Forums

anonimais anonimais HGH vai kreatinu?
Sveiki.
Velejos pajautat ko labak pirkt HGH paaugstinataju (dabigo) vai ari kreatinu? Cenas butiba vienadas...
Cik ilgus partraukumus janem? Cik ilgi jalieto? Esmu dzirdejis, ka ipasi lielas atskiribas nav- vai tu lieto ladesanas perioda 25g diena vai ari 10g, ka tur isti ir? Varbut vel kautko man butu jazin par so visu? Un ka ir ar biotech izstradajumiem, vai tie ir lietosanai labi?

25.02.2009. plkst. 16:21
trainer trainer Kreatīns, ja no lētajiem nebūs tik efektīvs - tas reāli aiztur ūdeni, uz ko rodas papildus masa, spēka pieaugums tur samērā nebūtisks. Ja kreatīnu, tad Muscletech,bet tas maksā dārgāk.

Kādu tieši HGH paaugstinātāju plāno ņemt?

Biotech izstrādājumi ir ok kvalitāte pret cenu.

25.02.2009. plkst. 16:58
trakais trakais trakais
labāk MHP.cena ar atbilstoša kvalitātei
25.02.2009. plkst. 17:17
anonimais anonimais geinerim ko lietoju klat ir kreatins... Tagad domaju panemrt klat parasto kreatinu, man radas viens jautajums- lietojot kreatinu pirmajas dienas jutami pieaug muskulu svars, bet kad beidz lietot tas samazinas, bet vai kads % no ta ko ieguva ar kreatina lietosanu ari paliek? Interesanti, ka dileris piedava produktu kuru nevar atrast razotaja lapa, tatad tas varetu but kaut kas nelegals? Produktu nosaukumi: HGH mass physiomuscle... Tatad ko labak no kreatina 100% biotech kreatinu vai ari 99% PhysioMuscle? Paldies par katru atbildi :)
25.02.2009. plkst. 20:50
trainer trainer svars pieaug, jo organisms aiztur ūdeni. kad beidz lietot, ūdens iziet ārā. kaut kas jau paliek :) ja spēks pieaudzis, tātad kaut kas ir palicis :)
26.02.2009. plkst. 15:12
anonimais anonimais par to udeni loti labi zinu, jo esmu sajutis, bet nezinu vai kads % iet bonusa mukuliem (masai) no kreatina pec ta lietosanas , speka raditaji gan aug... mosk labak HGH paaugstinataju?
26.02.2009. plkst. 18:40
anonimais anonimais Drikst vel paris jautajumus uzdot?
Ka tad isti bija uz masu 12 reizes piegajiena vai ari 8 reizes? 10x10 programma ir laba masai? Muskulu nokausanas metode ir prieks masas? Kreatinu lietojot pauze jaietur 1 men? 2men lieto kreatinu vienu ne? Kaju masas dzisana atskiras ar kaut ko no roku masas trenesanas? ja grib preses masu tad ta jatrene 8-12 reizes piegajiena (ar papildu svaru) vai ari 20-30 reizes? Kas atrak muskuliem nak reljefs vai muskulu masa? Kads butu tas labakais vingrojums pleciem orijentets uz masu?

08.03.2009. plkst. 01:52
trainer trainer Ja uz masu, tad 6-8x, pauze līdz 90 sek.
Muskuļu nokaušanu, ja nelieto steroīdus, ne biežāk kā reizi mēnesī, savādāk iekļūsi bedrē.
Kreatīnam pauze 2 ned.
Kājas: lielākā muskuļu grupa, taisot kājas, it sevišķi pietupienus, organisms pastiprināti izstrādā testosteronu, kas attiecīgi veicina gan spēka, gan pārējās muskuļu masas pieaugumu.
ja gribi spēcīgas kājas, tad jātaisa pietupieni ne mazāk kā 4pieg, + vēl izklupieni un kāju piedzenošie vingrinājumi.
Muskuļu masu, protams, vieglāk uzdzīt - paņem kādu geineri, biežāk ēd un būs klāt masa, bet reljefu pēc tam ar "suškām" vari dabūt.

Pleciem: Svaru stieņa spiešana sēdus 4x6 vai hanteļu spiešana sēdus 4x6. Piedzen ar Arnolda spiešanu un hanteļu izvēršanām.

09.03.2009. plkst. 10:55
1-8 (8 atbildes)
Translate

Šodien

2019. gada 20. novembrī Vārdadienas svin:

Autorizācija

Reģistrēties

Aizmirsi paroli?

e-jaunumi

Saņem portāla jaunumus e-pastā.

Pasākumi

“Makroconcert” kļuvusi par oficiālo grupas “The Orchestra” (Electric Light Orchestra) aģentu

Viena no vadošajām Baltijas un Centrāleiropas koncertaģentūrām “Makroconcert” kļuvusi par oficiālo leģendārās rokgrupas “Electric Light Orchestra”, šobrīd „The Orchestra”...