extension Pre-bonded hair/Keratin Hair Clip in hair extenion/Clip on hair extension Loop hair extension/Micro ring hair extension Hair weaving/Hair weft Human hair eaaving and synthetic hair weaving Wig Lace wig Full lace wig Lace front wig Waiting for your intereseted reply Best Regards, vincent Long River Hair Products Co.,Ltd ADD : Room 1403,No 44th Building,Lv Cheng Garden,Lichang District,Qingdao,China Email: vincent@longriverhairs.com Aternative Email: longrivergroup@yahoo.com Website: www.longriverhairs.com Tel:0086 532 68985923/25/26/27/30 Fax:0086 532 68985923 Mobile Tel:0086 13573820386
14.06.2010. plkst. 17:41
Jana
Pilnīgas muļķības vismaz pēc manām domām, jo matu pieaudzēšanu man veica Alīna Purgale Pat līdz šim brīdim esmu pilnīgi apmierināta un pagāja jau 2,5 mēneši un profilaksi arī veikšu pie viņas. Varbūt Jūs kaut ko nepareizi darijāt ar matiem?
22.02.2010. plkst. 11:45
Laura
Paskatieties, meitenes atsauksmes par Alīnu ( www.fashionsecret.lv )- ievadiet google.lv- Alīna Purgale un viss būs skaidrs par matu kvalitāti un "garantijām" :)
15.01.2010. plkst. 22:04

Visi komentāri

Pievienot komentāru

 Reģistrējies

Translate

Šodien

2019. gada 25. augustā Vārdadienas svin:

Autorizācija

Reģistrēties

Aizmirsi paroli?

e-jaunumi

Saņem portāla jaunumus e-pastā.

Interesanti fakti

Sīpoli palīdz samazināt holesterīna līmeni organismā pēc sātīgas maltītes

Pasākumi

Aleksejs Naumovs. "Dzimšanas diena". Glezniecība

„DZIMŠANAS DIENA”  —  katrs zinām, ka tie ir svētki, kas aicina just prieku par dzīvi,  apzināties, ka tas ir vērtīgākais, kas mums pieder — katram atvēlētais laiks,...