Forums

gitiene gitiene Pievilcējmuskulis
Vispirms jau Trainer,liels paldies par padomu tricepsa attīstīšanā-viss norit labi un peļu vēderiņi,rokām kļūstot tievākām neveidojas....:))Tagad par kāju pievilcējmuskuli-paskatījos,ka nekādi vingrojumi tam nav doti,bet sāku manīt,ka problēmas var būt ar šo ķermeņa daļu-vajadzētu,kaut ko nostiprinošu šim muskulim. Paldies!!!!!
15.06.2009. plkst. 04:37
trainer trainer Prieks par Tevi, ka rezultāti iet uz priekšu!

Par pievilcējmuskuli: parasti sporta zālēs ir trenažieris, kur sēžot kājas tiek spiestas kopā - sākumā galvenais nepārforsēt, jo sajūtas ļoti interesantas :)

15.06.2009. plkst. 16:41
nightlady nightlady trenažieru zālē paši labākie ir 2 varianti:
1) tas trenažieris, par kuru runā Trainer (sēdeklītis). tas ir tipiskais sieviešu trenažieris. sajūtas labas :D es to taisu 3x20, bet ar lieliem svariem;
2) bloks no apakšas... piemēram, piesien virvi pie labās kājas, nostājies pret bloku ar kreisajiem sāniem un cel labo kāju pa kreisi uz sāniem. to pašu ar otru kāju. šo es netaisu, jo es maksimāli izpumpējos uz tā sēdeklīša.

mājas apstākļos arī 2 labi varianti:
1) vecais, labi pazīstamais vingrinājums, kad guli uz sāniem, piemēram, kreisajiem, labo kāju pārliec pāri kreisajai tā, ka ar pēdu turi pie grīdas, kreisā kāja taisna. tad cel kreiso kāju (taisnu) uz augšu, cik vari. kādas 20x3 uz katru kāju. man gan šis vingrinājums liekas par švaku, jo nejūtu, ka muskuļi sāpētu.
2) šis bija man mīļākais variants, kamēr nesāku staigat uz sporta zāli :D pie TV dīvāniņā paņem starp kājām ieliec spilvenu un žmiedz to ar kājām, cik spēka, un tad atslābini :) es taisu tik ilgi, kamēr nesāk dedzināt un vēl bišķi. tev patiks tā sajūta... vienīgi es neliku spilvenu, bet guļammaisu, jo tas man tādā somiņā, kas pēc formas atgādina cilindru, baigi ērti

15.06.2009. plkst. 23:13
gitiene gitiene Paldies abiem!!!!!
16.06.2009. plkst. 12:08
1-4 (4 atbildes)
Translate

Šodien

2019. gada 21. oktobrī Vārdadienas svin:

Autorizācija

Reģistrēties

Aizmirsi paroli?

e-jaunumi

Saņem portāla jaunumus e-pastā.

Pasākumi

Hardangas vijole un nedzirdēta Norvēģijas mūzika

Jau ziņots, ka 23. janvārī Liepājas Teātrī un 24. janvārī Ogres novada Kultūras centrā simfoniskās mūzikas cienītājiem būs iespēja dzirdēt koncertu „Norvēģijas skarbais...