Dekoratīvās kosmētikas piederumi

Dekoratīvās kosmētikas piederumi

Tikai ar dekoratīvās kosmētikas piederumiem iespējams iegūt ilgnoturīgu un nevainojamu grimu. Pat visdārgākā kosmētika nedos vēlamo rezultātu, ja tā būs uzlikta nevērīgi ar pirkstiem. Tāpēc paskatieties, vai jūsu kosmētikas maciņā ir visi šie piederumi!

Kosmētikas sūklītis
suklitis.jpg - 8.85 KBTas ir smails trīsstūrveida sūklītis, kura plānās malas izmanto bāzes krēma uzklāšanai ap degunu un žokļu līniju, biezākās – vaigiem, pierei un zodam. Ja nevēlaties lietot sintētisku sūklīti, var izvēlēties no dabiskajiem materiāliem pagatavotu. Vislabākie ir sūklīši ar smalkām poriņām, tie ir maigāki un ādai patīkamāki. Sūklītis ir gatavs lietošanai, kad ir samitrināts un maksimāli nosusināts salvetē.

Pūdera otiņa
pudera_otina.jpg - 25.54 KBPūdera otiņu lieto ikreiz, kad uzliek kosmētiku. Lai izvairītos no pūdera sakalšanas vai saķepšanas, atlikumu no sejas notrauc ar mīkstu, lielu otu. Ādai vismaigākās pūdera otiņas ir izgatavotas no vāveres spalvām. Visērtākā forma ir apaļa un kupolveidīga otiņa ar garākiem sariem tās centrā.

Rūža otiņa
ruza_otina.jpg - 20.47 KBIzmanto viegla birstošā rūža uzklāšanai, kas piešķir sejai patīkamu mirdzumu. Rūža otiņa ir nedaudz mazāka, tātad – vieglāk lietojama nekā pūdera otiņa.

Acu ēnu aplikators
acu_enu_aplikators.jpg - 6.59 KBAr šo aplikatoru klāj uz plakstiņiem jebkura veida ēnas. . Krāsa būs vēl intensīvāka, ja aplikatoru nedaudz samitrināsiet.

Acu ēnu otiņa
acu-otina.jpg - 4.26 KBAcu ēnu otiņas sastopamas visdažādākajās formās — apaļas, plakanas. Pavisam maziņas otiņas ļauj piekļūt ļoti tuvu skropstu līnijai, savukārt ar nošķelto palīdzību var krāsot gan lielākus laukumus. Otiņai jābūt elastīgai, ja atlocīsiet otiņu pret roku, strauji atlaidīsiet un tā saglabās savu sākotnējo stāvokli – otiņa ir elastīga un gatava lietošanai. Otas jāmazgā (ar ziepjūdeni vai šampūnu) apmēram reizi nedēļā, bet, ja jūsu āda ir taukaina un ar tendenci iekaist, prātīgāk to darīt pēc katras lietošanas reizes. Arī sūklīši jāmazgā pēc katras lietoša¬nas reizes (neatkarīgi no ādas tipa).

Acu ēnu sūklītis
acu_enu_suklitis.jpg - 3.13 KBLielisks tādu bālu ēnu uzklāšanai, kas neprasa papildu izlīdzināšanu. Ar to var izlīdzināt kosmētiskā zīmuļa lietošanas pēdas uz vaigu kauliem.

Acu skropstu aplikators/ķemmīte

acu_kemmite.jpg - 3.37 KBPēc katras tušas kārtas uzlikšanas ar ķemmīti rūpīgi izķemmē skropstas, neļaujot tām saķept. Ar aplikatoru akcentē uzacu formu vai padara neuzkrītošas uzacu zīmuļa svītras.

Lūpu zīmulis un otiņa
lupam.jpg - 6.26 KBAr to vispirms iezīmē lūpu līniju. Tad lūpas krāso ar lūpu krāsu. Lūpu otiņas parasti ir pagatavo¬tas no sabuļa vai sintētiskajiem sa¬riņiem. Ar otu lūpu krāsu var uzklāt daudz precīzāk un arī vien¬mērīgāk.
Uzacu pincete
Nepieciešamas divas pincetes, ar ko regulāri apkopt uzacis. Ja pati tik perfekti nemāki iegūt uzacu formu, ļoti labs risinājums ir manikīra apmeklējums, kur speciālists izveidos tev piemērotāko uzacu formu un veiks to korekciju.

Skropstu ieliecējs

skropstu_ieliecejs.jpg - 6.59 KBPirms iekļaušanas kosmētikas piederumu komplektā jāizmēģina. Skropstu ieliecējs pilnībā izmaina skropstas un acis optiski padara lielākas. Ar skropstu uzliecēja palīdzību var panākt tādu rezultātu, ko ne¬spēs sniegt neviena, pat pati pro¬gresīvākā un atliecošākā skropstu tuša. Skropstu ieliecēju lieto uz nekrāsotām skropstām, procedūru atkārtojot 3 reizes. Ieliecēju pieliek pie augšējām skropstām un tad uzmanīgi, nesteidzoties aizver to tā, lai skropstas atrastos starp abām tā daļām.

Komentāri (9)

Interesē šī tēma? Pievieno favorītiem!
Es bez ACU ēnu otiņas nekur neeju.
16.04.2008. plkst. 15:57
Mīļākais darbarīks man ir skropstu ieliecējs ;
29.10.2007. plkst. 13:19
miljons pricendali!un ja jābrauc celojuma, ko atstat un ko nemt lidzi?večiem gan atkrit sādas parpalas :)
29.10.2007. plkst. 09:35
Jaukas tās visas otiņas ,
05.09.2007. plkst. 07:59
lietojot kosmeetiku, piederumi ir ljoti svariigi
20.07.2007. plkst. 17:18

Visi komentāri

Pievienot komentāru

 Reģistrējies

Translate

Šodien

2019. gada 14. oktobrī Vārdadienas svin:

Autorizācija

Reģistrēties

Aizmirsi paroli?

e-jaunumi

Saņem portāla jaunumus e-pastā.

Interesanti fakti

Par spīti stereotipiem, saldais ēdiens maltītes sākumā nemaz nav tik kaitīgs. Kā uzskata daži dietologi, torte vai kūka var nospēlēt savdabīgu antiaperitīva lomu, nomierinot „vilka apetīti”. Viss ir atkarīgs no tā, cik izsalcis esat un cik sen esat pēdējo reizi ēdis. Ja ir izlaista kāda ēdienreize, uzsāciet maltīti ar dažiem šokolādes gabaliņiem, pāris konfektēm, tortes gabaliņa, dažām karotēm ievārījuma vai saldējuma. Tas paātrinās glikozes piesātināšanos asinīs, samazinās bada sajūtu un pasargās no pārēšanās

Pasākumi

Sēru vēsts: aizsaulē aizgājusi aktrise Milda Klētniece

Dailes teātra Aizsaules aktieru zvaigznājam piepulcējusies vēl viena spilgta zvaigzne – Milda Klētniece....