Forums

penelope penelope Kāpēc pasākumos nav neviena Nacionālā teātra izrāde?
Gribējās padalīties ar iespaidiem par Mērnieku laikiem!
Sižets jau visiem sen zināms no vidusskolas, tāpēc apspriešanas vērts ir tieši aktieru izpildījums un režisora ieceres.
Sen nebiju šai teātrī, ar gandarījumu noskatījos jaunajos aktieros.
Sākumā sabijos, ka izrāde ilgst 3 stundas.
Pārliecinājos, ka nepatīk man modernizējumi, it īpaši pārsteidza, ka Oļiņiete beigās pie stellēm nosēdās nevis datora, tas likās daudz lielāks sviests nekā Lienas slīcināšanās mēģinājumi kastrolī!
Pietuka Krustiņš rullēja- Gundars Grasbergs!!!!
Otrs atraktīvs tēls- Ainārs Ančevskis ar savām smieklīgajām ūsām un zo, zo,zo....
Uldis Anže ar bija līmenī!
Žel, bet starp Lienu un Kasparu nebija jūtama nekāda īpašā mīlestības dzirkst, ir redzēti labāki mīlnieki!!!!
Visu cieņu režisoram par veču deju!
Visi aktieri un koristi bija izcili, katram acīs varēja lasīt izmisumu un mokošo nepieciešamību, šīs scēnas dēl vien ir vērts apmeklēt izrādi!
Un līdzīgi kā citiem skatītājiem, man likās, ja nebūtu tā kora, tad izrāde būtu tāda nekāda un ļoti blāva!

05.10.2007. plkst. 10:21
nepala nepala Kad aizgāju uz šo izrādi, nebiju lasījusi grāmatu. Kopumā izrāde bija interesanta, tomēr vieglāk to būtu uztvert, ja sižets būtu zināms. Daudzās vietās režisors bija paļāvies uz to, ka skatītāji jau tāpat zina, kam tur jābūt un mīlestību starp Lieni un Kasparu iztēlosies paši.
Koris tur bija īsti vietā, man par lielu sajūsmu tur dziedāja arī man pazīstams cilvēks, smiekli lieli, kad visi sāka draudzīgi dejot bez meitenēm :)))

13.01.2008. plkst. 14:20
penelope penelope žēl, ka tā mīlestības dzirksts tikai nojausmas līmenīt, kaut izrāde jau sen iespēlēta, vajadzētu jau sen pašiem aktieriem saprast, ka kaut kas jādara lietas labā! Redz ir pat tādi cilvēki, kas pamanījušies izsprukt cauri bez Mērnieku laiku lasīšanas skolā, un viņiem nav nojausmas par ko tā Liene sajiet sviestā.

18.01.2008. plkst. 09:43
penelope penelope Kerija.Retrospekcija.
Pirmais iespaids pēc izrādes- asaras neizvilināja (es no tiem, kam acis slapjajā vietā), tātad kaut kas pietrūka!!!
Visu cieņu Ditai Lūriņai un Gundaram Grasbergam, tik smuki dziedāt un dancēt. Tagad jau skatītāji izlutināti ar visādām dziedi un dejo ar zvaigzni, ir ar ko salīdzināt... Diemžēl Druē atveidotājs šai pulciņā neierindojas, tāds pašvaks bija. Vēl es uzdrikstos tā teikt, jo esmu redzējusi Kerijas lomā Mariju Naumovu.
Maestro Raimonds Pauls pirmo puslaiku nošmaucās, otrajā spēlēja no A-Z. Kāds laiku pa laikam no kreisā flanga pārliecās balkona malai pāri, lai palūrētos vai nav atkal jau aizšmaucis, es arī tā darīju! :DDD
Man patika skatuves noformējums! Nekādu sarežģītu konstrukciju, nekādu spilgtumu vai mirgojošu lampiņu, kas dikti piedienētos Nujorkas ielu skatiem, tā vietā spīdēja aktieri... atbīdās viena niša- Kerijas buduārs vai grimētava, atbīda citā vietā- Herstvuds cietumā, eleganta pusmašīna...Aigars OZOLIŅŠ un Gaļina POLIŠČUKA labi pastrādājuši.
To pārējo iespaidu man vēl vajag sagremot un pārdomāt, gaidiet turpinājumu! Un izsakieties paši!

04.06.2008. plkst. 15:09
penelope penelope Skroderdienas Silmačos

Protams, ka izrāde skaista, var skatīties atkal un atkal. Kā radīta Jāņu noskaņai. Kārtējo reizi gribas uzteikt Aināru Ančevski, Ditu Lūriņu un Mārtiņu Eglienu, tik jestri spēlēja...
Bija daudz bērnu. Dzirdēju kādu tanti sakām, bērniem te nav vietas, viņi taču neko nesaprot! Tas mani ļoti izbrīnija. Kā tad lai izglīto savu atvasi, ja nevedīsi viņu sabiedrībā. Dažiem vecākiem nācās pārmīt nepatīkamus vārdus ar administratori no sērijas, visiem jābūt biļetēm, klēpī sēdošie traucē apkārtējiem un uz vakara izrādi vispār bērnus neielaiž. Ļoti nedraudzīga attieksme, it īpaši ka jūnijā ir tikai viena dienas izrāde.

20.06.2008. plkst. 13:53
penelope penelope Uz neatgriešanos

Skaudrs mīlas stāsts, kas varēja izvērsties citādāk, ja ne pirmskara laiks...kaut gan liekas, ka nekas tur tāpat nesanāktu, lai arī kā censtos! Prasījās nedaudz dinamiskāts ritms, pārāk plūstoši, rāmi un mierīgi. Dikti varēja just tieši Indras Rogas sievišķīgo, romantisko režiju. Patika skatuves iekārtojums, pārmaiņas un izmantošana, dzīvā mūzika...nepārprotama pirmās nakts deja! Likās, ka otrajā daļā jau vairs nevajadzēja tik daudz un ilgi skatītājus pieradināt ar tām dejām, to jau mēs bijām apjautuši pirmajā daļā, kas tas ir un kāpēc to vajag. Skatītāji aplaudēja kā traki, bet režisore neiznāca...žēl!:(

09.02.2009. plkst. 11:23
1-6 (6 atbildes)
Translate

Šodien

2017. gada 23. septembrī Vārdadienas svin:

Autorizācija

Reģistrēties

Aizmirsi paroli?

e-jaunumi

Saņem portāla jaunumus e-pastā.

Izsaki viedokli

Vai Tu vēlies, lai sadaļa "Iegūsti ideālu figūru" tiktu atstāta arī pēc konkursa beigām?

Pasākumi

Pasmaidi kopā ar Jāni Stībeli

Lai arī sabiedrībā dažbrīd valda ne tik optimistisks noskaņojums, iestājoties pirmajām patiesi siltajām pavasara dienām un piesaulītē pamanot dzeltenās pieneņu galvas, tā vien gribas...