Forums

leo2 leo2 treninprogramma
vai ir iespējams kartigi atjaunoties ja katru muskulu grupu trenee 2x nedeljaa sadalot vissas grupas 2x2 treninjos nedeljaa? nu piemeram;
1diena - krutis + pleci + bicis (rīta trenins)

2diena - kājas + mugura + tricis (rita trenins)

3diena - brivs

4diena - krutis + pleci + bicis (rita trenins)

5diena - kājas + mugura + tricis (rita trenins)

6diena - viegls kardio un staipisanas (vakara trenins)

7diena - brivs

nemot veraa ka ikdienaa nestradaaju fizisku darbu un pec katra rita treninja paedu otrasa brokasis un eju paguleet uz ~ 1-2 stundam, un izdzeru 1-2 proteina kokteilus katru dienu + 3g kreatins pec katar treninja

17.07.2011. plkst. 17:04
wallbe wallbe Slims esi sita treneties? Tev katru dienu, tad vajag Amino hujariti.

Muskuliem jatpusas 24h.
Biciti varesi uzka4ati tikai caur sapniem, jo vairak ka4asi biciti, jo mazak augs.

Ja reali eij uz masu pieteik 3 - 4 reizes nedelaaa.

Vispar tava programma , kada putra.

Normaali piemers :

Krutis + Triceps
Pleci + Kajas
Mugura + biceps

Presi trene 2-3 x nedelaa. viss, pa to laiku atputies , un eed normalu paiku!

Aizmirsti par maizitem, cipsiem, kolam utt. Ed putras,olas,galu,biezpienu, dzer pienu utc.

eed 6 reizes dienaa, ik pec 3 stundam!

21.07.2011. plkst. 23:03
leo2 leo2 vaitad man nav vismaz 24 stundas atputa muskuliem.. ka aminimums 48-72 stundas man pat ir.. isti no tevis sacita neizprotu... viena bridi raksti ka vajag 24 stundu atpuutu.. bisk peec paris teikumiem jau ka kacaat 2x nedeljaa ir pa daudz... 24 stundas tak ir diennakts nevis nedelja ...
22.07.2011. plkst. 16:32
wallbe wallbe Nu reali pietiek 3 x reizes nedela. +1 viena diena man ir kardio to var neskaititi.

Ieklausies sevi, trenejies, ka tev liekas labak, tad. Redzesi, kas buus.

25.07.2011. plkst. 14:21
1-4 (4 atbildes)
Translate

Šodien

2019. gada 22. septembrī Vārdadienas svin:

Autorizācija

Reģistrēties

Aizmirsi paroli?

e-jaunumi

Saņem portāla jaunumus e-pastā.

Pasākumi

Valentīndienas ekspresis Rīga - Parīze atiet restorānā "Fīlings"

14. februārī plkst 20.00 muzikālajā restorānā "Fīlings" "atties" romantiskais ekspresis Rīga - Parīze. Vakara gaitā viesus izklaidēs dzīvā mūzika franču noskaņās,...