Forums

diena diena Taupam naudinu
Kā nezaudēt galvu dažādu akciju, atlaižu laikā? Man vienmēr sanāk ,ka esmu sapirkusi daudz ko nevajadzīgu tikai tāpēc, ka ir bijušas atlaides ?
20.06.2007. plkst. 12:16
penelope penelope jejbogu šai ziņā varu pateikties dievam, kas mani apdalījis atr visādiem citādiem talantiem, bet piešķīris neparastu skopumu! :DDDDDDDDD
Reti, kad iepērku, kaut ko bez kā mierīgi var arī iztikt.
Dzīvoju ar moto- Lai kaut ko pirktu ir jāpatīk divām lietām- PAŠAI PRECEI un tās CENAI! Iesaku citiem arī pēc tā vadīties.

10.07.2007. plkst. 12:09
ichulis ichulis man jau arī īstenībā gribas tajos akciju laikos pus veikalu nopirkt, vienkārši neņemu naudu tik daudz līdzi, un vispar nerādos veikalā, bez iemesla, ja patiesām ko vajag, tad uz to koncentrējos...
31.07.2007. plkst. 11:01
agnese&maris agnese&maris Reizeem akcijas ir labas. Veelaak taa pati prece, kas maksaa akcijas laikaa leetaak veelaak buus krietni daargaaka. Un ja veel noder saimnieciibaa vai kur citur, tad kaadeell nee?
31.07.2007. plkst. 12:36
drago drago parasti veikalos pērku tikai pašu nepieciešamāko...nevis tas kas iepatīkas;)
21.10.2007. plkst. 19:18
lacitis lacitis Es pēdējā laikā arī vairs neuzķeros uz tām atlaidēm,jo pareizi jau saka tad sagrābjas daudz ko nevajadzīgu,bet tanī mirklī liekas ,ka noderēs!
29.10.2007. plkst. 10:02
ligatt ligatt Ja gadas akcija, kadai vajadzigai precei, tad ir labi, bet ar akcijam ari ir ta, ka vienmer censos salidzinat vai ta ir izdeviga vai nav
19.10.2008. plkst. 12:12
fridis fridis Man viens gudrs cilvēks teica, pērc tikai tad ja esi gatavs pirkt preci par tādu cenu kāda tā bij bez atlaides....un ja tagad cena ir pieņemama tad ņem ciet!!!!
piem.
džinas maksā 70 LVl, bet atlaide 40 %, tas nozīmē, ka tagad cena ir 42 LVL, nu tad izvēli izdari pats....it kā lēti priekš ok džinām...bet vai gatavs es i tu???????

21.01.2011. plkst. 21:37
1-8 (8 atbildes)
Translate

Šodien

2017. gada 26. aprīlī Vārdadienas svin:

Autorizācija

Reģistrēties

Aizmirsi paroli?

e-jaunumi

Saņem portāla jaunumus e-pastā.

Izsaki viedokli

Vai Tu vēlies, lai sadaļa "Iegūsti ideālu figūru" tiktu atstāta arī pēc konkursa beigām?

Pasākumi

„Zaļā 4diena” kopā ar “Mofo” un “Dun Dun”

Turpinot aizsākto koncertu sēriju, „Zaļā 4diena” aicina visus uz nākamo
pasākumu 13. augustā 21:00 uz peldošās darbnīcas, Andrejsalā.

Šajā
reizē koncertēs divas lieliskas...