Forums

krk krk Nepieciešams padoms.
Tātad vakar dabūju sev jaunu programmu svaru zālē un man tur ir vingrinājums vilkme 4*5(4piegajieni pa 5x cik saprotu) Vai man vajadzētu viņu taisīt? Man 16.gadi.

Un vēl viena lieta, tagad programma ir tāda spiešana stāvus, vakar 1x tikai mēģināju, biju rokas pa platu paņēmis, svars nekāds nebija 20kg un sanāca lauziens, kā pacēlu stieni virsgalvas, aizgāja stienis aiz galvas pa daudz un savilka muguras lejasdaļu uz īsu brīdi, bet pēc tam pārgāja, šodien sāp muguras lejasdaļa pieliecoties, vai arī tad, kad kārtīgi iztaisnoju muguru. Tagad nevaru saprast sāp no tās spiešanas stāvus, vai arī no muguras ekstenzijas. :/

12.02.2011. plkst. 18:24
buildists buildists Mugura aug, apmēram, līdz 21 gadam. Vilkme nav vēlama.
Šajā vecumā labāk pievilkties.

13.02.2011. plkst. 10:34
krk krk Pievilkties parastajā viedā? Vai ir kāds savādāks veids? Pašam arī negribās to vilkmi taisīt, jo nepareizas izpildes gadījumā var nopietni muguru traumēt, vienkārši vajadzētu ar kaut ko aizstāt to vingrinājumu, uzliks man vēl testu tam vingrinājumam, bet jāparunā ar treneri, varbūt, ka varu netaisīt.
14.02.2011. plkst. 14:35
buildists buildists Parastajā, ja jūti, ka pārāk viegli vari pievilkties 20x reizes, liec klāt svaru.
15.02.2011. plkst. 19:03
krk krk Es negribēju veidot jaunu tēmu, tāpēc pierakstīšu šeit pat. Zinu, ka šitas jau malts 100x. Bet kā ir ar to uzturu, 80% uzturs esot viss no kopējā rezultāta? Labi, ja tā ir, kā sabalansēt ēdienkarti? Esmu lasījis neskaitāmas reizes par to, bet man sajēgas nav par pareizu un pilnvērtīgu uzturu. Cik es lasu, tad citi dienā ēd 3-4x makaronus, bet nevar kaut kā savādāk? Es piemēram nezinu vai es ilgi izturēšu, respektīvi vai tas ēdiens man nesāks riebties, ja es viņu ēdīšu 3-4x dienā. Tagad uz zāli regulāri eju kopš novembra, sanāk savi +/- 5.mēneši, nekāds lielais progress nav, muskuļi ir palikuši neaudz izteiksmīgāki, bet gribās, lai tas progress ir lielāks, protams, saprotu, ka 5.mēnešos neko daudz nevar sakačāt, bet ja es sāktu ēst pilnvērtīgu un pareizu uzturu, tad noteikti progress būtu lielāks. Tātad vai kāds var dot kādu padomu šajā lietā?
11.03.2011. plkst. 19:09
edmunds edmunds Tā ir ka sāk apnikt, garša pazūd, stum iekšā nejēgā. Makaronus var vēl ar griķiem un rīsiem pamainīt, bet vistas fileja ir gatavā šausma, un biezpiens uz nakti arī ir mokoši. Ja grib uzdzīt masu, tad bez kārtīga ēdiena neiztikt. Bet galvenais ir jābūt motivācijai, tad jau visu var. Citriz pats ēdot ierubiju youtube, kur lielie onkas cilā dzelžus, tad ēdiens pats ielien iekšā un pilnīgi jūtu kā musīši piebriest :)
12.03.2011. plkst. 23:52
krk krk Skaidrs, nekāds baigais 3durvju skapis negribu būt :D
13.03.2011. plkst. 00:26
n1ce n1ce Vilkne
Taka tev ir 16 gadi tādu lietu vispār nav ieteicams taisīt !
- Tā tikai muguru vari sabeikt !

Sagaidi kad mugura beigs augt un tad taisi.
-

20.03.2011. plkst. 14:26
krk krk Kādu laiku tagad esmu taisījis vilkmi, treneris iemācīja pareizu tehniku, pavēroja vai taisu pareizi, svarus nekādus lielos tur neizmantoju, tāpat ar tiem 50-60kg esmu tikai taisījis.
20.03.2011. plkst. 15:36
1-9 (9 atbildes)
Translate

Šodien

2019. gada 18. septembrī Vārdadienas svin:

Autorizācija

Reģistrēties

Aizmirsi paroli?

e-jaunumi

Saņem portāla jaunumus e-pastā.

Pasākumi

Filadelfija, te es nāku!

“Filadelfija, te es nāku!” ir dramaturga atzīšanās mīlestībā savai dzimtajai pusei Īrijai un tās ļaudīm.

Aizkustinoša luga par jaunu puisi, kurš grasās emigrēt uz Ameriku un...