Forums

monika monika Latviesu aktieri
Ligo vakara noskatoties Limuzinu, un otra diena Emila nedarbus, secinaju, ka Uldis Dumpis ir izcils aktieris un baigais humora vecitis. Vai tad ne?
25.06.2007. plkst. 18:30
opis opis piekritu monikai - izcils aktieris! un taa kaa man ir bijis tas gods ar vinu ari tikties dzive, varu apgalvot, ka cilveks vinsh ari ir fantastisks!
No jaunajiem aktieriem gan laikam neviens taa acis nekriit - ir labi aktieri, bet lidz "klasiku" limenim taalu...

25.06.2007. plkst. 18:42
monika monika Opim
Jaunie aktieri man ari patik, bet viniem ir problemas ar repertuaru. Eju uz teatri arvien retak, jo galigi nesaprotu musdienu rezisoru samakslotas un garlaicigas izrades. Nezinu vai Ibsens butu priecigs ieraugot savu Peru Gintu skraidot pa skatuvi trusikos.....
25.06.2007. plkst. 19:19
penelope penelope es ar konservatorisks, man nepatīk klasikas izķēmošana.
16.07.2007. plkst. 17:09
leezhuks leezhuks Uldis Dumpis
Pilniigi un galiigi piekriitu monikai Uldis Dumpis super!:))
26.07.2007. plkst. 10:12
ichulis ichulis jā Dumpis ir labs, bet Dreģe jau arī neatpaliek, diez vai kāds cits aktieris tik labi Limuzīnā nospēlētu Dagnijas lomu...
31.07.2007. plkst. 10:55
sigule sigule Man patīk Rēzija Kalniņa! Īpaši izrādē "Burdundijas princese".
22.10.2007. plkst. 10:35
nepala nepala Ejot uz Jauno Rīgas teātri man nekad nav vilšanās sajūtas un izrādes nav samākslotas un garlaicīgas. Viņi prot visu pasniegt uz urrā!
13.01.2008. plkst. 14:10
meenestins meenestins Rezija Kalniņa. Labākā latviešu aktrise!
09.08.2008. plkst. 11:19
deniska deniska Labākies Latvijas aktieri ir Jānis Reinis, Artūrs Skrastiņš un Ģirts Ķesteris

http://www.youtube.com/watch?v=RpdocXsuiZo

28.08.2008. plkst. 13:51
ola ola manuprāt latviešu aktieri ir lieliski, tikai problēmas ir ar to, ka viņiem nav kur sevi izpaust...tās dažas filmas..un veeee..ee.. seriāli, no kuriem varbūt tikai kādi divi ir skatāmi...
Ja kaut vai tādu Saldo indes garšu (par reālām problēmām, saprotamām) uztaisītu kā mākslas filmu, tad varētu startēt arī straptautiski, jo aktieri jau nu izcili.

15.09.2008. plkst. 16:00
1-11 (11 atbildes)
Translate

Šodien

2019. gada 14. oktobrī Vārdadienas svin:

Autorizācija

Reģistrēties

Aizmirsi paroli?

e-jaunumi

Saņem portāla jaunumus e-pastā.

Pasākumi

Andrea Bočelli piedāvā jaunu albumu

Atzīmējot savu piecdesmit gadu jubileju, populārais itāļu tenors Andrea Bočelli šonedēļ izdevis savu jaunāko albumu “Incanto”....