Forums

kill_bills kill_bills Panna
Tas ir ļoti būtisks manas dzīves jautājums, un es no sirds būtu jums pateicīgs, ja jūs varētu padalīties ar mani pārdomās par to, kādu nepiedegošo pannu labāk pirkt. Mums ģimenē ir čuguna panna, kurā gatavo produktus "nopietnajiem" ēdieniem, un vēl ir parastā panna ar nepiedegošo virsmu, kas aiz neuzmanīgas apiešanās ir aizgājusi postā.
Gribam iegādāties nepiedegušo pannu, bet to virsmu materiālu un zīmolu ir tik daudz, ka neko nevar saprast. Ļoti priecāšos, ja ieteiksiet, kāda pannas virsma ir labāka, noturīgāka un veselībai mazāk kaitīga, jo tiešām neko nezinām par pannām.

05.01.2010. plkst. 18:22
mrln mrln Ha, arī biju nesen tādā situācijā, bet nu izvēlējos nerusējošā tērauda pannu, ar tādu spīdīgu apakšu nevis melnu kā teflonam. Ja iet runa par veselīgumu t.i., dzīvi bez teflona, jo mīts vai patiesība, tas mēdz būt kaitīgs ja to saskrāpē un stipri karsē, tad varu ieteikt tēraudu, jo manuprāt čuguns pa smagu un bieži vien rūsē ja to nepareizi kopj. Kā piemēram mana čuguna piesta garšvielām (5 vai 7lvl), kura ierūsēja pēc pirmās mazgāšanas. Protams, ja tik ļoti patīk čuguns, var nopirkt arī Le Creuset firmas čuguna pannu ar emaljētu virsmu kas izmaksās ap 70-100 latiem un vieglāka no tā nepaliks.

Pie tam, kas tieši man likās svarīgi - tērauds nebaidās asus metāla priekšmetu un metāla birstītes, tas nozīmē ka kalpos ilgi. Svarīgi izvēlēties pannu ar biezu apakšu, jo tās palīdzēs saglabāt formu, un būtu jāmeklē uzrakstiņš 18/10 tērauds. Bet nu, kā tad ir ar tērauda pannām sadzīvē? Svarīgi to kārtīgi sakarsēt un tikai tad cept uz tās, jo citādi gaļa, vai sliktākā gadījumā - zivis, pielīp pie apakšas. Mazgāju vienkārši ar metāla birsti un pagaidām esmu priecīgs ar savu izvēli. Jā, nācās šķirties no 37 latiem, tomēr zinu ka tas ir vairāk lidzīgs ieguldījumam nākotnē, jo teflona pannas jāmaina gandrīz reizi 3-4 gados atkarībā no tā cik neuzmanīgs ir saimnieks, šai savukārt ir faktiski mūža garantija (mana mūža jau nu noteikti;))

Tomēr ir vēl dažādi varianti, kā titāna pannas vai kas tik tur nebija, bet nu par tām nezinu, bet droši var konsultēties ar pārdēvējiem.

14.01.2010. plkst. 20:22
(2 atbildes)
Translate

Šodien

2017. gada 28. maijā Vārdadienas svin:

Autorizācija

Reģistrēties

Aizmirsi paroli?

e-jaunumi

Saņem portāla jaunumus e-pastā.

Izsaki viedokli

Vai Tu vēlies, lai sadaļa "Iegūsti ideālu figūru" tiktu atstāta arī pēc konkursa beigām?

Pasākumi

Merilins Mensons izdod jaunu albumu

Šonedēļ mūzikas izdevniecības “Universal Music” apgādā klajā nācis amerikāņu mūziķa Merilina Mensona (Marilyn Manson) septītais studijas albums “The High End Of Low”....