Forums

vamp vamp treņiā prog. un usturs veselīgai dzīvei
Sveiki!

Pirms gada, apmeklēju sporta zāli, pamatā taisiju 3 dienu bāzes vingrinājumus, kas aprakstīti šajā saitā, ~4x nedēļa. Īpaši neiespringu, dariju to tonusam un labsajūtai, kas arī bija!!! Uz gadu biju visu pametis, pašlaik doma ir atgriesties. Esmu apņēmies atsākt veselīgu dzīvi ar normālām brokastīm utt. Līdz šim dzīvoju vienā steigā, ēdu normāli tikai pusdienas, brokastis un vakariņas bija tas, kas pa rokai.. bet cik var... pēdējā laikā ir novērjojams hronisks nogrums +nedaudz problēmas ar draudzeni, tas varētu būt saistīts ar ēšanas paradmiem un testosterona līmeni? +gulēju 4-6h, vai arī 12, kad laiks atlāva. Man ir 26, svars 77kg, augums ~192cm. Vispār ,laikam, ir problēmas ar testosteronu, būšu gada laikā nomocijis sevi :( To var secināt, pēc tā, ka neskujos vairs tik bieži... laikam jaapmeklē ģimenes ārsts un jāmet visi darbi malā.

Lūdzu iesakiet ieteikumus, kādam būtu jābūt uzturam, vēlams bez ripām un pūlveriem, tikai no normālas pārtikas.
+tas pats 3dienu bāzes vingrinājumu treniņs būtu ok?
++man zāles abonaments ietver arī saunu, katru reizi pēc treniņa, to ir veselīgi apmeklēt?

Paldies!

03.02.2009. plkst. 00:50
trainer trainer Nepietiekošs miegs, nepilnvērtīgs uzturs kopā ar stresu var novest pie hroniska noguruma sindroma, kā arī testosterona līmeņa neizstrādāšanās nepieciešamajā līmenī.

miegam jābūt vismaz 6h, optimali - 8h diennaktī.
Ģimenes ārsts diez vai kaut ko tev prātīgu pateiks - atsāc treniņus, īpašu uzsvaru liec uz pietupieniem (tie palīdz organismam izstrādāt testosteronu), ēd regulāri, atlicini laiku miegam un sajutīsi pārmaiņas.

tavas bažas par ripām nav pamatotas: ar pārtiku tu nevari uzņemt mūsdienās visu to, kas nepieciešams organismam, jo tajā sen vairs nav visi nepieciešamie vitamīni, minerālvielas utt. , tāpēc vajadzēs papildus kā minimums sporta vitamīnus, kā arī, ja jūti, ka testosterons nav līmenī - paņem Tribulus - no Bulgārijas auga iegūts līdzeklis, kas dabīgā veidā paaugstina testosterona līmeni.

03.02.2009. plkst. 11:22
vamp vamp par peitupieniem, to jataisia ar stieni, vai var uz trenaziera? jo stienis parsvara visu laiku iz aiznemts..
03.02.2009. plkst. 12:09
vamp vamp par Tribulus, ko tiesi iesaki, atrodu dazadas bankas, tieis kurai pieverst uzmanibu (nopirkt)?

paldies!!!!!

03.02.2009. plkst. 12:14
trainer trainer Ar stieni, jo trenažierī ne tuvu nav tā slodze, kas ar stieni. Nāksies pagaidīt pie stieņa vai sarunāt paralēli taisīt ;)

Par tribulus: efektīvākais ir šis: http://www.1a.lv/sporta%20uzturs/masai/details.php?id=1699200 , bet nu ja tev nav tik lielas slodzes un arī negribi tik daudz tērēt, tai pat 1a.lv var dabūt Biotech Tribulus Maximus - maksā kaut kādi padsmit lati.

Enerģijai noteikti paņem kādus vitamīnus, piemēram Universal Nutrition Spa Pak - tai pat 1a.lv ir - viņi atved uz mājām, tā ka ļoti ērti un cenas arī ok.

03.02.2009. plkst. 12:44
richh richh Es ari gribu vel labakus rezultt, sasniegt tikai negribu neko tadu lietot, lai pectam nav problemas ar nierem utt, ka daziem labiem!!
13.02.2009. plkst. 13:51
trainer trainer richy, nejauc steroīdus ar uztura bagātinātājiem ;) bez uztura bagātinātājiem (vitamīni, aminoskābes, olbaltumvielu kokteiļi utt), tev jāēd ik pēc 2h. Vari jau protams darīt tā, ka 1x nedēļā pieslēdzies pie sistēmas, glikozi ar visiem sāļiem ielaid vēnā un būs arī jūtams pieaugums .
13.02.2009. plkst. 15:43
1-7 (7 atbildes)
Translate

Šodien

2019. gada 18. septembrī Vārdadienas svin:

Autorizācija

Reģistrēties

Aizmirsi paroli?

e-jaunumi

Saņem portāla jaunumus e-pastā.

Pasākumi

Erots 2010 zvaigzne - Keisha Kane - "Šokolādes Bārbija"

Kā solīts, festivāls “Erots” pamazām sāk mest nost “noslēpumainības
plīvuru” un atklāt “Erots 2010” zvaigznes! Pirmā zvaigzne, ar kuru jūs
iepazīstināsim, ir karstasinīgā...