Uzacu akcentēšana

Uzacu akcentēšana

Uzacis ir tās, kas nosaka mūsu sejas izteiksmi, tieši uzacis ir tās, kas akcentē acis, kas savukārt ir mūsu dvēseles spogulis.
Lai akcents būtu pozitīvs, ir jāpiedomā pie uzacu formas. Lūk, daži padomi lielisku uzacu iegūšanai!

Kā noteikt ideālu uzacu formu?

eyebrowpic2.jpg - 5.95 KBVislabāk uzacu formu var noteikt ar divu zīmuļu palīdzību. Uzacīm jāsākas pie taisnes starp nāsīm un acu iekšējiem kaktiņiem. Uzacīm jābeidzas pie savienojuma līnijas starp nāsīm un acu ārējiem kaktiņiem. Skaisti izskatās, ja matiņi uzacu galos kļūst plāni un nobeidzas ļoti pakāpeniski. Pārāk stipri uz leju izliekta līnija sašaurina plakstiņu un piešķir sejai nedaudz bēdīgu izskatu.

Kad uzacu forma ir noteikta, var ķerties klāt pie uzacu matiņu izraustīšanas. Bet kā to darīt?

Ja uzacis ir ļoti platas un optiski it kā nospiež acis, tās var padarīt šaurākas. Matiņus vienmēr izrauj tikai no apakšas, kā arī no iekšpuses uz ārpusi.
pincete2.jpg - 11.54 KBProcedūra būs mazāk sāpīga, ja ādu izstiepsiet ar diviem pirkstiem un matiņus izrausiet augšanas virzienā. Izraušanu vēlams labāk izdarīt vakarā, jo ap acīm var rasties apsārtums. Nav svarīgi, vai pincete ir taisna, slīpa vai saliekta, svarīgi, lai tā būtu labi aiztaisāma.

4 iespējas, kā uzsvērt uzacis

  • Krāso ar mīkstu uzacu vai kontūrzīmuli, kuram jābūt labi noasinātam un kurš nedrīkst būt par tumšu. Nevajag vilkt nepārtrauktu līniju, bet gan krāsot atsevišķus matiņus no iekšpuses uz ārpusi. Tad viegli pārlaiž ar uzacu suku. Labākais veids, kā aizpildīt spraugas uzacu lokā vai neuzkrītoši pagarināt pārāk īsas uzacis, ir švīkāt ar zīmuli, kas atbilst uzacu krāsai. Taču matiņus nekrāso vienmērīgi, bet gan tā, kā tie auguši.
  • Uzacis var nopūderēt ar acu ēnu pūderi maigi pelēkos vai brūnos toņos, ar speciālu cietu vai nošķeltu otiņu viegli skarot matiņus.
  • Pavisam viegli pārziež ar skropstu tušu: tas piešķirs uzacīm formu, matiņiem mazliet vairāk krāsas un izskatīsies ļoti dabiski. Svarīgi: pirms tam suku pārlaiž pār salveti.
  • Uzacis sasukā ar želeju: ideāli, lai „savaldītu” biezas un nepakļāvīgas uzacis. Tiek ražota speciāla uzacu želeja (bezkrāsaina vai tonēta), kas izskatās kā bezkrāsaina skropstu tuša.


Krāsojot uzacis ķīmiski, var ietaupīt laiku


Lai izvairītos no pastāvīgas krāsošanas, gaišas uzacis var ietonēt tumšākas ar skropstu krāsojamo līdzekli, tomēr profesionāli kosmētiķi to var izdarīt labāk. Krāsa, ko viņi izmanto, turas ilgāk, jo kosmētiskie preparāti, kas paredzēti lietošanai salonos, satur lielāku ūdeņraža pārskābes devu. salons.jpg - 55.6 KBLai izvairītos no lieliem kontrastiem, uzacu krāsa jāpieskaņo matiem.

Krāsvielu ar otiņu uzklāj uz notīrītiem uzacu matiņiem to augšanas virzienā. Pēc 10 minūšu iedarbības krāsu noskalo ar siltu ūdeni un uzmanīgi pārvelk uzacīm ar vates piciņu.

Komentāri (17)

Interesē šī tēma? Pievieno favorītiem!
saule
Varbut kads zin ka var nonemt krasu no uzacim,ja ta nepatiik,ir tada situacija.
21.04.2013. plkst. 08:16
Man tāda pati situācija kā 'papillon'. Runājot par permanento meikapu arī neesmu vēl redzējusi, ka kādam būtu ļoti skaisti uzzīmēts, tādēļ zīmēju ar zīmuli.
16.04.2008. plkst. 12:11
Man sejas izteiksme tāpat no dzimšanas sanākusi ļoti kolosāla !!
16.04.2008. plkst. 11:32
tā nu sanācis, ka man uzacu vispār praktiski nav, tādēļ tās zīmēju. Permanentais meikaps situāciju padarītu daudz vieglāku, taču man nepatīk Latvijā strādājošo speciālistu rezultāts, varbūt neesmu apskatījusi pietiekami daudz. Dzīvojot ārzemēs, atradu lielisku speciālisti ar milzu pieredzi un tādu mīlestību pret darbu!!! viņa man nodemonstrēja savus darbus, vnk kolosāli, dabīgi un pat pateikt nevar, ka tetovēts, pat pēc zīmēta neizskatās. Jo darba tehnika ir uzklāt noteikta toņa krāsu, izveidojot formu un tad ar tumšāku vinā ietetovē svītriņas "it kā matiņus". Kolosāli, diemžēl atgriešanās Latvijā nojauca man šo procedūru, jāiet ir atkārtoti pēc 3 mēnešiem 2. krāsas kārtiņas uzklāšanai. Katrā ziņā, pieņemot lēmumu par uzacu tetovēšanu, nežēlošu līdzekļus un došos uz uk, ieplānojot nākamo vizīti pēc 3 mēnešiem. Procedūras cena: 300 paundinji
16.04.2008. plkst. 09:35
Pati sev uzacis neraustu, bet gan uzticu to darīt profesionālei. Nevaru sev nodarīt sāpes. Izmēģināju un zinu, ka tiešām uzacis padara izteiksmīgāku seju. Man ļoti patika,kā to izdarīja Kolonnā!!!!
30.09.2007. plkst. 22:34

Visi komentāri

Pievienot komentāru

 Reģistrējies

Translate

Šodien

2019. gada 25. augustā Vārdadienas svin:

Autorizācija

Reģistrēties

Aizmirsi paroli?

e-jaunumi

Saņem portāla jaunumus e-pastā.

Interesanti fakti

Par spīti stereotipiem, saldais ēdiens maltītes sākumā nemaz nav tik kaitīgs. Kā uzskata daži dietologi, torte vai kūka var nospēlēt savdabīgu antiaperitīva lomu, nomierinot „vilka apetīti”. Viss ir atkarīgs no tā, cik izsalcis esat un cik sen esat pēdējo reizi ēdis. Ja ir izlaista kāda ēdienreize, uzsāciet maltīti ar dažiem šokolādes gabaliņiem, pāris konfektēm, tortes gabaliņa, dažām karotēm ievārījuma vai saldējuma. Tas paātrinās glikozes piesātināšanos asinīs, samazinās bada sajūtu un pasargās no pārēšanās

Pasākumi

Dabas koncertzāles mēģinājums mežā

Dabas koncertzāles projektā iesaistītie mūziķi un zinātnieki tikās mežā, pirmajā mēģinājumā, pirmā koncerta norises vietā - Strenču – Valkas ceļš, Bērzi, pie pagrieziena uz...