Forums

smogs smogs Treniņš @ mājās
Esmu mēģinājis izveidot pats savu treniņu programmu, bet nekur tālu netiku, jo neesmu vēl tik gudrs šajās lietās. Tieši tāpēc es prasu palīdzību šeit, lai kāds man palīdzētu izveidot treniņu programmu.
Ar šo mēnesi esmu nolēmis sāk trenēties ar sev pieejamo aprīkojumu. Pašlaik man ir divas 25kg hanteles un vēl šāds trenažieris - http://www.1a.lv/sportsatputa/trenazier/details.php?id=372884 (tikai man ir 80kg nevis 60kg svari).
Vasarā ir doma iegādāties arī krēslu ar stieni, bet pagaidām grasos iztikt ar to, kas ir, jo mans maciņš to visu neļauj tagad iegādāties.
Treniņu programmā vajadzētu iekļaut arī šos vingrinājumus - http://www.youtube.com/watch?v=IOri5Tlm23c . Jau kādu laiku veicu šos un ir redzami arī pirmie rezultāti :)
Runājot par kājām – taisot pietupienus ir tāda tizla skaņa (ceļi krakšķ), kas nav pārāk patīkama. Vairākas reizes esmu bijis arī pie ārstiem un gājis uz rentgenu, bet nekādas problēmas viņi tur neatrada.
Dati par mani:
Vecums: 17gadi
Svars 75kg
Garums ~170cm

Maza piebilde – trenēties varu katru dienu, izņemot piektdienu un svētdienu.

07.01.2009. plkst. 23:32
smogs smogs Aizmirsu piebilst - trenēt gribu visu ķermeni...un uzvaru liekot uz spēku nevis kultūrismu
07.01.2009. plkst. 23:33
trainer trainer Protams, ar šādu trenažieri ir labāk nekā tikai ar hanteli,bet bāzi veido tikai vingrinājumu ar brīvajiem svariem (spiešana guļus, pietupiens, vilkme).

vari paskatīties tepat forumā es jau esmu rakstījis programmas 3 un 4 dienām un pagaidām, piemēram spiešanu guļus vari aizstāt ar spiešanu trenažierī, krosoveru - ar taurenīti, vilkmi - taisi ar hantelēm (youtubē vari paskatīties, kā jātaisa - roman deadlift).

Spēkam taisi visu ar pauzēm - lēni laid lejā, pauze un maximāli ātri augšā visi vingrinājumi.

Par krakšķēšanu - tev trūkst kalcijs un/vai minerālvielas, līdz ar to berze rodas un krakšķ. jālieto vai nu aptiekā kalcijs, bet vislabāk ir specializētie vitamini, tie gan maksā kaut kur ap 30Ls pusotram mēnesim, bet tie palīdz 100%. Šie: http://www.animalpak.com/html/sections.cfm?id=60 viņi arī 1a.lv cik zinu ir pieejami.

08.01.2009. plkst. 12:15
smogs smogs Par to kalciju man jau vairāki ārsti ir teikši un es viņu lietoju gan no rīta, gan vakarā. Esmu mēģinājis daudz un dažādu firmu produkciju, bet neko man viņi īpaši nepalīdz (lietoju jau ~6mēnešus). Tagad laikam nāksies pamēģināt tevis piedāvāto produkciju
08.01.2009. plkst. 22:21
power_extreme power_extreme Emmm... Varu ieteikt kalciju, magniju + zivju eļļu. Klāt tam visam - 30 pietupieni savā svarā. Tā jāiztur 3 nedēļas. Ja nepalīdz, jāmet miers. Daudziem tā ir un viss :) Nav jau nekas traks ;)
22.03.2009. plkst. 09:35
1-5 (5 atbildes)
Translate

Šodien

2019. gada 20. novembrī Vārdadienas svin:

Autorizācija

Reģistrēties

Aizmirsi paroli?

e-jaunumi

Saņem portāla jaunumus e-pastā.

Pasākumi

Iznācis jauns Jāņa Stībeļa albums angļu valodā

Decembra vidū iznācis jauns Jāņa Stībeļa albums angļu valodā ar nosaukumu „Secret Mission”. Plānots, ka tas netiks izdots CD formātā un būs pieejams galvenokārt tikai lejupielādei....