Forums

chabis chabis pareiza ēšana
sveicinaats....
man ir 23,gadi,es eju uz svaru zaali kadu meenesi,pirms tam nebiju bijis 3,gadus,bet man kermenas uzturs rokas un viss parejais ir loti labi attistitas,es vinas tikai uzturu formaa,bet man ir problema ka man ir neliels alus puncis,un sejas vaigi,un gribetos tos ar eesanu dabuut nost,vai nevaretu man palidzet ludzu,ar ko kas man ir jaaed,un kas nava,lai es varetu notievet,un tas man netrauceetu trenniniem?????

17.03.2009. plkst. 16:38
trainer trainer uzraksti kā tu ēd - visas ēdienreizes un tipiskākā pārtika. ja lieto kādus uztura bagātinātājus, tos ari norādi.
17.03.2009. plkst. 17:37
chabis chabis es paarsvaraa edu risi,kartupeli gala,censos neest kopaa galu ar kartupeliem,darzeni salati zupas,utt,paarsvaraa eedu majas gatavotu paartiku,cienaa ir riisi un griķi kuriem klat ir kadi cīsiņi jeb gaļa,patiik eest pec sešiem...uztura bagatinatajus nelietoju,nekaadus....
17.03.2009. plkst. 18:37
chabis chabis dienu es saaku bez brokastim,paarsvaraa ir pusdienas,launags un sesos paeedu,un loti censos neest peec sešiem,bet reizem paslid kaaja :)
17.03.2009. plkst. 18:38
skolnieks skolnieks saac ees brokastis :) pamodinaasi savu veederu, lai tas saak straadat, tas paatrinaas vielmainu...
17.03.2009. plkst. 19:06
trainer trainer skolniekam taisnība - brokastis OBLIGĀTI ir jāēd - jo retāk tu ēd, jo lēnāka tev būs vielmaiņa - organisms garas pauzes starp ēdienreizēm un izsalkuma sajūtu iztulko tā, ka viņam ir jāuzkrāj nebaltai dienai rezerves.

optimāli pauzēm starp ēdienreizēm jābūt būtu ~2h ne vairāk.

No rīta līdz ~14tiem uzņem enerģiju - praktiski tur var ēst gandrīz jebko, pēc 14tiem olbaltumvielas. pirms treniņa vari paņemt kaut ko no ogļhidrātiem, pēc - olbaltumvielas, piemēram vājpiena biezpienu.

17.03.2009. plkst. 19:16
macabi macabi Kas vēl diegan daudz olbaltumvielas satur pārsvarā tie ogļhidrāti ir?
17.03.2009. plkst. 19:41
chabis chabis ok,kada paikaa ir viss vairak ogļhidraati,un olbaltum vielas????
bet jaaeed,ir taa,pa biskinam jeb taa ka pieeedies???jo man ir izstaipiits kunģis un lielu punci ir dabuut LOTI aatri :) un ar ko butu ieteicams saakt dienu,brokastiis???

17.03.2009. plkst. 20:28
trainer trainer Ogļhidrāti ir saldumi, augļi, šokolāde, rieksti. No rīta droši vari ēst kādu auzu pārslu putru vai uzcept olas ar šķiņķi vai taml.
Olbaltumvielas savukārt ir olu baltumi, vistas fileja, vājpiena biezpiens.

Centies no ēdienkartes izslēgt cūkgaļu, treknos sierus (piem., holandes sieru ar 50% tauku satura aizstāj ar diētisko sieru ar 10% - garša ļoti līdzīga).

18.03.2009. plkst. 11:50
chabis chabis oki-doki,paldies,jums!!pedejais jautaajums,kaa es varu uztrennet spaaarnus???man liekas ka vini trennejas,ka es panemu roka hanteles,stavot kajas,un liecos uz saniem ar taisnu muguru,ta ir pareizi???
18.03.2009. plkst. 18:28
trainer trainer kurus spārniņus tu domā? Mugurai vai tos, ko sauc par "mīlestības spārniņiem" - sānos? :D
19.03.2009. plkst. 11:09
zhorzhs zhorzhs "mīlas rokturīšus" :))
19.03.2009. plkst. 11:39
chabis chabis es tikai zinaaju pa vieniem,sparniem,pa tiem miilas :) butu jau labi ari uzzinaat pa tiem otriem....
vot vaards"milas spaarnini" :):):)

19.03.2009. plkst. 23:04
trainer trainer nui ja tu domā par augšējiem spārniem :) tad pievilkšanās, augšējā bloka vilkšana pie krūtīm, hanteles vilkšana pie sāniem un citi muguras vingrinājumi.
20.03.2009. plkst. 12:27
1-14 (14 atbildes)
Translate

Šodien

2019. gada 20. novembrī Vārdadienas svin:

Autorizācija

Reģistrēties

Aizmirsi paroli?

e-jaunumi

Saņem portāla jaunumus e-pastā.

Pasākumi

Merilins Mensons izdod jaunu albumu

Šonedēļ mūzikas izdevniecības “Universal Music” apgādā klajā nācis amerikāņu mūziķa Merilina Mensona (Marilyn Manson) septītais studijas albums “The High End Of Low”....