Forums

trakais trakais jautājums trainer
Tu kādu laiku atpakaļ apgaismoji mani par metāna un testesterona lietošanu.Tu teici ka ja gribu paliekošāku efektu,tad labāk.........nu tass nav svarīgi.Pieķēros šim vārdam, paliekoš.Vai tas nebūs paliekoš? Es pirmos 2.g.vispār gāju sausā.Nelietoju pilnīgi neko.Tā kā fundaments ir dabīgi veidots.Vai šajā gadījumā efekts tiešām nebūs paliekoš? esmu dzirdējis ka ja pašā sākumā jau sāk ar ķīmiju,tad ir tā ka tass kas mākslīgi ātri uzdzīts,ātri arī pazūd.Jeb nav tomēt atšķirības? Jeb es vienkārši esmu ko pārpratis?
15.03.2009. plkst. 10:56
anonimais anonimais Lai gan man nav nekadas sajegas par steroidu lietosanu un to efektivitati, bet esmu dzirdejis, ka deka esot vislabaka ar ko sakt, jo ta nepiedzen organismu ar udeni turklat blakusefektu tik pat ka nav, daudz drosaka par metanu.
22.03.2009. plkst. 16:44
trainer trainer trakais: tā arī ir, kad sāksi lietot, rezultāti uzleks augšā, bet, kad kurss beigsies, būs ļoti grūti noturēt gan spēku, gan masu, māks depresija, jo pacelt vairs neko nevarēsi un tad nevarēsi sagaidīt nākamo kursu.
Trenējoties bez ķīmijas efekts būs paliekošāks, kaut arī nenoliedzami, rezultāti kāps lēnām augšup, bet rezultāts būs pastāvīgāks.

23.03.2009. plkst. 10:33
trainer trainer anonimais, kamdēļ ķīmiju gribi lietot? blakusefekts ir visam ;)
23.03.2009. plkst. 10:34
1-4 (4 atbildes)
Translate

Šodien

2019. gada 20. novembrī Vārdadienas svin:

Autorizācija

Reģistrēties

Aizmirsi paroli?

e-jaunumi

Saņem portāla jaunumus e-pastā.

Pasākumi

Izstāde „Atjaunotajam Uzvaras piemineklim Cēsīs – 10”

Cēsu pilsētas domē līdz 15.augustam aplūkojama fotogrāfiju izstāde „Atjaunotajam Uzvaras piemineklim Cēsīs – 10”. Tas 1998.gada 15.novembrī svinīgi atklāts pēc atjaunošanas...