Forums

nitro nitro nenaak klaat masa
Sveiki.Man ir 23 gadi, augums 181, svars 78kg...Trennejos jau 4 3 reizes nedeeljaa gadus un sho gadu laikaa esmu dabuujis klaat tikai 10 kg, bet nu jau pusgadu staavu uz vietas.....Par speeku it kaa nesuudzos;varu uzspiest 130 kg un 160 kg varu uzvikt 5 reizes(uz max neesmu meeginaajis); esmu meeginaajis dazaadas programmas un dazaadus uztura bagaatinaataajus(gain fast, Ultra whey, kreatiinu, lava, real Gains, animal pack...peedeejos 2 meeneshus lietoju Muscle tech produkciju - mass tech, nitro tech un cell tech, it kaa pienaaca 3kg bet kaa paartraucu lietot taa paaris dienaas tie 3kg atkal pazuda.....meerkis ir tikt liidz kaadiem 87 kg, bet kaa jau teicu jau pusgadu staavu pie 78kg
Vai ir kaadi padomi ko dariit, ko mainiit?Buutu pateiciigs par kaadu labu programmu masai, jo iepriekseejo jau taisu 4 meeneshus, dereetu pamainiit

19.01.2009. plkst. 14:40
nitro nitro ar miegu viss ok..8h, brīvdienās 9h
pauzes taisu vidēji minūti un trenninju censos neievilkt ilgaak par 1h
anabolic pack sliktāks par animal pack?vnk tajā vietā kur gribu pasūtīt nav animal pack....gribu sūtīt no spēka pasaules sp.lv...tur lētāk, piemēram hypermass, ja citur maksā 42 Ls, tad tur 34 LS

18.03.2009. plkst. 15:55
trainer trainer animal paku vari kaut vai tajā pašā 1a.lv pasūtīt, zvēru paka tiešām par zvēru var padarīt ;) visu tu it kā dari ļoti pareizi, varbūt tieši tev trūkst vitamīnu un kaloriju lai dabūtu arī masu. Es katrā ziņā iesaku Animal paku, paņem 44paku un treniņu dienās 2x dienā ēd - no rīta un pirms treniņa.
Čomi, kas īr ķīmiķojuši, atzīst, ka nometot ķīmiju un turpinot animal paku rezultāti nav samazinājušies, bet nometot animal paku un turpinot ķīmiuju uzreiz jūtams bijis, ka pietrūkst enerģijas un sportiskā niknuma, lai plēstu dzelžus.

18.03.2009. plkst. 16:14
nitro nitro ar miegu viss ok...8h, brīvdienās 9h
pauzes taisu ap minūti un trenniņu censos neievilkt ilgāk par stundu
kas animal pak labaaks nekaa anabolik pak?vnk gribu pasūtīt no www.sp.lv un tur nav animal pak.....tur cenas zemākas,piemēram,hypermass ja citur maksā 42 LS tad tur 34LS

18.03.2009. plkst. 16:20
nitro nitro ups...sanāca 2reiz vienu un to pasu, nezkapēc raadija ka nav aizgaajis mans teksts peec pirmaas reizes
ok nesmu animalu un hypermasu

18.03.2009. plkst. 16:28
trainer trainer tik pēc tam pastāsti par rezultātiem un pašsajūtu ;)
18.03.2009. plkst. 16:50
rafiks rafiks
Animal training pack PUMP un ''UP YOUR MASS'' proteins
pusgadaa kkadi 12 -13kg ,...... neslikts variants

09.08.2012. plkst. 21:36
1-2021-27 (27 atbildes)
Translate

Šodien

2019. gada 06. decembrī Vārdadienas svin:

Autorizācija

Reģistrēties

Aizmirsi paroli?

e-jaunumi

Saņem portāla jaunumus e-pastā.

Pasākumi

POSITIVUS FESTIVĀLĀ ARĪ KINO PROGRAMMA

Par neatņemamu Positivus festivāla sastāvdaļu ir kļuvusi kino „skatuve”. Arī šogad kāpās pie jūras tiks izveidota īpaša Balsam Club kinozāle, kurā kino gardēžus priecēs Future...