Forums

zhorzhs zhorzhs 5x5
Par cik vēlos pamainīt programmu, jo rezultāti ir iesprūduši, papētīju šajā pat portālā publicēto treniņprogrammu 5x5 (http://www.irlaiks.lv/health/sport/training/article.php?id=6034258) un daudz ko neizprotu. Te ir tie daži neskaidrie punkti:

1. Vai ar nolūku šajā programmā nav iekļauta parastā spiešana?
2. Un plecu treniņi? Vai tos nevajadzētu kaut kad iekļaut? Ja vajag - tad kad?
3. kā man izrēķināt, ar kādu svaru startēt, lai pēc iespējas īsākā laikā rezultāti būtu augšā? Un kāds svars katru reizi jāliek klāt ?
4. Un kurā dienā labāk tricepsu piedzīt papildus? :)

07.04.2009. plkst. 20:51
trainer trainer tur it kā ir ari guļus spiešana..

plecus vajag, ieliec pirmdienā pēc kājām;

tricepsu paņem 3.dienā.

Svari: skaties tā, lai visus 5 piegājienus vari uztaisīt pa 5x - kā vari uztaisīt, liec klāt 2,5kg. Te galvenais ir nesteigties, ja nevari visus uztaisīt 5x5 ar to svaru, tātad ņem nost svaru. Pauze masai: 60-90sek starp piegājieniem.

08.04.2009. plkst. 12:01
zhorzhs zhorzhs Tātad - jau pirmajās treniņu reizēs man mēģināt uzstādīt tādus darba svarus, lai kaut knapi, bet sanāk izdarīt 5X5? Piemēram, šonedēļ spiešanu guļus taisu ar darba svaru = 80kg. Pieņemsim, ka izdodas. Nākamnedēļ taisu ar 82.5kg. Un ja neizdodas? :) Ko nākamajā reizē?

Un šis regulārais palielinājums - 2.5kg attiecas vienlīdzīgi uz bāzes vingrinājumiem un piedzenošajiem? Man nez kapēc liekas, ka piem., uz vilkmi prasās straujāks. Es kļūdos?

08.04.2009. plkst. 12:19
trainer trainer ja izdodas 5x5 ar 80kg, un pauzēm ~1,5min, nākamajā dienā liec klāt minimāli iespējamo atsvaru - 82,5kg. Ja nevari, taisi, kamēr varēsi.
Vilkmei arī liec tik pa 2,5kg - te galvenais ir nesteigties, bet visu pamazām taisīt.
Hantelēm ņem arī nākamo soli- ja ir pa 1 kg, ņem tādu, ja pa 2kg - ņem +2kg

08.04.2009. plkst. 12:48
1-4 (4 atbildes)
Translate

Šodien

2019. gada 20. septembrī Vārdadienas svin:

Autorizācija

Reģistrēties

Aizmirsi paroli?

e-jaunumi

Saņem portāla jaunumus e-pastā.

Pasākumi

UPEs apgādā ir iznācis šūpuļdziesmu ieraksts „Mēness ceļu rādīs miega peles vezumam”

Dziesmu autors – KĀRLIS KAZĀKS.
Ainars Mielavs, izdevniecības vadītājs: „Kārli pazīstu kā ļoti atbildīgu un domājošu dziesmu autoru vēl no viņa kādreizējās grupas OCEANFALL...