Mākslīgo nagu gadsimts

Mākslīgo nagu gadsimts

Mākslīgie nagi ir labs un ērts risinājums tām sievietēm, kurām nav dabas doti skaisti nagi. Tās ir mūsdienīgas tehnoloģijas, kuras palīdz modelēt nagu formu, iegūstot noturīgu manikīru. Uz mākslīgajiem nagiem nagu laka turas divas, trīs nedēļas.

Kāpēc sievietes pieaudzē nagus?

Pirmkārt, īsu pirkstu vai roku īpašnieces savus ne tik izcilos nagus šādā veidā var pagarināt, kā rezultātā ar apkārtējiem cilvēkiem kontaktēšanās kļūst pārliecinošāka. Skaisti nagi piesaista apkārtējo cilvēku uzmanību un nereti tieši pēc roku un nagu izskata citi cilvēki vērtē to, kā persona par sevi rūpējas.

Ne tikai īsu pirkstu vai nagu īpašnieces pakļaujas šīm procedūrām, arī garu un smailu roku un nagu nēsātājas pieaudzē nagus, jo tas ir šī gadsimta modes kliedziens, tādā veidā tiek celta arī sievietes pašapziņa. Skaists apģērbs, dārgi apavi un aksesuāri vairs nav iedomājami arī bez tiem pieskaņotiem koptiem un gariem nagiem.

Ir arī sievietes, kuras ir spiestas pieaudzēt nagus, proti, veselības nolūkā. Bieži dabīgie nagi lūst, šķeļas un nav iespējams tos izaudzēt garus un skaistus. Strādājot darbu, kur rokas nemitīgi atrodas saskarē ar ūdeni, mākslīgie nagi būs lielisks līdzeklis, lai aizsargātu dabiskos nagus. Izvēloties nagu pieaudzēšanu, jāzina, ka dabīgais nags pats izturīgāks nekļūs - tiks vienīgi izveidota skaista aizsargkārta.

flirting-wife.jpg - 14.19 KBNesvarīgs iemesls nagu pieaudzēšanai ir arī vēlme izpatikt pretējā dzimuma pārstāvjiem, taču šeit daudzi vīrieši noteikti ar Jums nebūs vienisprātis, uzskatot, ka viss dabīgais ir skaists.

Nagus nav ieteicams pieaudzēt šādos gadījumos:
• antibiotiku un ķīmijas terapijas kursa laikā. Šajā periodā cilvēka organismā izdalās acetons, kas veicina nagu atslāņošanos;
• sēnītes saslimšanas gadījumos. Vispirms būtu jātiek galā ar slimību un tikai tad būtu piemērotākais laiks domāt par mākslīgajiem nagiem.

Ir divas nagu pieaudzēšanas metodes- akrils un gēls.
Akrils un gēls atšķiras pēc sava ķīmiskā sastāva. Gēls uz naga virsmas tiek sacietināts ar speciālas lampas palīdzību, savukārt akrils sacietē pats.Akrils ir radies no zobu akrila, cilvēku dabīgā nagu virsma tika nereti bojāta, protams, mūsdienās akrils ir kļuvis ievērojami labvēlīgāks nagiem, taču nagu speciālistu runas par to, ka akrils un gēls nebojā dabīgos nagus, ir tīrās blēņas!

nagi.jpg - 23.28 KBGēls ir elastīgāks un labāk amortizē traumas un sitienus, tas labāk pakļaujas nagam, ja zem tā ir sava naga „brīvā” daļa. Savukārt akrils ir izturīgāks, mazāk laika aizņem nagu pieaudzēšanas procedūra, kā arī ļoti būtisks faktors- tam ir zemāka cena, tikai atšķirībā no gēla, akrilam ir spēcīga, īpatnēja smaka. Akrila nagi ik pēc pusgada jānoņem, ļaujot no tiem atpūsties 2 - 3 mēnešus.
Atšķirībā no akrila tehnoloģijas, gēla nagi ir lakojami ar parastajām nagu lakām, un lakas ir noņemamas ar parasto acetona lakas noņēmēju.

Gēla nagi izskatās dabīgāki, labvēlīgāki veselībai, jo želeja tiek uzlikta apmēram 0,5 milimetrus no naga saknes, ļaujot dabīgajam nagam elpot.

Ja esat izvēlējusies pieaudzēt mākslīgos nagus, jāapbruņojas ar pacietību un ik mēnesi jauniegūtajiem skaistajiem nagiem jāatlicina zināma naudas summa (ap Ls 30) un laiks. Pati nagu pieaudzēšana ilgst apmēram divas stundas. Pirms nagu uzlikšanas nedrīkst veikt manikīru.

Nagu pieaudzēšanu ar akrilu veic, sajaucot īpašu šķīdumu (likvīdu) ar pūderi. Savukārt gēla konsistence ir gatava lietošanai - to atliek vien ar otiņu uzklāt nagam.

Processnagu_liksana.jpg - 37.13 KB

  • Nagu pieaudzēšana sākas ar dabīgo nagu sagatavošanas procesu. Abām metodēm ir vienāda pieeja;
  • Dabīgais nags tiek novīlēts īsāks, atstājot brīvo naga malu aptuveni 1 mm garumā, tiek uzklāts līdzeklis kutikulas noņemšanai un atbīdīta āda;
  • Tad nagam tiek novīlēta virsējā kārta, pēc tam nagu nomazgā un nodezinficē;
  • Atkarībā no izvēlētā nagu garuma tos audzē vai nu uz formām (zem naga liek īpašas papīra formas - paliktnīšus) vai arī uz plastmasas veidnēm - tipšiem. Problemātisko nagu īpašniecēm pieaudzēšana biežāk notiek uz tipšiem. Ja nagam ir maliņa, to audzē uz formām;
  • Tad tiek uzlikts vēlamās krāsas un formas materiāls ar otiņas palīdzību;
  • Gēla metodē roku liek īpašā UV lampā, kur pilnīgai želejas sacietēšanai nepieciešamas 2 minūtes, savukārt akrils sacietē gaisa ietekmē (3 minūtes). Gēls pieaudzēšanas laikā tiek uzklāta uz dabīgā naga vai sagataves četrās kārtās;
  • Pēc tam nagus vīlē, nodrošinot formu un padarot plānākas mākslīgā naga malas;
  • Pēc vīlēšanas akrila nagi tiek nopulēti, padarot tos spīdīgus, savukārt gēla nagam nepieciešams uzklāt speciālu spīduma kārtu.

Lai netraumētu dabīgos nagus, pieaudzētie nedrīkst būt garāki par 1/3 no naga plātnes garuma.

Kopšana mājas apstākļos
Pieaudzēto nagu kopšana mājas apstākļos paredz speciālas nagu eļļas izmantošanu (taču interesanti zināt, cik sieviešu to dara). Akrila nagiem nepieciešams lietot lakas noņēmēju, kas nesatur acetonu, pretējā gadījumā akrils var kļūt trausls. Ja ir vēlēšanās pārlakot nagus, akrila nagiem zem lakas noteikti jāklāj bāzes kārtiņa.

Nagu korekcija jāveic pēc vajadzības, vienām tas ir pēc divām nedēļām, citām – pēc piecām.

Nagu dizains
nagu_dizains.jpg - 38.67 KBNagu dizains ir katras sievietes individuāla izvēle- vai apgleznot ar dažādām krāsainām līnijām, punktiņiem, spīdumiņiem. Gan akrils, gan gēls tiek piedāvāts ne tikai dabīgi rozā nagu krāsā, bet arī balts, melns, zaļš, sarkans, dzeltens. Arī frenču var veidot dažādās krāsās. Vairumā sievietes izvēlas tieši frenču - ar klasiski baltu naga maliņu.

Nagu noņemšana
Ja mākslīgie nagi ir apnikuši vai kādu citu iemeslu dēļ tie ir jānoņem, jāzina, ka akrila nagus salonā noņem ar speciālu šķidrumu, bet gēla nagus atmērcēt nav iespējams, tie ir jānovīlē līdz dabīgajam nagam. Lai turpmāk nerastos problēmas, svarīgi mākslīgos nagus noņemt pareizi, vīlējot nesabojāt dabīgos nagus vai arī neturēt pārāk ilgi speciālajā šķidrumā. Tieši tāpēc labāk būtu šo procesu veikt pie speciālista.

Pēc mākslīgo nagu noņemšanas būtu ieteicams (patiesībā būs arī nepieciešams) lietot kādu nagus stiprinošu līdzekli, ļoti labs līdzeklis ir Nail Tek. Lai palutinātu nagus, vēlams tiem reizumis uzklāt mīkstinošu, barojošu nagu eļļu.

kajam_french.jpg - 37.74 KBPēdējā laikā iecienīta ir arī kāju nagu veidošana ar želeju (gēlu), īpaši aktuāli tas ir vasarā. Šeit profilakse vajadzīga nedaudz retāk – apmēram pēc pusotra mēneša.

Komentāri (47)

Interesē šī tēma? Pievieno favorītiem!
Lucy Iman
Izkļūt no finanšu krīzes. Padarīt labus, drošus un pieejamus aizdevumus / aizdevumus šeit Tennesse, ASV. Mēs dodam vismaz 48 mēnešus 4% .00.Mēs dodam klientiem to, ko mēs domājam, ka tie ir pelnījuši; nosacījumi ir piemēroti šim piedāvājumam ... lai nokļūtu pie mums, lai mēs varētu nokļūt pie jums; kategoriski iekļauj mūsu pakalpojumus; * Personas / Aizdevuma aizdevumi * ........ * Uzkrājumi / aizdevumi * ..... Jebkura atbilde uz šo ir jānosūta uz credfunding@oulook.com
20.05.2018. plkst. 16:41
Lucy Iman
Izkļūt no finanšu krīzes. Padarīt labus, drošus un pieejamus aizdevumus / aizdevumus šeit Tennesse, ASV. Mēs dodam vismaz 48 mēnešus 4% .00.Mēs dodam klientiem to, ko mēs domājam, ka tie ir pelnījuši; nosacījumi ir piemēroti šim piedāvājumam ... lai nokļūtu pie mums, lai mēs varētu nokļūt pie jums; kategoriski iekļauj mūsu pakalpojumus; * Personas / Aizdevuma aizdevumi * ........ * Uzkrājumi / aizdevumi * ..... Jebkura atbilde uz šo ir jānosūta uz credfunding@oulook.com
20.05.2018. plkst. 16:41
nja,ir kā ir..
29.02.2012. plkst. 13:42
lija
meiten, atbildod uz Tavu jautajumu, protams,ka ir iespejams uzlikt iisakus nagus, garumu Tu pati izveelies!!! un krish... tads jautajums nemaz nav jauzdod, jo jebkursh jau zina atbildi uz to, ka jau visi mees zinaam, visam ir vajadziigs laiks, taadeelj pierast pie gariem nagiem ir viens mazins nieks
16.01.2012. plkst. 00:21
man ir viens mazs jautājumiņš. Vai piemēram gēla nagus var arī uzlikt īsus, nevis tik garus,kā citās bildees?
21.11.2010. plkst. 16:59

Visi komentāri

Pievienot komentāru

 Reģistrējies

Translate

Šodien

2019. gada 16. decembrī Vārdadienas svin:

Autorizācija

Reģistrēties

Aizmirsi paroli?

e-jaunumi

Saņem portāla jaunumus e-pastā.

Interesanti fakti

Sausās brokastis ir bagātas ar šķiedrvielām, vitamīniem un daudzām minerālvielām (dzelzi)