Forums

pardaugava pardaugava Nu vajag atpakal svaru!
Trenejos senak ,,, jau 3.gadus,ar atstarpem ..
tgd gribu sakt ,,
njemt proteinu,Geineri,Un kreatinu!?
Butu okey!?
VVai pietiek tikai Geineris + proteins!?
Nu reali es no 75kg gribu 85,un tad jau manis talak ,,
varbut ir zinams kaads labs geineris?!
ZInu ka kreatins - Gaspari Size On ir vienkaarsi dirsa,ljoti labs,nemeloju,bet nu ka jau kreatins,,,uzpusas,un ja neko nedar,viss fiksi,fiksi pazuud ,,
ir varianti,ieteikumi !?
Kadu Geineri,kadu proteinu ?

31.01.2011. plkst. 02:16
nilz nilz neredzu jegu gan proteinam gan geinerim, ka tu vinhus gribi dzert, kad geineri - kad proteinu?
ja geineri dzersi ka vinsh jadzer svars bus atpakalj, bet tas iznaks 5kg divas nedeljas jadzer, menesi sanaks uz geineri vismaz 60Ls, ieteiks ka firmu neko nevaru, esmu dzeris tik vienu geineri, ko sheit latvija veikalos nopirkt nevar, un vispar tam firmam nav jega, ta ir tikai "reklama" maltodekstrins paliek maltodekstrins un sukalu proteins palieks sukalu proteins.

31.01.2011. plkst. 12:14
halfway halfway Tev ar uzturu viss kārtībā? Kāda tev ēdienkarte? Geineris, papildus proteīns, kreatīns nav tas, kas uzaudzēs tev masu. To tu ar paiku izdarīsi un uztura bagātinātāji tikai padarīs procesu kvalitatīvāku. Geineri es nepirktu. Vismaz man patīk pašam visu maisīt atkarībā no apstākļiem- kko vairāk, kko mazāk utt. Bet ja naudas daudz, tad var paņemt jau gatavu. Augstāk liktu sūkalu proteīnu, vitamīnus. Var kreatīnu paņemt. Bet ja neēd kārtīgi, tad tāpat tas viss neko nedos.
31.01.2011. plkst. 19:45
1-3 (3 atbildes)
Translate

Šodien

2019. gada 20. septembrī Vārdadienas svin:

Autorizācija

Reģistrēties

Aizmirsi paroli?

e-jaunumi

Saņem portāla jaunumus e-pastā.

Pasākumi

Klajā nācis Green Day albums “21st Century Breakdown”

15.maijā “Warner Music” apgādā klajā nācis amerikāņu grupas “Green Day” jaunais studijas albums “21st Century Breakdown”, kas jau pieejams arī Latvijā....