Gudrais korektors

Gudrais korektors

Korektori ātri un efektīvi palīdz noslēpt tumšos lokus zem acīm, rētas un asinsvadu tīklojumu un piešķir sejai lielisku izskatu.

Korektoru izvēle
Korektori ir lieliski dažādu defektu optiskā iespaida mazināšanas līdzekļi. Tie ir bāzes krēmu koncentrēta forma ar ļoti augstu pigmentu sastāvu, kurus lietojot var panākt pilnīgu sejas defektu problēmu risinājumu. Nav vienota uzskata, vai korektoru labāk klāt zem vai virs bāzes krēma, taču mēs iesakām metodi, kad korektoru klāj pēc bāzes krēma uzklāšanas, jo korektoru liek uz sejas tikai vietām un bāzes krēms virs tā var traucēt.

Cietie korektori
cietais.jpg - 14.28 KBTie izmantojami vienkāršai ādas ietonēšanai. Šie korektori tirdzniecībā ir visplašāk pārstāvēti. Dažu korektoru sastāvs ir visai smags un biezs, tāpēc, pirms iegādāties cieto korektoru, ieteicams to veikalā izmēģināt.

Krēmveida korektori
kremveida.jpg - 13.74 KBTie parasti ir pieejami tūbiņās ar sūkļveida galiņu. Krēmveida korektori nav tik biezi kā cietie, tomēr ar tiem var panākt ļoti dabisku rezultātu.

Šķidrie korektori
skidrais.jpg - 5.54 KBŠie korektori ir pieejami tūbiņās. Uzspiež nedaudz krēma uz pirkstiem un uzziež defektu vietai. Izvēloties korektoru, nemeklējiet to pēc iespējas gaišāku, bet pieskaņojiet dabiskajai ādas krāsai. Gaišāka toņa korektors defektu tikai vēl vairāk akcentēs.

Korektors efektīvi palīdzēs risināt daudzas ar skaistumu saistītas problēmas.
Pūtītes un citi defekti
Šajos gadījumos visieteicamākais ir cietais medicīniskais korektors, kura sastāvā ir vielas, kas vienlaikus ārstē un paslēpj pūtītes un citus defektus. Labi žūstošu korektoru uzliek tieši uz pūtītes vai defekta vietas, ar vates kociņu pārlaiž defekta maliņām, lai neredz krāsojuma robežu. Klājot korektoru plašākā laukumā ap pūtīti, tā kļūs vēl redzamāka.

Loki zem acīm
Šādiem gadījumiem izvēlas krēmveida vai šķidro korektoru (bēšā krāsā, nedaudz gaišāku par ādas krāsu), jo sausie akcentē krunciņas ap acīm. Krēmu iepunktē ādā ar zeltnesi, jo tas ir vājākais pirksts, kas neizstaipīs plāno ādu ap acīm.

Rētas

Rētas, arī pūtīšu vai vējbaku rētas, var noslēpt ar korektora palīdzību, taču efektīvs rezultāts ir laikietilpīgs. Aizpilda bedrītes ādā, rūpīgi ar mīkstu otiņu iepunktējot tajās vairākas kārtas korektora. Katrai korektora kārtiņai ļauj iesūkties ādā.

Asinsvadu tīklojums
Šīs problēmas risināšanai lieto cieto vai šķidro korektoru. Korektoru uzklāj ar mīkstu acu otiņu vai tīru vates kociņu, tad pārvelk maliņām, lai tīklojums kļūtu redzams.

Komentāri (11)

Interesē šī tēma? Pievieno favorītiem!
lala
tik zheel ka te nebija aprakstiits kaadas kraasas korektors kam vajadziigs...
25.03.2008. plkst. 23:12
...es arī iztieku bez tiem korektoriem..
09.10.2007. plkst. 09:42
kaut kā diezgan murgaini izklausās- Korektoru uzklāj ar mīkstu acu otiņu vai tīru vates kociņu, tad pārvelk maliņām, lai tīklojums kļūtu redzams. tu tak zieķē ciet, lai neredz, nevis otrādi!?
04.10.2007. plkst. 15:58
tik gudrs ,ka varbūt nemaz pašai nav jānopūlas ?
04.10.2007. plkst. 09:40
šķidrs varbut labaks! sausie seju baigi kairina!tapēc iztieku bez un tāpat labi
04.10.2007. plkst. 09:33

Visi komentāri

Pievienot komentāru

 Reģistrējies

Translate

Šodien

2019. gada 21. oktobrī Vārdadienas svin:

Autorizācija

Reģistrēties

Aizmirsi paroli?

e-jaunumi

Saņem portāla jaunumus e-pastā.

Interesanti fakti

Auglis ar vislielāko kaloriju saturu ir avokado

Pasākumi

Klajā nāk filmas “RocknRolla” mūzikas izlase

Oktobra sākumā Latvijā izdevniecības “Universal Music” apgādā klajā nākusi jaunākās Gaja Ričija filmas “RocknRolla” mūzikas izlase, kurā ietverti režisora izvēlēti rokmūzikas...